Skocz do zawartości
Gość Andżej

Bmw M3 Challenge

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ktos chce to moge postawic serwer, mozecie sobie posmigac [;

Ja sam nie gram ostatnio za duzo, ale gierka fajna, milo posmigac BMW ;]

 

Nazwa Serwera: purepc_pl

Haslo Serwera: purepc

cos nie moge sie podlaczyc wyskakuje mi ino ze moge podlaczyc sie tylko podczas praktyk... a jak patrze to wlasnie sa praktyki :blink: wiec nie wiem ocb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BTW, gdzie trzeba się zarejestrować żeby móc grać przez net?

W menu "internet" w zakładce "register" ;)

 

Proponuję wieczorkiem spróbować jeszcze raz z tym stawianiem serwera, niestety ja się nie piszę ponieważ nie wiem co będę robił za 5 min. a co dopiero wieczorem. Jakby co to pojawię się jako Matti w szarej furce :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W menu "internet" w zakładce "register" ;)

 

Proponuję wieczorkiem spróbować jeszcze raz z tym stawianiem serwera, niestety ja się nie piszę ponieważ nie wiem co będę robił za 5 min. a co dopiero wieczorem. Jakby co to pojawię się jako Matti w szarej furce :)

Oki, dzięki, niedopatrzyłem :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam taki problem. Po paru minutach gry nastepuje taki jakby zwis, ale nie do konca ;) Wylacza sie monitor, ale komp sie nie wiesza, bo jak zminimalizuje gre, to slysze normalnie dzwieki w Windzie, nawet jak na slepo puscilem muze, to leciala bez problemu, ale monitor pozostaje wylaczony. Pomaga jedynie reset. Wyglada to na wylaczanie sie karty graficznej, ale takie cos dzieje sie tylko w tej grze. Karta nie krecona, w stresie jakies 55C, GTA SA, UT2004, Bioshock, wszystkie te gry smigaja jak zloto. Wie ktos moze co jest grane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam taki problem. Po paru minutach gry nastepuje taki jakby zwis, ale nie do konca ;) Wylacza sie monitor, ale komp sie nie wiesza, bo jak zminimalizuje gre, to slysze normalnie dzwieki w Windzie, nawet jak na slepo puscilem muze, to leciala bez problemu, ale monitor pozostaje wylaczony. Pomaga jedynie reset. Wyglada to na wylaczanie sie karty graficznej, ale takie cos dzieje sie tylko w tej grze. Karta nie krecona, w stresie jakies 55C, GTA SA, UT2004, Bioshock, wszystkie te gry smigaja jak zloto. Wie ktos moze co jest grane ?

pokombinuj ze sterami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos multiplayer zaczyna sie pieprzyc :/ czesto nie da sie polaczyc do lobby, jesli juz sie tam znajde to nei moge sie podlaczyc do polowy serverow :| daje join i nic, w dodatku w samej grze tez sa bledy:/ sciagam sie w kwalifikacjach wykrecam jakies czasy, nagle jest race i to jaki czas wykrecilem sie nie liczy, spawnuje sie na trasie przed pitstopem, a nie na trasie przed startem gdzie sie zaczyna wyscig :/ nie da sie wtedy nic zrobic, powrot do pitstopu nic eni daje ciagly spawn w dziwnym miejscu, a jak chce sie cofnac na wstecznym do punku staru zostaje zdyskwalifikowany za jazde w zla strone:| czasami bywa tak ze na starcie zespawnuja sie 3 osoby a 10 w tym wyzej przezemnie wymienionym miejscu i nic nie da sie zrobic :/ czasami tez po polaczniu sie z serverem w momencie gdy wczytuje mi graczy .exe wysypuje mi sie i widze raport o bledzie :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cos multiplayer zaczyna sie pieprzyc :/ czesto nie da sie polaczyc do lobby, jesli juz sie tam znajde to nei moge sie podlaczyc do polowy serverow :| daje join i nic, w dodatku w samej grze tez sa bledy:/ sciagam sie w kwalifikacjach wykrecam jakies czasy, nagle jest race i to jaki czas wykrecilem sie nie liczy, spawnuje sie na trasie przed pitstopem, a nie na trasie przed startem gdzie sie zaczyna wyscig :/ nie da sie wtedy nic zrobic, powrot do pitstopu nic eni daje ciagly spawn w dziwnym miejscu, a jak chce sie cofnac na wstecznym do punku staru zostaje zdyskwalifikowany za jazde w zla strone:| czasami bywa tak ze na starcie zespawnuja sie 3 osoby a 10 w tym wyzej przezemnie wymienionym miejscu i nic nie da sie zrobic :/ czasami tez po polaczniu sie z serverem w momencie gdy wczytuje mi graczy .exe wysypuje mi sie i widze raport o bledzie :blink:

