Skocz do zawartości
redjohnny

[recenzja] Hp 6715b

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ...

 

a ja Ci proponuję szybką procedurę testową:

ściągasz jakąś płytkę typu BootCD //ultimate boot cd

 

http://www.ultimatebootcd.com/

 

i lecisz każdy teścik

zacznij np od Memtest86 itd - programy startują w dosie/linuxie więc omijają to co złego w windowsie

następnie możesz jeszcze spróbować np Windows2000 bez sterów(zainstaluje się szybciej a będą pasowały stery od XP) następnie dodajesz stery grafy i lecisz z jakimiś benchmarkami typu BurnCPU/pcmark2002 - albo ten system, który masz tylko w trybie awaryjnym!!!

3 etap to Linux liveCD/DVD.

 

Myślę jednak, że 1 procedura jeżeli coś jest walnięte powinna to wykazać.

Może masz jakis ulubiony programik, który usilnie instalujesz, a on go w ten sposób wykrzacza ???(coś co steruje przrwaniami, dodaje virtualne napędy(jakiś daemon tools) itd.)

 

Jednak nic się nie martw - ja teraz nie śledzę prawa konsumenta - ale coś mi się mocno wydaje, że możesz się po trzeciej naprawie domagać wymiany na nowy, albo zwrotu pieniędzy.

 

Bez przesady - nowy sprzęt a on Ci takie jaja robi - i gdzie tu radość z życia :-)

 

wpisz w google - polubowny sąd konsumencki - odszukaj w swoim regionie i zadzwoń do nich wszystko się dowiedzieć, albo przejdź

to jest całkowicie darmowe - doradzą Ci - jak będziesz miał argumenty w kieszeni i znał prawo wtedy HP będzie mogło Ci naskoczyć :-)

 

a jeszcze jedno - testuj go raz z wsadzoną a raz z wyjętą baterią - ja wiem, że to wydaje się dziwne - ale jak już niewiadomo gdzie szukać dziury - czasem nawet coś tak prozaicznego może być walnięte i robić jaja

na pewno zasilacz masz cały czas ten sam - on tak samo może mieć walniete napięcia a tego już nikt nie zbadał - z tego forum wiemy jakie były z nim przeboje - to, że się nie spalił nie oznacza, że jest sprawny

 

przyczyn może być kilkanaście - teraz jak ją znaleźć.

 

jak Ci się uda to napisz najpierw tutaj a nie biegnij z dobrą wiadomością do Hapy, żebyśmy dobrze rozegrali tą partię szachów :-)

Wiesz mam już dość tych wszystkich testów. Zawiesi się jeszcze raz to dzwonie do nich i im mówię co jest i co mi sugerują. Bo do serwisu na testy znów nie będę im wysyłał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz mam już dość tych wszystkich testów. Zawiesi się jeszcze raz to dzwonie do nich i im mówię co jest i co mi sugerują. Bo do serwisu na testy znów nie będę im wysyłał.

A znasz może jakiś program, żeby pod windowsem zrobił jakiś test gruntowny aplikacji czy coś. Bo wiesz, jeżeli to jest jakiś program to wtedy to wykaże.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A znasz może jakiś program, żeby pod windowsem zrobił jakiś test gruntowny aplikacji czy coś. Bo wiesz, jeżeli to jest jakiś program to wtedy to wykaże.

Pozdrawiam

Takie rzeczy to tylko w filmach o hakierach :wink:. Poza tym chyba piszesz do samego siebie (patrz źródło cytatu) :wink:

 

 

Niedawno kupiłem GB836EA. Chyba mam opisywany tutaj efekt świstania (skwierczenia). Interesujące jest to, że wnerwiający dzwięk występuje tylko na dołączonym do sprzętu XP. Na Linuksie wszystko jest ok i podobnie na XP w trybie awaryjnym. Ten denerwujący dzwięk powoduje chyba jakiś badziewny windowsowy soft działający w tle tylko nie wiem już co jeszcze wyłączyć. Oddzielną kwestią jest to, że układ graficzny produkuje troche przeniebieszczony kolor. Wygląda również, że XP Pro nie używa drugiego rdzenia - Everest pokazuje zawsze 0we jego obciążenie. Na Linuksie oczywiście działają oba rdzenie.

