Skocz do zawartości
cavarr

Racer Driver: Grid

Rekomendowane odpowiedzi

Demo The Grid w przyszłym tygodniu

 

Codemasters właśnie poinformowało, że w przyszłym tygodniu dostępne będzie demo The Grid na wszystkie platformy, poza przenośnymi. W środku mają znaleźć się 3 wyścigi - The eBay Motors Muscle Cup, gdzie ścigać się będziemy fordem Mustang GT-R po ulicach San Francisco, Advan International Trophy z Nissanem S15 Silvia na ulicach doków Jokohamy i Euro Touring Car Series z BMW 320si w Jaramie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik genialny :lol: Nie wiem, czy to amatorski, czy oficjalna reklama, ale pomysl i wykonanie super. Szczegolnie fragment o zniszczeniach jest bolesnym prztyczkiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie pokazali tego filmiku z niedawnego interview i zachowania sie samochodu na torze w GRID... Imo to było żałosne (jak hamowanie ze 100-0 w 1 sec jak w dircie). No nic, dobrze ze demko już za tydzień - to pozwoli ocenić czy jest fun z jazdy czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko już jest na XBLM. Zassałem, pograłem 15min, to raczej nie dla mnie...

Jakiś dziwny arcade - wolę PGR ~~ Choć graficznie całkiem, całkiem.

 

--

edit:

Zmieniam zdanie - graficznie masakra ;)

Polecam przejazd Mustangiem po San Francisco

Do modelu jazdy trzeba się przyzwyczaić.

Jak cena zejdzie <100zł to chyba kupię...

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, w dirta nie grałem :) Tu jest troche gameplaya z demka.

Co ciekawe wyścig w San Francisco jest całkowicie inny niż pozostałe. IMHO dużo lepszy.

BMW jakoś pływa po torze, strasznie dziwnie się tym jeździ. A Yokohama to w ogóle porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie obejrzałem pare gameplayi i jest jak w Dircie :/ z tym ze jest to jeszcze durniejsze, no bo po szutrze slizganie sie to jeszcze jako tako mozna przełknąć, ale zeby tak sie zachowywal wyscigowy samochód na asfalcie to jest kpina... tak jakby w ogóle nie była brana pod uwage fizyka, auta są extremalnie nadsterowne. Liczylem ze to bedzie tak jak Toca, a tu nie :( No cóż, moze jeszcze sie przekonam jak sam zagram, narazie jest mały zawód. Oczywiście grafika miażdży, ale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Tego można się było spodziewać. Super cudne zapowiedzi a na końcu wielkie rozczarowanie.

Nie pamiętam, żeby obiecywano nam drugie GT/FM. Od początku miał być to czysty arcade.

Graficznie trzyma poziom z zapowiedzi.

Możliwe, że w pełnej wersji poprawią model jazdy (w San Francisco jeszcze ujdzie ;) ) i będzie całkiem przyjemny racer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Tego można się było spodziewać. Super cudne zapowiedzi a na końcu wielkie rozczarowanie. Jeszcze kilka mega zostało do zassania i zaraz sam obadam. ;)

Wcale nie były takie super ;). Po ostatnim gameplay'u wiedziałem ze model jazdy bedzie drifta (krap nawet jak na arcade :|) przypominać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam, żeby obiecywano nam drugie GT/FM. Od początku miał być to czysty arcade.

Graficznie trzyma poziom z zapowiedzi.

Możliwe, że w pełnej wersji poprawią model jazdy (w San Francisco jeszcze ujdzie ;) ) i będzie całkiem przyjemny racer.

Ke? Graficznie trzyma poziom z zapowiedzi? Rozumiem, że chodzi Ci o te niedawno pokazane? Bo jakoś pierwsze screeny zachwycały czego nie można powiedzieć o grze. Kto grał w DIRTa ten zna wszechobecny blur, przejaskrawione kolory, i słabe tekstury zamaskowane durnymi filtrami. Szczególnie ta żółć mnie przeraża. Kto wpadł na pomysł, żeby dać taki filt? To mnie dobijało w dircie i dobija w GRIPie. Nie ma co porównywać do GT5 bo to zupełnie inna liga graficzna. Modele i prowadzenie auta tak samo. Śmiać mi się chce z porównania wyrenderowanych trailerów Grida z gameplayem GT5, które ktoś zamieścił w tamtym temacie. :) Na szczęście dzisiaj to zweryfikowałem i śmiało mogę powiedzieć. :)

 

PS. A obiecywali drugie GT/FM sami gracze. O ile dobrze pamiętam na podstwaie trailerów pisano, że GRID zje GT5 na śniadanie. Nie chce mi się teraz szukać ale odpisałem, żeby się nimi nie sugerować. A mówiłem, że tak będzie! :]

 

Wcale nie były takie super ;) . Po ostatnim gameplay'u wiedziałem ze model jazdy bedzie drifta (krap nawet jak na arcade :| ) przypominać.

 

Po pokazaniu gameplaya mówiłem to samo. Ta gra to padaka. Takiego chaosu jaki panuje w GRID nie widziałem jeszcze w żadnej grze. :) W ogóle zachowanie samochodów a raczej ich ślizganie po asfalcie mnie dobiło. Ja wiem, że to miał być arcade ale chyba już lepiej w ProStreeta jeździć. Nie spodziewałem się zbyt wiele po tym silniku i zbyt wiele nie otrzymałem. Skreśliłem tą grę. Pewnie komuś się spodoba ale beze mnie.