No z tym laczeniem cos jest nie tak bo umnie tez sie wali, raz jest wszystko ok a innym razem lipa. Ale wkoncu gierka za free to co tu wymagac.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak sobie gralem po necie...

 

Dołączona grafika

 

"najszybsza myszka w Polsce?" :D wiec moge stwierdzic ze 2.13 na myszce jest do zrobienia, coprawda eletronika ON, ale wiadomo ze mysz to nie kiera, a niektorzy na kierze z elektronika maja problem z takim czasem (nie zebym sie chwalil :P)

 

czas spac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po przerwie.

 

Mi też gierka się wysypuje co kilka okrążeń. Obojętnie czy w SLI czy bez. Stery ostatnie oficjalne. Ale dawno nie jeździłem bo czasy straszne kręcę...

 

BTW: Powerslave - co to za program na górze ekranu, który Cię informuje o temperaturach itp?

 

Dzięki Powerslave, jak tylko będę mógł to na multi się piszę.

Edytowane przez petrumi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez byłbym chetny, tylko jest jeden problem, wczoraj wogole się nie mogłem zalogować. Często jest też tak, że jak juz się zaloguję to nie mogę się połączyc z serwerem, klikam i nic. Takze to bedzie niezły fuks jak uda się nam spotkac w jednym miejscu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba kazdy ma ten problem, ale powiedzmy o 20 badzmy w lobby, pcozekamy do 20:10 na chetnych i wybierzemy jakis pusty server, albo ktos zalozy i pogramy, jesli ktos sie nei ebdzie mogl polaczyc, to raczej inni tez, wiec nie powinno byc problemu ze ktos sie laczy z serverem a inni nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mila gierka. Troche parenascie kolek przejechalem (czasu nie ma :( ) i jakims cudem zrobilem wysokie 2:17 na myszce. z wlaczanym abs i dcs Powiem wam ze dobrze ustawiona myszka to polowa sukcesu. ;-) Szkoda ze tworcy troche zlekcewazyli mozliwosc grania na myszce. (nie mozna przypisac zmiany biegow do przyciskow myszki. I przy starcie lotnym zanim odzyskasz kontrole nad autem nei mozesz ruszyc myszka, bo jak to zrobisz, to po uwolnieniu nagle skrecisz. wkurzajace... I mam jeszcze taki problem ze czasem troiche przyklatkuje mimo ze fraps pokazuje 60fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mam5gram

Dzięki za jazde szczególnie powerslave. Nie wiem co jest ale rozłączyło mnie gdy wszedłem do wyścigu i koniec grania na dziś :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yeah w koncu udalo mi sie dojechac w top3 na profesionalu! :D ale jestem dobry hah xD

 

Szkoda tylko ze czasy 2:20 :/ ffs :[ ... za cholere nie umie zejsc nizej :(

 

http://img72.imageshack.us/my.php?image=top3md5.jpg ! :D

No ja dzisiaj zobacze jaki czas krece(pewnie cos kolo 3minhehe)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

a ja nie moge grac np. z widoku z kabiny bo nie czuje jak mi tyl ucieka (wiadomo auta sie nie "czuje" na kompie) i widok zza auta pozwala mi zobaczyc to co normalnie bym poczul za kierownica. Mam taka przypadlosc w kazdej grze :/

 

Tylko w symulatorze F1 mi to nie przeszkadza bo i tak bolid jedzie jak po szynach. Sa 2 stany: przyczepnosc i brak przyczepnosci = zero kontroli.

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...