Skocz do zawartości
qqrydza

Experience 112 [112 The Experiment]

Rekomendowane odpowiedzi

ciekawy pomysł.w wielu grach czy filmach wykorzystywany jest motyw "pomocnika w słuchawce" - kogoś, kto cały czas pomaga głównemu bohaterowi, podpowiada co robic, zbiera informacje, costam zdalnie otwiera itp. Wygląda na to, że w tej grze to właśnie my będziemy takim "głosem"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na GT już dawno temu były filmy.

 

W sumie to nic nie przedstawiają, ale też mnie zainteresowała ta gra.

 

Być może szykuje nam się kolejna dobra (jaka to rzadkość w tych czasach!) gra przygodowa, choć i tak nie można przypuszczać, co z tego wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na oficjalnej stronie jest też link, tam przynajmniej leci bez problemu maxem ;)

 

/edit/

 

hmm... lepiej jednak zadoić z GH, instalator ze strony domowej jest kopnięty :/

 

/edit2/

 

ehh, to samo i z instalatorem z GH, choć inny błąd

komuś w ogóle udało się to zainstalować? :?

Edytowane przez Jankes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już w kwietniu bieżącego roku na rodzimy rynek trafi eXperience 112, jedna z najciekawszych gier przygodowych, jakie ostatnio ujrzały światło dziennie. Wydaniem tytułu zajmie się wrocławska firma Techland. źródło: IDG.pl

Klik Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem troszkę i śmiało można powiedzieć, że gra rokuje spore nadzieję. Nie będzie to rozgrywka dla wszystkich ,ale nie którzy ja pokochają. Jest to powrót przygodówek na nasze ekrany.

Niewątpliwą zaleta gry jest klimat i to, że czujemy się odpowiedzialni za naszą bohaterkę. Sterowanie może być troszkę nużące, bo często będziemy musieli się przełączać miedzy kamerami systemu bezpieczeństwa jak i klikać w kontakty. Jeśli tylko fabuła będzie na wysokim poziomie, szykuje się porządna gra która ma to "coś".

post-116203-1201909749_thumb.jpg

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie. mam dziwny problem. doprowadzilem ta kobiete do drzwi przy ktorych mam wpisac JEJ login i haslo. no i spoko. ona mi to podaje I.nichols - eurythmia. to ja klepie i dostaje errora ze zle haslo badz login.

nie moge wpisac duzej litery I. pewno tu jest blad. z sziftem nie idze. same male. wtf?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to co jest? dotarl tam ktos w ogole? lol

 

dobra juz wiem, gralem z wylaczonym dzwiekiem i mi umknelo ;]

He he, też na tym chwilowo utknąłem B-) Bo to nie duże I tylko małe l (el). :rolleyes:

 

W Polsce gierka ma wyjść w kwietniu. Demo wciągające, ale czy pełna wersja będzie dobra? Zobaczymy.

http://www.adventure-zone.info/fusion/news.php?readmore=709

Edytowane przez Zebius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey, spotkal sie ktos z czyms takim jak u mnie? Otoz na moim kompie (sign tylko ze 9600GT, zreszta na tym 6800gs to samo) filmiki w grze wyswietlaja sie z podwojona predkoscia i nie ma przy tym dzwieku. Nie moge tego naprawic, zainstalowalem gre na drugim kompie AMD x2 5600+ ati3850 4gb ramu i chodzi okej! Wiec to nie wina gry... Probowalem juz chyba wszystkiego nie wciaz nie wiem co to moze byc...

 

-Nowsze stery do grafy, plyty glownej

-codeki

-na drugim systemie (oba XP'ki, ten drugi praktycznie goly) - to samo

-zmienialem grafe na ta starsza 6800gs

-procka ustawialem na default (odkrecilem)

-grafa nie krecona w obu przypadkach

-probowalem takze wylaczac przyspieszenie sprzetowe (dxdiag/ekran/directdraw/direct3d - wszystkie kombinacje tu, to samo w przypadku dzwieku) tak samo w ustawienia ekranu/zaawansowane/rozwiazywanie problemow przesuwalem przyspieszenie w lewo - tez nie pomaga

 

Nie wiem co tu jeszcze mozna sprawdzic, co bym nie zrobil to dalej nie dobrze. Zaraz sprawdze przeinstalowanie gry, chodz watpie by to pomoglo ;/

 

Ktos moze spotkal sie z czyms takim, nie koniecznie w tej grze? Acha dodam, ze czasem bohaterka jak cos mowi to nie slysze jej glosu.

 

Gra orginalna wersja polska

 

Pozdro

 

EDIT: Jak mowilem, reinstal gry nie pomogl....

 

Zainstalowalem tez demo, zachowuje sie identycznie...

