Skocz do zawartości
Spinacz

Gf 7600gt Vs Palit 8600gt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam obecnie kartę MSI NX7600GT

dokładnie tą : http://www.proline.pl/shop.php?prodid=MSI+7600GT+256+128O

 

i mam zamiar ją zmienić - byle żebym dużo nie dopłacał.

 

Co myślicie o zmianie na tą kartę ? http://www.allegro.pl/item239655214_palit_...onic_dx10_.html

 

Będzie duża różnica w wydajności ?

 

Jeśli nie to co polecacie? Żebym sprzedał tą MSI i jaką zakupił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze cena twojego 7600 gt spadnie wtedy na leb na szyje, zanim wyjda 9xxx z middle endu za 400-500zl trzeba czekac do stycznia-lutego.

Napewno 8600 gt bedzie wydajniejszy. Pytanie brzmi ILE MASZ DOPLACIC? Wszak wszyscy do 7900gs porownoja 8600 gt. Jesli doplacic musisz <100 to imho sie oplaca i to bardzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nikt się do mnie nie przyczepił, to napiszę uzasadnienie, że 8600gt jest lepszą grafika od 7600gt (ta jest dodatkowo w lepszej wersji), ale na obecną chwilę możesz zmienić tylko wtedy, gdy znajdziesz kupca za na prawdę dobrą cenę na Twoją grafikę. Już za niezbyt odległy czas ceny grafik powinny spaść (chociaż w sumie tego też tak do końca sie nie da przewidzieć). Jeśli jednak zostaniesz przy swojej 7600gt to musisz też wyczuj odpowiedni moment na to, by ją sprzedać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już zmieniam kompa z opisu :P juz mam "nowy" od roku ;P

 

Tylko pytanie - czy przy tym palicie bedzie widac duza roznice w grach ? Np airborn powinien pojsc na maxymalnych detalach? Bo teraz szedl mi na srednich plynnie bez rzadnej zacinki ;)

Edytowane przez Spinacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gf 8600gt nie jest złą kartą ale jesli musisz dopłacić 200zl to warto poczekać aż 8800GT potanieje lub nv wypuści jakiegoś 8600 (lub 8700) z szyna pamięci 256bit i dozbierac trochę. Twoja 7600Gt chyba jeszcze daje radę. Na twoim miejscu bym składał przez nastepny miesiąc i celował raczej na obnizki 8800GT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...