Skocz do zawartości
FireBoy

Mobo Am2 Z Integrą + Procek + Ram + Dysk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Wiem, że tego typu tematów jest tysiące ale ja przeczytałem ich sporo i do tego ten zbiorczy o zintegrowanych grafach i im więcej czytam tym mniej wiem.

Znajomy poprosił mnie o pomoc przy modernizacji kompa. Jako, że ma DDR a chce DDR2 więc trzeba zmienić dużo rzeczy.

 

Chce też większy dysk... Padło na Samsunga 300GB (chyba najlepszy stosunek cena/GB). Ma już 80GB Samsunga sata i jest zadowolony. Czyli ok 260zł odpada już z tysiąca...

 

Za resztę trzeba kupić mobo ze zintegrowaną grafą, procek i pamięć...

 

Proszę o wszelkie rady jak najlepiej wydać te ~760zł. Tak żeby było w miarę stabilnie i wydajnie. Wiem że za tą cenę wszystko jest kompromisem, ale trzeba mi rady co z tym zrobić...

Najlepiej jak wszystko udało bo się kupić w lokalnych Toruńskich sklepach (komputronik, ewentualnie www.tryton.com.pl lub www.bitland.com.pl ) lub w jednym internetowym co by nie przedrożyć kosztów przesyłek z kilku sklepów...

 

Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi...

 

Pozdrawiam

FireBoy

 

[edit]

przepraszam dopiero zauważyłem, że nie w tym dziale mi się założyło temat... Czytałem i jeden i drugi i założyłem myśląc, że to jest CO KUPIĆ... Proszę moderatora o przeniesienie i przepraszam za kłopot :)

Edytowane przez FireBoy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No hej :).

Co do sklepów, to tylko nie Bitland! W Komputroniku też bym raczej nie kupował. Co do płyty, to myślę, że świetnym wyborem będzie:

 

http://www.shift.sklep.pl/index.php?t=w&am...4524&idk=38

 

Świetna płyta w dobrej cenie, a do tego na miejscu. Salon Shift jest w galerii w Realu na Grudziądzkiej. Sam dowiedziałem się o nim przez przypadek. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ziomala :)

Wielkie dzięki... Nie za często bywam w tym Realu. Wcale nie po drodze mi do tej galerii. Dobrze więc wiedzieć... Komputronika też otworzyli nie dalej jak miesiąc temu.

Przyznam, że płytka całkiem ciekawa...

A jakieś inne propozycje?? A może coś na NV 7050?? Sam nie wiem...

No i co z RAMem i prockiem? Sam mam kompa na Intelu (dostałem jako nagrodę - nie był to świadomy wybór ;) ) a co do AMD w chwili obecnej to nie wiem co jest warte polecenia...

Edytowane przez FireBoy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to nie jest Real w Galerii Copernicus, tylko Real na Grudziądzkiej. Z galerią miałem na myśli, że nie sprzedają tego na hali, tylko mają taki mały sklepik :D. No właśnie ja też się niedawno dowiedziałem, bo nigdy nie szukałbym tam sprzętu :D. Co do NV 7050, to się nie znam, więc nie będę się wypowiadał. Po zakupie płyty z tych 760 zł zostanie 475 zł, więc dużego wyboru nie ma. 2GB jakichs Goodramow, do tego X2 taki, na jaki starczy. Przynajmniej ja nie widzę innej opcji :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mi chodziło o tą KOMETĘ ;)

Właśnie jestem po odwiedzinach w sklepie. Kumpel postanowił dołożyć 100 i wziął Biostara na A2+ oraz GF7300GT z galaxy.

Wiem, że masz tego Biostara. Mam pytanko czy po włożeniu wszsytkiego do kupy trzeba jakoś specjalnie płytę uruchamiać. Czy wystarczy po prostu odpalić?? Ewentualnie jakieś wskazówki przy konfiguracji BIOSu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...