Skocz do zawartości
fazutan

2200 i nic wiecej???ga-7vax

Rekomendowane odpowiedzi

chlopaki mam do was 2 prosby

Fumfel jak mozesz postaraj sie poszukac mi to jak zrobic zeby antka rozpoznawalo z szyna 166 probowalem jak za starych dawnych czasow malowac olowkiem ostatni mostek l3 ale nie pomoglo

Piotrek78 jak mozesz sprawdz czy komp wstaje jak przelaczysz I dipa na 100 mhz bo mi jak przelaczam to komp caly czas sie restartuje tylko migaja diody cdromu tak samo mi sie wlasnie robi jak niby polaczy tego 2 dipa co go nie ma nie wiem czy moze siakos zalalem tego 1 dipa nietak no i mam teraz klopot bede probowal go leczyc :)

wielkie dzieki

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie!

Orginalnego DIPa nie ruszasz nigdy - a tym bardziej jak zamalujesz miejsce w którym powiniem być drugi DIP!!! :!:

Jeśli wywala ci się system a pod biosem widzisz mocniejszego proca jest tylko jedna rada - Format partycji systemowej - ale pelny, bo szybki na to nie pomaga - i dopiero wgranie systemu na FSB 166 - i kłopot masz z głowy.

Powodzenia!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ktos moze ma pomysl co zrobic bym mogl wykorzystac moc procesora?

mam ustawione 12.5 x 148 = 1850 ale ja chce wiecej przy drut modzie nie odpala komp a ciecie mostka na mnoznik 14.5 zaowocowalo mnoznikiem default 7 :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hajmon3

Jeśli masz to samo mobo co ja albo podobne (bez SATA) to połączenie miesc pod drugiego DIPa powinno rozwiązać sprawę.

Jeśli masz Win XP to Pełny Format i ponowna instalacja rozwiąże problem - niestety Win XP po szybkim formacie zostawia trochę informacji na partycji systemowej i dopiero pełny format rozwiązuje sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...