Skocz do zawartości
KRECIO

MOD NA V-dimm MSI KT3ULTRA

Rekomendowane odpowiedzi

Ktos juz o tym pisal,dawal linki. Jak znajde to dam. A teraz Szukajcie razem ze mna!

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos juz o tym pisal,dawal linki. Jak znajde to dam. A teraz Szukajcie razem ze mna!

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak znajdziesz to zapodaj tego linka....

BTW to czy pamieci ktore chodza na 2.9 lub 3V trzeba chlodzic czy jeszcze nie jest to konieczne, a jesli trzeba chlodzic to niech ktos zapoda jakis skuteczny sposob byle cichy!!!!!!bo mojego kompa nie slychac i chce zeby tak zostalo...dodam ze wszystkie sloty na ram mam zajete wiec raczej WC odpada bo nie ma miejsca :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak znajdziesz to zapodaj tego linka....

BTW to czy pamieci ktore chodza na 2.9 lub 3V trzeba chlodzic czy jeszcze nie jest to konieczne, a jesli trzeba chlodzic to niech ktos zapoda jakis skuteczny sposob byle cichy!!!!!!bo mojego kompa nie slychac i chce zeby tak zostalo...dodam ze wszystkie sloty na ram mam zajete wiec raczej WC odpada bo nie ma miejsca :(No to jak znajdziesz to zapodaj tego linka....

BTW to czy pamieci ktore chodza na 2.9 lub 3V trzeba chlodzic czy jeszcze nie jest to konieczne, a jesli trzeba chlodzic to niech ktos zapoda jakis skuteczny sposob byle cichy!!!!!!bo mojego kompa nie slychac i chce zeby tak zostalo...dodam ze wszystkie sloty na ram mam zajete wiec raczej WC odpada bo nie ma miejsca :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak znajdziesz to zapodaj tego linka....

BTW to czy pamieci ktore chodza na 2.9 lub 3V trzeba chlodzic czy jeszcze nie jest to konieczne, a jesli trzeba chlodzic to niech ktos zapoda jakis skuteczny sposob byle cichy!!!!!!bo mojego kompa nie slychac i chce zeby tak zostalo...dodam ze wszystkie sloty na ram mam zajete wiec raczej WC odpada bo nie ma miejsca :(No to jak znajdziesz to zapodaj tego linka....

BTW to czy pamieci ktore chodza na 2.9 lub 3V trzeba chlodzic czy jeszcze nie jest to konieczne, a jesli trzeba chlodzic to niech ktos zapoda jakis skuteczny sposob byle cichy!!!!!!bo mojego kompa nie slychac i chce zeby tak zostalo...dodam ze wszystkie sloty na ram mam zajete wiec raczej WC odpada bo nie ma miejsca :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mi tez wyskoczylo.. Cos sie z forum powalilo. Szukam,ale nie moge sie doszukac.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku co ty za linka dajesz??!!!???!!!!??!!! Tego linka to ja widzialem juz ze 4 miechy temu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mi nie chodzilo o modzika napiecia na procku tylko na RAMIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

czy to jest jasne V-dimm to nie to samo co V-core!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry,ale ostatnio bywam nie wyspany i w temacie widzialem jakos V-mod, a nie dimm. Sorka za nieporozumienie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez niestety ogranicza TP.SA. Po co wogole Ci mod tego napiecia.. Za malo 2,8 na ramy?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie za malo bo mam jedna kosc noname 266 i ona nawet na min timingach nie chce chodzic stabilnie na 333 wiec musze dac bardziej do pieca :) :) wiec prosze wszystkich o pomoc...postarajcie sie :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co jest w D U P E nikt nic nie znalazl...no panowie zawiodlem sie :(

Szukałem Wam tego ze 2 godziny i .... kupa!!!

Znalezłem setki vmodów i nie ma nigdzie moda na ramy w kt3. Znalazłem takowy ale na kt4. A na kt3 jedynie na vcore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co jest w D U P E nikt nic nie znalazl...no panowie zawiodlem sie :(

Szukałem Wam tego ze 2 godziny i .... kupa!!!

Znalezłem setki vmodów i nie ma nigdzie moda na ramy w kt3. Znalazłem takowy ale na kt4. A na kt3 jedynie na vcore.

a przypadkiem nie lutuje sie do ramu rezystora ?? kiedys widzialem takie fotki ale nie daje glowy ze to byl Vmod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ciebie pytam

Widziałem kilka modów na ramy i zawsze modowało sieukłady zasilania podobnie jak na vcore. Nigdy nie polegały to na ingerencji w same ramy.

 

A tego vmoda na pamiątki kt4 nie mam teraz czasu szukać. Ale wiem na 100 % że był bo go widziałem!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ciebie pytam

Widziałem kilka modów na ramy i zawsze modowało sieukłady zasilania podobnie jak na vcore. Nigdy nie polegały to na ingerencji w same ramy.

 

A tego vmoda na pamiątki kt4 nie mam teraz czasu szukać. Ale wiem na 100 % że był bo go widziałem!!!

To jak bedziesz mial czas to poszukaj i daj linka na priva albo w topicku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ciebie pytam

Widziałem kilka modów na ramy i zawsze modowało sieukłady zasilania podobnie jak na vcore. Nigdy nie polegały to na ingerencji w same ramy.

 

A tego vmoda na pamiątki kt4 nie mam teraz czasu szukać. Ale wiem na 100 % że był bo go widziałem!!!

To jak bedziesz mial czas to poszukaj i daj linka na priva albo w topicku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...