Skocz do zawartości
psz3mo

86gt Sonic+ A Może Coś Innego? Ok. 400zł

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tym, że mojemu 73gt zaczyna brakować pamięci nadszedł czas na zmianę. Będę miał do wydania ok. 400zł ewentualnie +30zł (50 jak coś naprawdę dobrego).

Sprzęt aktualnie na 754: semp64@2,6GHz, 1GB ramu (będzie 1,5 lub 2), k8n4-e, Delta 350W i 73gt, reszta mało ważna;) Na jakiś czas grafa idzie do tego kompa. Karta może być używana, byle z gwarą. O dx10 nie myślę, więc to dla mnie nie jest to wyznacznik.

Zastanawiam się, co brać?

8600gt sonic+ 1ns (1.2 i 1.4 nie biorę pod uwagę) czy x1950pro, lub polować na x1950xt . hd2600xt odpada.

Gram głównie w FPS’y: FEAR combat, Bioshock, GRAW 2, America’s Army, MoH: Airborne. W niedalekiej przyszłości wyjdzie Unreal Tournament 3 na którego czekam od paru lat :) i chciałbym pograć na przyzwoitym poziomie.

UT3 samo nasuwa odpowiedź jaka grafę brać, ale ‘kto pyta nie błądzi’, czy jakoś tak ;)

 

PS. Nie pisać, że się nie opłaca do tego kompa pakować takich grafik, docelowo (niezbyt odległa przyszłość) wyląduje na p35 + e21x0@2,8GHz (i więcej) + 2gb ramu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

FEAR slabo szedl na X1950P wiec Combat pewnie tak samo , jesli dobrze pamietam to i Graw lepiej lazil na nVidiach. Wiec masz chyba odpowiedz...

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to wszystko chodzi lepiej na nVidiach <_<

wszechobecne "nVidia, The way it's ment to be played"

 

chociaz powiem ci ze Unreal Engine 3 (bioshock, MoH:Airborne) bardzo sie polubil z nowymi kartami ATI i Radeon 2600PRO @ XT nie rozni sie wydajnoscia od 8600GT(referencyjnego) a jest kilkadziesiat zlotych tanszy.

Co nie zmienia faktu ze 8600GT powinienes kupic wg. mnie. wszystkie stery sa robione glownie pod serie 8xxx.

 

 

P.S. F.E.A.R. Combat chodzi kiepsko na kartach ATI ... zwlaszcza na mojej. W porownaniu do starego GF 7600GS nie widze wielkiej roznicy.

Edytowane przez szczepoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaczekaj do premiery 86gt na szynie 256bit to będzie odjazd ;]

więcej info na www.geforce9.pl

 

a jeżeli nie czekasz to bierz sonic+ na kościach 1.0ns z taktowaniem pamięci 1800 nie opłaca się dopłacać do wersji 2000mhz

jak kręcisz to dokręcisz do takiego poziomu ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Firekage pisałem że najtańszego gt nie biorę pod uwagę, tylko sonic+ ;)

Ale ja napisalem 8600GT od 350 zl...a to juz od ciebie zalezy jaka kupisz wersje , cena orientacyjna , nic nie sugerowalem :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...