Skocz do zawartości
Warhammer40000

G.skill 2gb Ddr2-800, Cl4-4-4-12 (2x 1 Gb), Heatspreader (black), Retail

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka,

 

Mam problem. Spaliła mi sie jedna kość GeIL Dual Ultra 2x 1GB DDR2 800 MHz to już 2gi taki przypadek jeśli chodzi o Geile! :mur:

 

Zastanawiałęm się nad Kingstonami, ale chce wypróbować jakąś inną firmę. Co myślicie o tych pamiątkach: G.Skill 2GB DDR2-800, CL4-4-4-12 (2x 1 GB), Heatspreader (Black), Retail chodzi mi również o OC. Zastanawiam się też nad Mushkinami, te firmy są rekomendowane przez wiele serwisów overclockerskich, choć moi znajomi sądzą ze najlepsze pamięci robi OCZ Technology.

 

Jeszcze pytanie jakie znacie sklepy oferujące marki G.Skill oraz Mushkin znalazłem na www.sklep.future-king.eu, kupowałem kiedyś u nich Tagana, można z nimi potargować cenki na gg :D , oferta tych pamieci jest także w www.cooling.pl

 

Z góry dzieki za info, pozdrowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o tych pamiątkach: G.Skill 2GB DDR2-800, CL4-4-4-12 (2x 1 GB), Heatspreader (Black)

Bardzo dobre pamięci, lwia ich czesc smiga 1000 4-4-4-12 2.2V, wiec idealnie na codzien ;)

 

Oczywiscie przy wiekszym woltazu dostaja kopa mozna je podkrecic zdecydowanie wyzej

 

OCZ takze posiada dobre serie, warte uwagi są np. Reapery 1066. Podobne osiagi jak na G.Skill`ach, wymyslny radiator, wieksza dostepnosc, niestety wyzsza cena.

Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...