Faktycznie w awaryjnym piszczenie nie występuje.

 

 

Witam

Jestem tutaj jak narazie laikie:D, ale widzac Wasze posty, bardzo mi to pomoglo i takze sie chce dolaczyc:D

Jestem posiadaczem tego modelu lapka, i takze tak jak u Ciebie wystepuje u mnie ten problem, nie probowalem jak narazie wylanczac tej opcji, bo mi sie to zdarza nie za czesto, jak sie jeszcze raz zdarzy to wtedy sprobuje to wylaczc.

Mam nadzieje ze nie bede musial wysylac na serwis, jak bys mogl "owacaxxl" napisac, po jakims czasie jak ci sie sprawuje lapek po wymianie plyty to by bylo super :D.

Thanks

Nie no fajnie że chcesz się przyłączyć. Tak jako pierwszą radę skierowaną do Ciebie powiem Ci że żeby napisać polski znak diakrytyczny należy wcisnąć kombinację p. alt + odpowiedni znak. I popraw interpunkcję bo czytać się nie da.

Thanks

Edytowane przez AK-105

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak u mnei wystepowaly 2 problemy opisywane na forum no teraz juz jeden wiec mialem zjarany zasilacz teraz mam go podlaczonego do sieci 24h i dziala bez problemowo piszczenia nei zauwazylem co mnei cieszy ale raz na jakis czas co zdaza sie zadko ale jednak mam zawichy w postaci czarnego ekranu kombinowalem z tym ale jakos sobie nieporadzilem chociaz wylaczenie opcji Recovery pare dni temu mi sie rowniez zawiesil nei wysylam kompa do serwisu bo nei chce mi sie na niego czekac zwazywszy na to co piszecie ze to nic nie pomaga :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak u mnei wystepowaly 2 problemy opisywane na forum no teraz juz jeden wiec mialem zjarany zasilacz teraz mam go podlaczonego do sieci 24h i dziala bez problemowo piszczenia nei zauwazylem co mnei cieszy ale raz na jakis czas co zdaza sie zadko ale jednak mam zawichy w postaci czarnego ekranu kombinowalem z tym ale jakos sobie nieporadzilem chociaz wylaczenie opcji Recovery pare dni temu mi sie rowniez zawiesil nei wysylam kompa do serwisu bo nei chce mi sie na niego czekac zwazywszy na to co piszecie ze to nic nie pomaga :/

Właśnie nie pomaga. Płytę mi wymienili ciut bardziej go porysowali i nic. Możliwe, że jest to wina jakiejś aplikacji, sterownika. Ale jakiej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamykałem wczoraj klapę laptopa gdy zauwazylem, ze dolna listwa obudowy nie przylega do matrycy, po wcisnieciu palcem wygina sie. Nie wiem czy bylo to juz wczesniej czy pojawilo sie dopeiro teraz. Moze ma to wplyw na zrywanie polaczenia wireless? Jak mogą to zinterpretowac w serwisie?

 

Dołączona grafika

 

bez wciskania

Dołączona grafika

 

z wciskaniem

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Laptop dalej sie zawiesza, choć płyta główna jest zmieniona. Już sam nie wiem co mam robić. Mam dość !!!

Nooo masaaakra, to tez mnie zaczyna wkurzac, wlasnie przed chwila mi sie zwiesil, wlasnie przed chwila wylaczylem ta funkcje w ati, ale watpie czy to pomoze. Jak jeszcze raz mi sie zwiesi dzwonie do serwisu, przedstawie tez Twoj problem, cos jest z procesorem graficznym, ale co...??

A przy uwaz na czym ci sie zwiesza, jakie programy masz najczesciej wlączone.

Mi zawsze sie zwiesza jak mam mozille wlaczona, ciezko mi pojac zeby to bylo z tego, no ale wszystko trzeba brac pod uwaga. Mysle ze tak jak Ty to nie ma sensu narazie wysylac tego lapka na serwis, mozesz sie sptyac jedynie czy nie wymienia ci na nowego, bo cie to zaczyna denerwowac.

