Skocz do zawartości
Gość Andżej

Bmw M3 Challenge

Rekomendowane odpowiedzi

mi tez sie muzyczka bardzo podoba :) leci w kolko podczas jazdy :D ale fizyka mi sie nie podoba :/ nawet bez trybów pomocy jest momentami zbyt podsterowny lub caly sie wychyla bez wzgledu na ruchy kierownicy i dozowanie gazem :/ ale tak dla relaksacji mozna pojezdzic :)

Edytowane przez S1Sweet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, bo jak sie nie umie w zakrety wchodzic to jest podsterowny :P. Nie zapominaj ze to jest drogowe, a nie torowe auto. ;) .Jak dla mnie to m3 da sie swietnie kontrolowac, mozna jechac plynnie, jedynie z lekkimi powerslide'ami ale rowniez jak jest ochota to i podriftowac sie da :).

Edytowane przez f1zZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, bo jak sie nie umie w zakrety wchodzic to jest podsterowny :P. Nie zapominaj ze to jest drogowe, a nie torowe auto. ;) .Jak dla mnie to m3 da sie swietnie kontrolowac, mozna jechac plynnie, jedynie z lekkimi powerslide'ami ale rowniez jak jest ochota to i podriftowac sie da :).

chyba nie na myszce z klawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm a myslalem ze zejscie ponizej 2.16 na myszce bedzie wykonalne, ale trudne a tu takie zaskoczenie:

 

Dołączona grafika

 

2.14.958 :)

 

myszka + TC1+ABS+DSC, wiem wiem elektronika, ale mysz to nie kierownica :) tak czy siak jestem z siebie dumny :D

 

 

teraz mysle ze da sie urwac jeszcze sekunde :wink:

Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jeszcze ile zakretów poscinane nieprzepisowo :P

0 :) riplej - ogladajac na widoku zza auta dopiero teraz widze jak szeroko biore wiekszosc zakretow :/ 1-2m od kraweznika :blink: sekunda jest stanowczo do odrobienia :D Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

0 :) riplej - ogladajac na widoku zza auta dopiero teraz widze jak szeroko biore wiekszosc zakretow :/ 1-2m od kraweznika :blink: sekunda jest stanowczo do odrobienia :D

chcialem powiedziec, ze jezdzi sie po torze. tor jest to ten asfalt ograniczony dwiema bialymi liniami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh czemu ludzie jeszcze nie pojeli ze ta gra to nie destruction derby.. nawet jesli wywalcze pole position w kwalifikacjach to i tak na pierwszym zakrecie malo kto hamuje, no i wiadomo jak to sie konczy...

ps. co z tym serwerem ? postawi ktos ?:)

Edytowane przez f1zZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eh czemu ludzie jeszcze nie pojeli ze ta gra to nie destruction derby.. nawet jesli wywalcze pole position w kwalifikacjach to i tak na pierwszym zakrecie malo kto hamuje, no i wiadomo jak to sie konczy...

przyzwyczaj sie :D to sa publiczne serwery i tyle. poza tym wiekszosc pewnie kaleczy sie na szczalkach lub myszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja punkt hamowania przed T1 wyznaczyłem mniej wiecej jak się konczy ta linia odzielająca wyjazd z boksów. Tu jest replay, 2.14.689, scieta szykana - http://rapidshare.com/files/55450530/Nuerb...14_68x.Vcr.html

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uzytkownicy dfp, jak macie ustawione sensitivity hamulcow ?

jaka macie taktyke na pierwszy zakret ? Gdzie wyznaczyliscie sobie punkt hamowania ?

ustaw sobie poziom przeciwnikow na professional, wlacz kwalifikacje i staraj sie nadazac za nimi to zobaczysz ich punkt hamowania i jesli wyhamowujesz za wczesniej to wydluzaj dystans az bedzie odpowiedni, przy okazji poznasz ~odpowiedni tor jazdy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie, zszedłem poniżej 2.14, a dokładniej 2.13.867, wszystkie helpy off (łącznie z autocluch w *.plr), zawiecha bilstein.

 

@mam5gram, bez asyst.

Edytowane przez thuGG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mam5gram

No nareszcie, zszedłem poniżej 2.14, a dokładniej 2.13.867, wszystkie helpy off (łącznie z autocluch w *.plr), zawiecha bilstein.

 

@mam5gram, bez asyst.

Tyle to ja z asystami nawet nie moge zrobić :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem we wakacje to szczęście być na Nuerburgu, w swoim czasie zapodam zdjęcia z Oldtimer Grand Prix. Niesamowite wrażenia wizualne i dźwiękowe, wspaniała atmosfera także poza torem. Słynne skrzyżowanie... Gummi !!!

Będę jeździł tam kiedy tylko będę mógł - to uzależnienie. Nie przejechałem się po Nordschleife - sprawdzają stan auta - bilet 12 euro - karnet 12 okrążeń po 8 euro.

wróciłem do domu a tu taka niespodzianka - możliwość jazdy po tym torze w M3 na kompie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...