Skocz do zawartości
kozikpl

Jaką Grafike Ati- Wydajnośc Podobna Do 7300gt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od zawsze byłem zwolennikiem nvidii, ale po zakupie tv lcd okazało się, że nvidia (przynajmniej moja karta) nie współpracuje z TV tak jakbym chciał (nie będę wgłębiał się w szczegóły) przypadkiem trafiła mi w ręce grafika XT1300 i to jest to czego potrzebuje, niestety ten model jest uszkodzony.

Więc pytam się Was, jakbym chciał kupić teraz grafike ATI to co mi polecacie- w tej chwili mam Gigabyte 7300GT i na tym poziomie (może być również troche słabszy) chciałbym kupić ati.

Plusem będzie pasywne chłodzenie.

Cenowo... jeżeli będzie to wydajność 7300 więc drogo chyba nie będzie, bo i wolałbym taniej :)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TV-OUT nie sprawdzałem, a cenowo i wydajnościowo bliżej jej do 7900GS, aniżeli 7300GT, a ty szukasz coś podobnego do 7300GT i chętniej pasywną, więc proponowałem 2600Pro (najlepiej DDR3), która dodatkowo odciąża cpu przy odtwarzaniu filmów w 1080P, czy 720P, a w grach to coś nieco wyżej od 7600GT (2600 Pro DDR3).

Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe Pality Sonic na ddr3 można kupić już za 260zł

Czy ta byłaby ok: http://www.agito.pl/Seria_HD_2000/Palit_Xp...abTechnicalInfo

 

powiedzcie jaka róznica w wydajności byłaby między 2600 a tą:

http://www.agito.pl/seria_hd_2000/sapphire...805.323374.html

 

ps: w tej chwili filmy 1080p niestety nie chodzą płynnie, czy ta grafika może pomóc?

 

mam AMD 64 3500+

Edytowane przez kozikpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...