Zobaczysz co ci powiedza.

Pozdrawiam, odpisz jak sytuacja sie rozwija :)

 

Właśnie nie pomaga. Płytę mi wymienili ciut bardziej go porysowali i nic. Możliwe, że jest to wina jakiejś aplikacji, sterownika. Ale jakiej?

Chyba propozycja na wymiane jest zmiana strownika grafikii, ciezko mi powiedziec, bede instalowal ubuntu na nim, zobacze jak bede na tym pracowal i jakie beda efekty

 

Takie rzeczy to tylko w filmach o hakierach :wink:. Poza tym chyba piszesz do samego siebie (patrz źródło cytatu) :wink:

Faktycznie w awaryjnym piszczenie nie występuje.

Nie no fajnie że chcesz się przyłączyć. Tak jako pierwszą radę skierowaną do Ciebie powiem Ci że żeby napisać polski znak diakrytyczny należy wcisnąć kombinację p. alt + odpowiedni znak. I popraw interpunkcję bo czytać się nie da.

Thanks

Oki, postaram się do tego dostosować, może rzeczywiście strasznie się to czyta:D. W sumie trafna uwaga, jak już pisać to dokładnie i poprawnie. Dzięki za inicjalizację tego artykułu, naprawdę świetna robota :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"EVEREST -Data opublikowania: 2005.02.05"

więc raczej bym się tym programem nie sugrtował. to raczej on nie radzi sobie z wieloma rdzeniami.

w programach tego typu wszystko zależy od tego co mają dopisane do swojej bazy - procek TL-56/58 na pewno nie jest w niej uwzględniony

Niby wykrywa poprawnie procesor i pokazuje, że są 2 rdzenie, z których jeden ma zawsze 0% wykorzystania. To jest jednak pikuś.

 

Świstać to może wiatrak, albo ten z reklamy milki

rozumiem, że chodzi Ci o piszczenie cewek

pomijając nazewnictwo jak już było to tutaj powiedziane, związane jest to ze sposobenm zasilania ACPI -"zawansowany interfejs zarządzania konfiguracją i energią"

 

zarówno XP w trybie awaryjnym jak i Linux standardowo nie uruchamiają tej opcji

 

posłuchajcie sobie przykładowo ładowarki od telefonu czy innych akumlatorów - również wydaje cykliczy dzwięk jakby ktoś prąd do niej nogą upychał.

 

Aby zamknąć temat proponuję następnym kupującym sprawdzać laptopa w sklepie(trudne do wykonania - duży poziom hałasu)

albo jeżeli, ktoś nie może wytrzymać reklamować go jak najszybciej w sklepie, albo serwisie - tam się to kwalifikuje i oni nie mają nic przeciwko

 

dalsze dewagacje na temat są już zbędne

Na Linuksie mam ACPI włączone, wentylator chodzi tylko wtedy, gdy jest potrzeba i na różnych obrotach. Żadne zbędne dźwięki nie występują. Nie wiem jak w XP wyłączyć ACPI inaczej niż przez tryb awaryjny, więc nie mogę sprawdzić tego powiązania z ACPI. Zauważyłem jednak, że gdy uruchomię sobie muzykę np. z foobara2000, to ten głupi dźwięk znika. Wyciszyłem głośność całkowicie i jest tak, że jak utwór jest odtwarzany lub pauzowany, to nie ma tego przenikliwego dźwięku. Daje stop - od razu się pojawia. Dalej szukam więc programowego rozwiązania tego problemu. Komputer oczywiście sprawdzałem przed zakupem ale z LiveCD, więc oczywiście było OK. Wizyt w serwisie nie lubię bo nie tylko nie wiem, co mi wpakują do środka to jeszcze nawet jak wymienią płytę to nie mam żadnej gwarancji, że będzie lepiej albo nie będzie występować inny problem np. te zwiechy, o których tutaj piszecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to chłopie - mi to wygląda na sprzężenie zwrotne - jakims cudem,coś w sterownikach, albo jakiś programik rejestruje wbudowanym mikrofonem dzwięk z głośników

