Skocz do zawartości
lukaszex

Komp Za Ok 3700zł

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż w związku z tym, że od 3 tygodni czekam na paczkę ze sklepu ulubiony.pl, zarzadałem zwrotu pieniedzy. Czesci bede zamawial z innego sklepu: moze polecicie jakis tani i spawdzony bo po ulubionym mam zle doswiadczenia z tanimi sklepami:(

Przez te 3 tygodnie troche sie zmieniło wiec moze zaproponowalibyscie mi do zestawu jakies poprawki:

 

Co MAM: corsair 520W, 4x1GB a-data vitesta extreme edioton +(800mhz), nzxt lexa

 

Co jeszcze mam do zamówienia: MOBO, karta graf, procesor, dysk, cooler na procesor, nagrywarka DVD

 

Procesor:

Procesor Intel Core 2 Duo E6750 2.66GHz 4MB - Wydaje mi sie OK?

 

Chlodzenie proca Scythe Infinity - chyba wymienić na scythe MUGEN?

 

Płyta główna:

[775] Płyta Abit IP35 - Nie wiem czy wymieniac, zalezy mi przede wszystkim na stabilnosci i dobrym OC, slyszalem ze z abitami na P35 sa problemy: moze jest jakas lepsza plyta w cenie ok 500zł? WAŻNE Plyta nie moze gryzc sie z pamiatkami A-data vitesta exetrme edition+

 

Dysk twardy:

HDD CAVIAR 320GB WD3200AAKS SATA II 16MB CACHE - Wydaje mi sie OK?

 

Karta graf: geforce palit 8600 sonic + - Wydaje mi sie OK?(nie biore 8800 bo w grudniu wymienie na 98xx)

Nagrywarka: Pioneer DVR 212 - Wydaje mi sie OK?

 

 

Proszę pisać co byście zmienili. Dziekuje bardzo za sugestie.

Edytowane przez lukaszex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...