 

PS. Aha. I te replaye. Wszystko się tak trzęsie i kamera tak szybko zmienia, że po obejżeniu 6 minutowego replaya człowiek dostaje obłędu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle, że obcując troszkę z demem gry stwierdzam że gra jest dobra z plusem ale nie o to mi chodzi tylko o zapowiedź z pewnego magazynu dla graczy konsolowych (nazwy nie podaje :P) w którym stwierdzono że gra pobije GT4 a Prologa zjada na śniadanie. Według mnie co najwyżej jedzą na jednym stoliku :] Nie jest źle, to ważne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ke? Graficznie trzyma poziom z zapowiedzi? Rozumiem, że chodzi Ci o te niedawno pokazane? Bo jakoś pierwsze screeny zachwycały czego nie można powiedzieć o grze.

Nie porównuję tego do CGI trailera, tylko do pierwszych trailerów/fotek z "actual gameplay footage". W spoilerze masz jedne z pierwszych takich screenów:

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "klik"
2991617[/snapback]
Bo jakoś pierwsze screeny zachwycały czego nie można powiedzieć o grze.

pierwsze screeny/trailer to było CGI - ja wiem, że fani PS3 są przyzwyczajeni do oceniania grafiki gry po takich trailerach (Motorstom, Killzone, etc), ale bez przesady

 

 

PS. A obiecywali drugie GT/FM sami gracze.

Chyba Ty sobie to wmawiałeś ;)

 

 

Ta gra jest skierowana głównie do fanów NFS (a tych jest całkiem sporo ~~), a takiego ProStreeta to GRID zjada na śniadanie

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podany filmik robi wrazenie gdyby nie jedna sprawa: dlaczego fury startuja jakby byly podczepione do katapult na lotniskowcu? :blink: Poza tym ladnie, ale jakos za lekko sie prowadza chyba te samochody, strasznie bujaja sie po tym torze. Aha BTW ktos kiedys wspominal o sciaganiu i wypalaniu dem - jak mozna to zrobic? Bo bez netu w domu siedze, a demko bym z checia obadal.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.....

 

1. Z tymi screenami to się zgodzę. ;) Tylko czemu wszystko jest takie przejaskrawione? Dostaję oczopląsów przez te filtry. :D Nie sądzę, że to wina późnej pory bo podobne odczucia miałem przy demku Dirta. :)

 

2. Czy ja sobie wmawiałem?

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - ".."
Polecam lekturę tematu GT5:Prologue na stronie 7 i moją odpowiedź na stronie 8. Napisałem, żeby nie oceniać GRIDa po trailerach. Rozmowa toczyła sie 23-24 marca (wtedy były tylko piękne trailery) a pierwszy gameplay pokazano 26 marca i wtedy minki trochę zrzedły. Cofnij się jedną stronkę w tym temacie. ;)

 

Jedyne co spodobało mi się w tej grze to tryb drift. W miarę łatwo i przyjemnie można posadzić boki. Reszta jest bardzo denerwująca. od 0-100 rozpędza się w 2 sekundy i tak samo hamuje. W niektórych miejscach nie idzie ruszyć (mustang) bo nie wiadomo czemu lekko dodając gazu samochód stawia boki mimo, że stoi prosto. Zauważyłem że tak dzieje się w cieniu budynków. W miejscach nasłonecznionych rusza normalnie prosto. :) I jak już mówiłem to gra nie dla mnie co nie znaczy, że nie znajdzie nabywców. Ale nie wróżę jej sukcesu. ;) Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie czesciowo z kojakiem, ze gra faktycznie jest zdecydowanie zbyt arcade'owa i co wiecej- jest to jedna z niewielu gier na multiplatformy, ktora wyglada tak samo na ps360. Choc z ruszaniem w zacienionych miejsach ;) na 360tce problemow nie ma, ale moze tu potezny cell probuje zasymulowac mniejsza przyczepnosc na chlodniejszym asfalcie? :lol: Tak czy inaczej, graficznie (widok z wnetrza) jest swietnie, ale to za malo, by przyciagnac na dluzej przed tv.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee wielkiego Cella bym w to nie mieszał. No chyba, że to Cell decyduje o poślizgach, bierze pod uwagę temp asfaltu, wiatr, pochylenie i inne [ciach!]ły. :) Jak będzie mi się chciało to nakręcę filmik. ;)

 

draak. Skąd wiesz, że na PS360 wygląda tak samo? Czyżbyś wrócił z zakupów? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie krec- ja Ci wierze ;) tylko mowie, ze takiego buga nie zauwazylem w wersji na 360. A co do zakupu ps3- w tym tygodniu w biurze siedzialem 60h (dzis wzialem sobie wolne, niech sobie owieczki poradza jeden dzien bez szefa ;)) i zapowiada sie tak i w przyszlosci, wiec nie mam czasu na 2. platforme.

 

Wyglad- Grid = graficznie Dirt, a to w sumie jedna z kilku pozycji multi, ktora na ps3 nie wyglada gorzej, tak samo musi byc przy Gridzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dia8el

Heh czyli to dobry symulator? A co ma do tego TC? TC nie sprawi, że samochód wystartuje jak z procy tylko ujmie moc aby koła nie straciły przyczepności. Akurat mam RWD z TC. :] A ten twój symulator widać na replayach jak się zachowuje. Auto jeździ jak na tafli lodu. Przy skręcaniu zamiast jeździć tak jak prowadzą opony to auto obraca się wg własnej osi. Daj spokój. To jest tylko dobry arcade i nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

model jazdy tej gry to porazka,na drzwiach od stodoly chyba sie lepiej jezdzi :lol2: ,grafa przyjemna ale nic wiecej-gre testowalem na ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...