Skocz do zawartości
cavarr

Racer Driver: Grid

Rekomendowane odpowiedzi

model jazdy tej gry to porazka,na drzwiach od stodoly chyba sie lepiej jezdzi :lol2: ,grafa przyjemna ale nic wiecej-gre testowalem na ps3

Stawiam dychę :grin: , że poprawiłby się model jazdy gdyby ta gra na pieca nie wychodziła.

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja narazie mecze nissana. Drift calkiem calkiem. Mocne arcade ale jezdzi sie milo.

Podobaja mi sie odglosy silnika w widoku ze srodka, szkoda ze zza samochodu nie slychac pracujacej turbinki [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zassałem i powiem jedno, graficznie bardzo przyjemnie. Fizyka jazdy jak po tafli lodu. IMO beznadziejnie. Jak gra stanieje to może i potem kupię,ale na razie postoje.

Popieram odpalilem to i poczulem sie jakbym jezdzil pijanym ruskiem po lodowisku a ktos nasmarowal krawezniki i pobocza olejem :D

Do tego demo na piecu jest zalosne nawet nie moge sie przelaczyc na pada zamiast klawiatury.

 

Grafika swietna, calosc chodzi super plynnie , ale grac sie nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj pograłem w GRIDA. Ja na 99% zakupię tą grę, bo właśnie fajnie pograć w jakiś arcade w przerwach od FM2. Grafika ładna, zniszczenia bardzo fajne, a model jazdy - jak w Dircie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8.5 Presentation

The glossy, dynamic DiRT-style menus are back, but without the long load times. Grid is wrapped in a superior package, but the low car count is a bit disappointing.

9.5 Graphics

Beautiful lighting, full damage modeling, great-looking tracks and lovingly-rendered cars, all running smoothly at top speeds? Yes, please.

8.5 Sound

The menu music is great, and the cars purr and scream appropriately, even changing tone with each camera view. But the recorded dialogue gets repetitive too quickly.

9.0 Gameplay

Grid gets racing right. The tracks are intense, the crashes are spectacular to behold and the cars are a blast to drive.

8.0 Lasting Appeal

It will take you a good long while to reach the top of the rankings in Grid's single-player mode, and there's full multiplayer as well.

8.7 Great OVERALL

We tested Grid on both Xbox 360 and PlayStation 3 and saw very little noticeable difference between the two performance-wise, although loading times did seem a bit longer on the PS3. We also tested a force-feedback racing wheel with the PS3 version of the game, and found it worked well, as Grid includes full wheel support and adjustment.

http://ps3.ign.com/articles/876/876208p1.html

 

9/10 from Eurogamer

http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=142296

 

Zapowiada się nieźle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu mialem chwilke wypalic demko na plytce i sprawdzic co ten Grid jest wart. Generalnie duze zaskoczenie, myslalem ze bedzie sporo gorzej. Grafa super, HDR wydaje mi sie ze nie wali tak po galach jak to mialo miejsce w Dircie, jezdzi sie spoko, mega arcadeowo ale fajnie. Ale fun zaczyna sie dopiero po wylaczeniu wszystkich wspomagaczy prowadzenia :D A powtorki to istny majstersztyk - przejazd w SF na powtorce wyglada jak fragment dobrego filmu akcji made in USA. Nie rzuce sie na gierke od razu, ale z pewnoscia jest to tytul ktory warto pomeczyc. Gdybym mial oceniac gre po demie to dalbym mocne 8, a mysle ze pelna wersja ze wszystkimi trybami gry bedzie mogla liczyc na punkt wiecej. 9,5 od Eurogamera wcale nie jest chyba na wyrost ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w demku podpasował tylko drift.

Naprawdę fajnie się poślizgać tak 4fun. Nie jest za trudno, ani dziecinnie łatwo jak w nfs'ach ;]

Reszta jakoś średnio do mnie przemawia :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w demku podpasował tylko drift.

Naprawdę fajnie się poślizgać tak 4fun. Nie jest za trudno, ani dziecinnie łatwo jak w nfs'ach ;]

Reszta jakoś średnio do mnie przemawia :>

Podpisuję się pod tym. Wyścigi zbyt arcede'owe jak dla mnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Codemasters Talks PS3 GRID Vs. Xbox 360

 

With GRID coming out next week, it's crunch time for Codemasters to get things right after the underwhelming demo.

 

According to executive producer Gavin Raeburn (aka Uncle Chewy), not only have there been major improvements made, but there's more tweaks on the way in patch form.

 

"Firstly, we v-sync every frame, but allow the game to overrun if needed, which is very rare and is much preferable to a complete frame drop," he wrote on the company's official forum.

 

"Secondly, our performance tests show that the 360 is running at a rock solid 30fps and the PS3 rarely drops, being rock solid 99% of the time. San Fran in the demo is probably our worst performer when the action gets really heavy on a couple of those long straights," Raeburn continued.

 

"Thirdly, we don't lead on any platform. We have dedicated teams on each platform as that is the only way to get the best from each of them," he added.

 

"Fourthly, there are some extra performance improvements between the demo and release on PS3 as we were tuning right to the last minute. This should be apparent in our forthcoming reviews. Just to be on the safe side, we also have some further improvements lined up our patch," concluded the Codemasters exec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze wkońcu dorobie sie tego dysku <_< i ściągne sobie te demo aby zobaczyć jaka to gra. Bo opinie są różne a w ciemno nie bede kupował hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przecież tam jest wyraźnie napisane:

3. Can I run files you link to from a CD or DVD?

 

No, you have to install them from Xbox LIVE Marketplace (check Importing files to local server and Installing files on 360 in this tutorial).

Czyli wypalić tego nie możesz ;) Teoretycznie...

W praktyce chyba się da, ale nie próbwałem.

 

 

Na p.r.g.k piszą, że wystarczy:

1. wypalić na płytce katalog typu:

/content/45418840/733e662b098329096d432a1cfcdfb86feab03fad.xcp

2. wsadzić płytkę do iksa

3. wejść do biblioteki gier

4. gra powinna się tam pojawić

 

 

Zaznaczam, że nie testowałem tego. Niczego nie gwarantuję. Więcej szukajcie na grupie pl.rec.gry.konsole

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Zrób folder o nazwie "Content".

2. Następnie zrób folder o wdzięcznej nazwie "0000000000000000".

3. Otwórz archiwum z grą, powinien być tam folder 4D5787DE lub 4E4D87E6 lub podobny, ale z podfolderem 00080000.

4. Skopiuj ten folder z archiwum do folderu "00000...".

5. Wypal płytkę z jak najmniejszą prędkością, sesji nie musisz zamykać, możesz wtedy dograć inne demka.

 

Triale z Live także nagrywamy do folderu "0000..." ale mają taką strukturę:

58410865 następnie podfolder 000D0000

Pierwszy lepszy sposób z googla ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...