 

ile razy mam Wam pisać, że to co ktoś wymyślił z opcją recovery w sterownikach ATI to bajka dla dzieci

 

przecież podawałem link do tego problemu w nx6110(grafa intel) czy oficjalnie opisany w testach Pavilona(grafa nvidia) na stronie notebookcheck.pl

 

błagam - jedna rzecz - jeżeli chcecia sprawdzić czy macie zwalonego laptopa - przetestujcie go przynajmniej przez dobę na systemie LinuxLive/VistaLive(ma jakąś swoją nazwę)

 

szkoda moich i waszych nerwów - a zwłaszcza szkoda laptopa, który zostanie prawdopodobnie porysowany w serwisie

 

poprostu po dwóch swoich nie wierzę, że mogą być uszkodzone. Na 90% będzie to wina jakiegoś sterownika - też podawałem link do fixa na zagranicznym forum, który działa jak chce

 

możecie myśleć, że ja się wymądrzam, ale skoro na innych portalach ktoś wyniuchał, że to problem softu to coś w tym musi być

 

Zamykałem wczoraj klapę laptopa gdy zauwazylem, ze dolna listwa obudowy nie przylega do matrycy, po wcisnieciu palcem wygina sie. Nie wiem czy bylo to juz wczesniej czy pojawilo sie dopeiro teraz. Moze ma to wplyw na zrywanie polaczenia wireless? Jak mogą to zinterpretowac w serwisie?

kolego - bierzesz lupę, latareczkę i świecisz co tam mogło wpaść

opcja 2 - zarzywasz bilobil, wahadelko i przypominasz sobie co działo się na ostatniej imprezie

 

jeżeli zdanie 1 i 2 nie jest prawdziwe oznacza to wadę produkcyjną i powinni naprawić w serwisie,ale musisz być tego pewny, że tam nic nie ma!

 

co do wifi - jest po 2 stronie - więc wątpliwa sprawa

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamykałem wczoraj klapę laptopa gdy zauwazylem, ze dolna listwa obudowy nie przylega do matrycy, po wcisnieciu palcem wygina sie. Nie wiem czy bylo to juz wczesniej czy pojawilo sie dopeiro teraz. Moze ma to wplyw na zrywanie polaczenia wireless? Jak mogą to zinterpretowac w serwisie?

co do matrycy to ma delikatne luzy, troszkę odstaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i znów zawiecha. Wyłączyłem tą opcję w grafice, zobaczymy. Jutro zadzwonię do serwisu i przedstawię im sytuacje. Jak mi nie wymienią na nowy model to go sprzedaję.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki, postaram się do tego dostosować, może rzeczywiście strasznie się to czyta:D. W sumie trafna uwaga, jak już pisać to dokładnie i poprawnie. Dzięki za inicjalizację tego artykułu, naprawdę świetna robota :D

Dokładnie :)

 

Niby wykrywa poprawnie procesor i pokazuje, że są 2 rdzenie, z których jeden ma zawsze 0% wykorzystania. To jest jednak pikuś.

Na Linuksie mam ACPI włączone, wentylator chodzi tylko wtedy, gdy jest potrzeba i na różnych obrotach. Żadne zbędne dźwięki nie występują. Nie wiem jak w XP wyłączyć ACPI inaczej niż przez tryb awaryjny, więc nie mogę sprawdzić tego powiązania z ACPI. Zauważyłem jednak, że gdy uruchomię sobie muzykę np. z foobara2000, to ten głupi dźwięk znika. Wyciszyłem głośność całkowicie i jest tak, że jak utwór jest odtwarzany lub pauzowany, to nie ma tego przenikliwego dźwięku. Daje stop - od razu się pojawia. Dalej szukam więc programowego rozwiązania tego problemu. Komputer oczywiście sprawdzałem przed zakupem ale z LiveCD, więc oczywiście było OK. Wizyt w serwisie nie lubię bo nie tylko nie wiem, co mi wpakują do środka to jeszcze nawet jak wymienią płytę to nie mam żadnej gwarancji, że będzie lepiej albo nie będzie występować inny problem np. te zwiechy, o których tutaj piszecie.