Edytowane przez Tasslehoff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz w katalogu gry czy cutscenki zrobione sa w .bik -u. Jesli tak, to sprobuj zainstalowac ich soft. Jesli juz go masz, to reinstalacja z czyszczeniem rejestru pomiedzy.

Edytowane przez djsilence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie wiem czy sa w .bik

 

wszystkie elementy gry sa spakowane w rozszerzeniu .arc i jakos nie moge sie do nich dostac zeby to sprawdzic. Probowalem jakies 2 programy ktore podobno otwieraja to archiwum, ale niestety nic nie widze - tzn sie dostac nie moge.

 

A co do tego ten soft to jaki miales na mysli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh, z gra to tylko same kłopoty mam, zmieniłem sprzęt to jest drugi problem. Początkowo miałem na tym kompie przez 2 dni 9600GT to było okej. Zmieniłem na ATi 4850 i w grze wszystkie napisy, w menu w okienkach no wszystkie sa poszarpane, "porozrywane" i ciężko cokolwiek przeczytać. No wiadomo tam to jest ważne czyli się grać nie da.

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

testowałem już wszystko, stery nie stery, reinstall gry kilkakrotnie i takie tam. Ważne jest to, że przed chwilą zmieniłem na chwile grafike na ATi 3850 i problem zniknął.

 

już od dobrych 2tyg jestem w kontakcie z Techland co jakiś czas mi podsyłają pomysły co by jeszcze sprawdzić, oni też nie maja pojęcia. Zaraz wyślę do nich maila co i jak, może na coś poradzą choć wątpię. Ważne jest żeby sprawdzić czy to tylko mój egzemplarz czy ogólnie kłopot jest z całą seria 4850...,

 

Więc mam małą prośbę do osoby co ma ATi 4850 nie wiem czy 4870 też coś pokaże - też warto sprawdzić, czy ma taki sam objaw.

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem grę dla mojej Kobiety(lubi przygodówki baaaardzo) ale nie ma teraz czasu chwilowo więc złapałem się sam z ciekawości i...tak -u mnie też taka pipa z napisami.Nie miałem czasu wnikać ,tylko zerknąłem pobieżnie ,że nie da rady czcionki zmienić.Skoro to cecha 4850 to...powracają dawne lęki z Ati -po serii baboli z grami i sterownikami dałem sobie z tą firmą siana na kilka lat.Teraz mam i jest ok ale takie sygnały nieco niepokoją jednak.Gra celowana była w lapka z NV 7300 nie zintegrowaną(takie coś jak 6200 w świecie desktopów).Nie ma jak się dorwac do niego ,bo w ruchu jest teraz.Ale może mieć kłopot z grą(dwa jaja od Intela i 2GB RAMu plus Vista 32) więc E112 może skończyć u mnie...a tu taka niemiła niespodzianka :sad: .Chyba i ja Techland nacisnę.Może coś pomyślą?W wersji angielskiej podobno to samo....

Spróbuję pogmerać dziś jak znajdę chwilę w CCC.Innych kłopotów nie uświadczyłem.

Edytowane przez miron72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie miron72, teraz pozwolę sobie zacytować twojego posta mailem do techland i niech coś robią bo, bez sensu żebym miał znowu kartę zmieniać... tylko po to by pograć w tą grę...

 

 

EDIT: a takie pytanie, też masz GIGABYTE?

Edytowane przez Tasslehoff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieeee.....Bez urazy ale po akcjach z dwoma ich płytami(i serwisem hihi) unikam dla zasady Gigusia :wink: .Mam PowerColora ale BIOS ma ten sam co Twoja karta zapewne -1.0003(mylnie nazywany "gigabytowym" ,a przecież nie tylko w Giga się go spotyka).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w gierce na radku 4850 im wieksza rozdzielczosc tym lepiej te napisy wygladaja, u mnie mozna grac na rozdzielczosci minimum 1600x1200 zeby sie nie meczyc z odczytaniem tych napisow, na 2048x1536 nie ma z tym juz najmniejszego problemu, chodz jeszcze sa bardzo male znieksztalcenia, jednak w niczym one juz nie przeszkadzaja.

Gra ma ewidentnie jakies problemy ze skalowaniem czcionek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ma ewidentnie jakies problemy ze skalowaniem czcionek.

Gra czy Radeony 48xx? :wink: .Bo raczej one...Faktem jest ,że czym większa rozdzielczość tym lepiej -zapomniałem o tym wspomnieć.Gra ciekawa choć czasem nieco wolno się dzieje, że tak się wyrażę.Ale to przygodówka nie Grid więc jest to do przyjęcia.Dubbing mi się podoba.Muzyka fajna.Dawno zarzuciłem ten gatunek ale ta gra wciąga :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...