Skocz do zawartości
Gość CBZ

Coca Cola With Orange

Rekomendowane odpowiedzi

Pil ktos ? Jest w Polsce ? Nawet nawet, nie jest zla, ale musi byc zimna, najlepiej z lodem w szklance ;]

Znajomej zalecialo wanilia, to jej powiedzialem, ze ma wypaczone kubki smakowe ;]

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprite Zero, tak jak Coke Light nie zawiera cukru.

Do slodzenia uzywa sie slodzikow, np. aspartamu.

Powoduje on zmiane smaku i wlasciwosci kalorycznych produktu.

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce najbardziej mi brak Pepsi/Coca-Coli itp z dodatkiem Cappucino/Kawy - to jest pyszne.

Owszem, jest polo-cocta... ale to smakuje gorzej niż francuski produkt z serii "niska cena" ...

zalej sobie nescafe 3 w 1 coca cola :D niezla mieszanka, a jak pobudza :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czemu w Polsce nikt nie sprowadza np. właśnie Coca Coli waniliowej, orange, jagodowej itd itp

 

Przecież to by im schodziło ;P

Schodziloby, albo i nie. A nie sprowadza tego CC, bo to sa koszty...

Sprowadzaja to tylko [czasami] pewne sieci sklepow, ktore moga sobie pozwolic na taki wyskok.

Reklama w tv, materialy merchandisingowe, zmiana standardow w lodowkach i wiele innych...

CC jest nastawiona glownie na sprzedaz samej Coca Coli, reszta to tylko dodatek, choc i na nie jest parcie jak cholera.

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce najbardziej mi brak Pepsi/Coca-Coli itp z dodatkiem Cappucino/Kawy - to jest pyszne.

Nie tak dawno była seria limitowana "pepsi cino" ;)

 

Ja osobiście najchętniej spróbowałbym waniliowej, ta orange jakoś do mnie nie przemawia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio, we Francji widziałem i piłem Coca Colę Zero. Smakowała jak zwykła po przegotowaniu :P fuj.

 

W Grecji kiedyś piłem "złotą" CC czyli bez kofeiny, również piłem waniliową :D mniam.

 

A pomarańczową też bym chętnie spróbował :? szkoda, że nie ma nic takiego i muszę się zadowolić Pepsi Twist. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zero w szwajcarii. To jest coś co nazwałbym Coca-Cola Light "for men". Wprowadzili to, żeby faceci pijąc cole bez cukru nie czuli się dziwnie myśląc o reklamie w której kobiety stają się bardziej light dzięki temu napojowi. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie mu sie wydaje Coke Zero to na serio totalne scierwo, pierwsze co zrobilem po zasmakowaniu, to wyplucie calosci ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czemu nie ma coli, pepsi przezroczystej? po co pić te farby?

jak nie ma, jak jest?! http://cgi.ebay.com/diet-crystal-pepsi-nev...1QQcmdZViewItem

tylko troche droga teraz, bo juz od 14 lat nie produkuja...

http://en.wikipedia.org/wiki/Crystal_Pepsi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...