To coś masz zwalone w systemie. Dwa rdzenie procesora powinny być w miarę możliwości równomiernie obciążone. Może masz jakiegoś starego, nieaktualizowanego windowsa?

 

Co do piszczenia to jeszcze nad tym myślę. Tak się zastanawiam czy w tym linuksie co na niem testowałeś wkompilowana jest obsługa procesorów wielordzeniowych i czy winda w awaryjnym też wykorzystuje dwa rdzenie. Jedyne rozwiązanie problemu to przejść masowo na linuxa i być wolnym jak ptaki na niebie :wink: Jutro pomyślę.

 

No i znów zawiecha. Wyłączyłem tą opcję w grafice, zobaczymy. Jutro zadzwonię do serwisu i przedstawię im sytuacje. Jak mi nie wymienią na nowy model to go sprzedaję.

Pozdrawiam

Ta odpowiedź kierowana jest do ciebie i wszystkich innych.

Jakich sterowników używasz? Masz zainstalowany ten "minimalny" zestaw który kiedyś podawałem, czy instalowałeś coś jeszcze? Czy sterowniki od karty graficznej masz ze strony HP czy jakieś inne?

 

Pozdrawiam wszystkich.

Edytowane przez AK-105

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim modelu też występowało piszczenie, miałem laptopa wysłać do serwisu ale nie zrobiłem tego. Poszukałem i znalazłem rozwiązanie: w Biosie przestawiłem opcję "INTEL CPU C4" na DISABLE i piszczenie już nie występuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim modelu też występowało piszczenie, miałem laptopa wysłać do serwisu ale nie zrobiłem tego. Poszukałem i znalazłem rozwiązanie: w Biosie przestawiłem opcję "INTEL CPU C4" na DISABLE i piszczenie już nie występuje.

nie ta bajka - nie ma takiej opcji w biosie - to nie intel i to nie pavilion!

Edytowane przez Jeanx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :)

To coś masz zwalone w systemie. Dwa rdzenie procesora powinny być w miarę możliwości równomiernie obciążone. Może masz jakiegoś starego, nieaktualizowanego windowsa?

 

Co do piszczenia to jeszcze nad tym myślę. Tak się zastanawiam czy w tym linuksie co na niem testowałeś wkompilowana jest obsługa procesorów wielordzeniowych i czy winda w awaryjnym też wykorzystuje dwa rdzenie. Jedyne rozwiązanie problemu to przejść masowo na linuxa i być wolnym jak ptaki na niebie :wink: Jutro pomyślę.

Ta odpowiedź kierowana jest do ciebie i wszystkich innych.

Jakich sterowników używasz? Masz zainstalowany ten "minimalny" zestaw który kiedyś podawałem, czy instalowałeś coś jeszcze? Czy sterowniki od karty graficznej masz ze strony HP czy jakieś inne?

 

Pozdrawiam wszystkich.

Instalowalem:

- grafike

- dzwiek

- modem

- ethernet

- bluetooth , wifi

- pomoc

i tyle wsio ze strony HP

-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jeden pomysł dla tych co mają zawiechy

 

proszę sprawdzić co jest po zawieszeniu się komputera i ponownym jego uruchomieniu w opcji>>>narzędzia administracyjne>>>podgląd zdarzeń - zakładka system

 

interesuje mnie czerwny błąd od dysku - jakoś tak HDD lub device0 (1) wykonał, nie mógł wykonać itd. - powinno to być zgodne z godziną zawiechy

 

możecie odszukac go równiez teraz - powinien być zapisany.

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jeden pomysł dla tych co mają zawiechy

 

proszę sprawdzić co jest po zawieszeniu się komputera i ponownym jego uruchomieniu w opcji>>>narzędzia administracyjne>>>podgląd zdarzeń - zakładka system

 

interesuje mnie czerwny błąd od dysku - jakoś tak HDD lub device0 (1) wykonał, nie mógł wykonać itd. - powinno to być zgodne z godziną zawiechy

 

możecie odszukac go równiez teraz - powinien być zapisany.

