Skocz do zawartości
qqrydza

Experience 112 [112 The Experiment]

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę jak zabawa....z psem :wink: .Prowadzenie bohaterki zapalaniem świateł przypomina rzucanie patyka psu -udaje się w dane miejsce i kombinuje.Czasem trzeba błysnąć kilka razy ,by panienka zatrybiła ale nie jest to szczególnie uciążliwe.Po dotarciu do sugerowanej lokacji zaczyna kombinować(czasem z trudem).Dużo jest wprowadzania kodów i grzebania w systemie monitoringu/bazach danych itp.Udźwiękowienie robi klimat.Gra potrafi chrupnąć u mnie(a wiem ,że na mocniejszym sprzęcie również).Grafika bez rewelacji ale wystarczająca IMO do budowy klimatu.Fabuła zaciekawiła mnie dosyć.Zabawy jest sporo z kamerami i czasem z prowadzeniem robota(coś jak te saperskie łobuziaki małe) i używanie jego łapy w celu pozyskania przedmiotu.Intryguje znana filozofom( :wink: ) kwestia "kim jestem i jaki jest sens mego istnienia" ,bo sumie na ten moment jeszcze nie wiem nic o osobie ,którą w grze "jestem" ni której wirtualnymi rękoma pomagam buszującej po statku kobietce.Liczę na wyjaśnienie hehe.Ogólnie gra wymaga cierpliwości -nie pobiegniesz w niej ,bo ....nie masz nóg własnych pod kontrolą.Zapalasz punkt świetlny i czekasz aż paniusia łaskawie doczłapie i ruszy głową.Można też coś więcej czasem.Ogólnie to mała wariacja na temat Wielkiego Brata i daaalekie podobieństwo do Dungeon Keepera.Po prostu animatorem akcji w E112 jesteśmy pośrednio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra czy Radeony 48xx? :wink: .Bo raczej one...Faktem jest ,że czym większa rozdzielczość tym lepiej -zapomniałem o tym wspomnieć.Gra ciekawa choć czasem nieco wolno się dzieje, że tak się wyrażę.Ale to przygodówka nie Grid więc jest to do przyjęcia.Dubbing mi się podoba.Muzyka fajna.Dawno zarzuciłem ten gatunek ale ta gra wciąga :razz:

raczej sterowniki cos nie tak, chodz bardziej bym sie sklanial do kodu gry(odpowiedzialny za rysowanie tekstu) ktory niepoprawnie rozpoznaje rozdzielczosci danego okna i rysuje czcionki w pamieci(bufforze) na mniejszym oknie niz jest w rzeczywistosci, a potem nastepnie skaluje ta bitmape do realnego rozmiaru okna - wiekszego.

Czym wieksza rozdzielczosc. rozdzielczosc buffora pomimo ze niepoprawna widac tez rosnie, a wiec strata informacji przy skalowaniu do buffora jest coraz mniejsza, i czcionka w finale wyglada coraz lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej sterowniki cos nie tak, chodz bardziej bym sie sklanial do kodu gry(odpowiedzialny za rysowanie tekstu) ktory niepoprawnie rozpoznaje rozdzielczosci danego okna i rysuje czcionki w pamieci

No nie wiem....Na 38xx chodzi ok, na 9600GT też ,a tu nagle na 4850....nie.Kod gry bym wykluczył -skłaniam się ku współpracy na linii gra-sterownik-48xx.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też to jest dziwne, problem zgłoszony do programistów przez Techland, tak mi odpisali - można oczekiwać na wydanie patcha tylko nie wiadomo ile.... Może jeszcze problem zgłosić gdzieś do AMD/ATi tylko pewnie oni odpiszą, że to pewnie problem po stronie gry... a nawet jeśli coś by z tego miało być to gdzie do nich pisać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też to jest dziwne, problem zgłoszony do programistów przez Techland, tak mi odpisali - można oczekiwać na wydanie patcha tylko nie wiadomo ile.... Może jeszcze problem zgłosić gdzieś do AMD/ATi tylko pewnie oni odpiszą, że to pewnie problem po stronie gry... a nawet jeśli coś by z tego miało być to gdzie do nich pisać?

Napisz do Niego. Może coś zadziała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...