Skocz do zawartości
Keslaw

Jak Podłączyć Tv Do Komputera?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam karte graficzną GeForce 7300 GT PALIT 256 ram 128 bit TV-out, gdy podłączyłem kabel do wejścia TV-out oraz drugi koniec do wejścia video w telewizorze nic nie zareagowało. Jaka jest ku temu przyczyna? Prosze albo o odesłanie do tematu z tym właśnie problemem lub wytłumacznie mi krok po kroku jak to zrobić. Z góry dziękuje pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,u mojego przyjaciela też tak było jedynie tylko podlączył kabel jaki był do komunikacji pomiędzy kartą graficzną a grafą TV-out.

Potem przełączył kanał w TV na AV3 (lub jakiś inny byle był na TVout) oraz w sterowniku od grafy ustawił:Tryb wyświetlania na drugim "monitorze"....wszystko śmigało jak należy ale obraz na drugim ekranie nie był zadowolający :blink: .

Mógłbym podać jak to dokładnie jest w sterach tylko że miał radka i ATItools <_< .

 

Ale myślę że to będzie ta sama sytuacja tylko że musisz w nVidii znaleźć taką opcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami mimo prawidłowego podłączenia karta ne wykrywa TV - wtedy należy włączyć opcję

"wymuś wykrycie tv" .Poradnik co zrobić po podłączeniu kompa do TV masz tu:

 

http://www.benchmark.pl/r.php?file=http://...V/strona-2.html

Edytowane przez kozioolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Monolith

odpalalem tv-out na Radoenie 9700, GF6200, 8800GTS. troche grzebaniaw driverach i wszystko smigalo jak trzeba. niestety kabelki, ktore producent daje razem z grafami mozna se wsadzic. co bym nie robil obraz zawsze byl c/b. nowy, lepszy kabel i po problemie. tv chyba zawsze musi byc na AV. nie ma bata musi sie obraz na nim pokazac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...