Tam jest czysto "zero" błędów już sprawdzałem. Orientuje się ktoś jaki jest mail to hp żeby napisać reklamacje?

Instalował ktoś inne sterowniki do grafiki niż te ze strony hp?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja instalowałem sterowniki prosto z ati.com, najnowsze jakie wyszły i jak na razie wszystko chodzi dobrze.

Pozdrawiam

Tak tylko że na tej stronie nie ma to Radka X1250

widzę tylko do x1300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko że na tej stronie nie ma to Radka X1250

widzę tylko do x1300

 

Hej

Tu masz te sterowniki:

http://ati.amd.com/support/driver.html

Wybierz sobie system jaki masz, następnie integrated/motherboard a nastepnie model grafiki.

Ja jak na razie robie test, że podłączyłem sobie na d-sub monitor zwykły crt. Jak złapie zwisa to sprawdzę czy na monitorze też taki zwis jest.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Tu masz te sterowniki:

http://ati.amd.com/support/driver.html

Wybierz sobie system jaki masz, następnie integrated/motherboard a nastepnie model grafiki.

Ja jak na razie robie test, że podłączyłem sobie na d-sub monitor zwykły crt. Jak złapie zwisa to sprawdzę czy na monitorze też taki zwis jest.

Pozdr

Tak to już znalazłem tylko te sterowniki mi nie wchodzą coś nie wiem dlaczego. Jaką Ty masz wersje sterownika i z którego miesiąca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to już znalazłem tylko te sterowniki mi nie wchodzą coś nie wiem dlaczego. Jaką Ty masz wersje sterownika i z którego miesiąca?

 

Tzn nie chcą ci się zainstalować, czy wogóle nie chcą ci sie ściągnąć, bo mi się ściąga bez problemu.

 

 

Tzn nie chcą ci się zainstalować, czy wogóle nie chcą ci sie ściągnąć, bo mi się ściąga bez problemu.

Sterownik z marca 2007, tylko nie wiem jaka wersja, bo jakoś nie mogę się dopatrzeć.

 

 

Tzn nie chcą ci się zainstalować, czy wogóle nie chcą ci sie ściągnąć, bo mi się ściąga bez problemu.

Sterownik z marca 2007, tylko nie wiem jaka wersja, bo jakoś nie mogę się dopatrzeć.

 

Zdecydowanie myślę trzeba przeinstalować sterowniki grafiki, moja wersja to:

1.00 B System Software Manager Icon

26 Mar 2007

:? masakra, jakie stare, tą wersje co ściągam to:

7.11

Nov. 21, 2007

Także jest różnica :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jak sie wlaczy np. Winampa i da pauze to laptop przestaje piszczec :-) Jak na razie takie partyzanckie rozwiazanie mnie satysfakcjonuje :-) Ale jakby ktos lepsze znalazl to niech sie podzieli :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio testowałem wyjście TV. Pasuje kabelek S-Video z 4 bolcami. Działa pięknie.

A u mnie jest problem, bo nie wczytuje mojego telewizora lg, mam wyjście z laptopa s-video, a wejście do kompa to żółta czincza. Wogóle mi nie wykrywa tego tv, i nie wiem czemu. Przy stacjonarnym nie ma problemu, śmiga jak trzeba, a mam radeona 9200, a tutaj lipa. Może jakiś pomysł??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn nie chcą ci się zainstalować, czy wogóle nie chcą ci sie ściągnąć, bo mi się ściąga bez problemu.

Sterownik z marca 2007, tylko nie wiem jaka wersja, bo jakoś nie mogę się dopatrzeć.

Zdecydowanie myślę trzeba przeinstalować sterowniki grafiki, moja wersja to:

1.00 B System Software Manager Icon

26 Mar 2007

:? masakra, jakie stare, tą wersje co ściągam to:

7.11

Nov. 21, 2007

Także jest różnica :)

Pobrałem sterowniki i przy instalacji pisał że mój komputer nie jest kompatybilny ze sprzętem. Nie wiem dlaczego bo sterowniki były do radka x1250 pod xp 32bit

Moje są z 2 lutego 2007

Edytowane przez owcaxxl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...