Skocz do zawartości
ABI-FOX

Bioshock 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie ten MP to istna sieka jak za czasow Quake3 i mapy DM17 juz przy 8 graczach byla sieka na maxa

co pare sekund Respawn :) nie dla mnie taki MP :/ to iscie odmozdzajace napierdal......

Sama gra wyglada prawie tak samo jak jedynka ,widac bedzie to ''dodatek'' a nie druga czesc .

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Prawda. Brakuje porządnego tactical shootera mogącego przypomnieć nam zabawę znaną z SWATa 4 i AAO. Nowe AAO 3.0 zawiodło i teraz nie ma na horyzoncie niczego ciekawego ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi w stylu AA3 to ja nie chcę mieć w żadnej grze [; zmuszałem się do tej gry kilkanaście razy i zawsze na serwerze uświadamiałem sobie że ta gra to musi być żart, innej opcji nie ma...

 

Jeśli mowa o mp w Bioshock 2 to mi trochę to przypomina TF2 choć pewnie będzie zdecydowanie bardziej uproszczony (bez podziału na klasy, achievementy). Czysty 4fan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Imponująca ;). Poza tym fajny filmik. Mnie w bio2 nie podoba się tylko ze gra się bigdaddym. Plasmidy już nie te sam, nie jesteś słąbym człowiekiem a w sumie mały czołgiem - jak tank jr ;d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tank jr :) no właśnie szkoda że nie będzie się grało już właśnie człowiekiem, na początku Bioshocka myślałem że na końcu gry spotka się z rodziną, ucieknie z Aqua City, trochę się rozczarowałem ale grało mi się wspaniale i z miłą chęcią czekam na drugą część.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak bioshock 1 zachwycał ogólnie grafiką tak bioshock 2 będzie raził "biedną" grafiką na całej linii. Tekstury będą śmiechu warte jak i cała reszta. Dodatkowo cała reszta to kalka z bioshock 1, imho będzie to malina roku ;]

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o grafikę, mi się trochę nie podoba że będziemy grać Bigdaddy, wcześniej się czułem taki cienki że nei dam rady a teraz to będziemy pewnie (w sensie na luzie przechodzić...) chodzić :(

Edytowane przez Zajcewik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podałem jako ciekawostkę a w zasadzie kuriozalną sytuację związaną z oprawą graficzną ;) Gdzie pierwsza część zachwycała a dwójka dla wielu graczy jak i dla mnie to będzie wręcz odstraszająca na dzisiejsze czasy. Pomijając fakt, że gameplay będzie niewiele lepszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojejku, nie przesadzaj każdy zagra na max detalach i chyba nawet w DX10 :) więc nie będzie aż tak tragicznie... tylko chodzenie jako Bigdaddy, to dla mnie jest - :( ciekawe jak będzie się grało na multiplayer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Caleb grałeś już ? :) To poczekaj aż zagrasz bo jestem pewien, że jako jeden z większych "-" gry w swojej recenzji dasz oprawę wizualną ;).

To co juz widzialem utwierdza mnie w przekonaniu, ze dramatu nie bedzie - zreszta, od pewnego czasu grafa w grach stanela w miejscu :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... to znaczy, że grafika jest gorsza niż w jedynce sprzed 2,5 roku? Jeśli nie, to nie widzę powodu do odrzucania gry. Wystarczy grafa taka jak w BS1, ważne żeby ten charakterystyczny klimacik był :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Caleb grałeś już ? :) To poczekaj aż zagrasz bo jestem pewien, że jako jeden z większych "-" gry w swojej recenzji dasz oprawę wizualną ;) .

Pie***ysz jak potłuczony, zauważ, że grafa praktycznie we wszystkich grach stoi w miejscu. Cokolwiek by nie wychodziło dziś to wygląda jak z przed dwóch lat. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pie***ysz jak potłuczony, zauważ, że grafa praktycznie we wszystkich grach stoi w miejscu. Cokolwiek by nie wychodziło dziś to wygląda jak z przed dwóch lat. 

A Ty "pie***ysz" jak ciemnogród. Zagraj najpierw w B2 a potem pisz o grafach stojących w miejscu. B2 się zatrzymało dalej niż 2 lata temu, wygląda okropnie (obleśnie), od tekstur po efekty i na modelach kończąc. Gry, które 2 lata temu wyszły wyglądają ładniej od B2, nawet takiemu ME2 może "wiązać buty" lekko mówiąc (a to ten sam silnik) nawet jeśli chodzi o tekstury. Może w mniejszej rozdzielczości niż FHD "trochę" lepiej to wygląda...

Also, maybe i've got fussier, but im sure the original looked better, probably just not as impressive these days.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty "pie***ysz" jak ciemnogród. Zagraj najpierw w B2 a potem pisz o grafach stojących w miejscu. B2 się zatrzymało dalej niż 2 lata temu, wygląda okropnie (obleśnie), od tekstur po efekty i na modelach kończąc. Gry, które 2 lata temu wyszły wyglądają ładniej od B2, nawet takiemu ME2 może "wiązać buty" lekko mówiąc (a to ten sam silnik) nawet jeśli chodzi o tekstury. Może w mniejszej rozdzielczości niż FHD "trochę" lepiej to wygląda...

 

 

 

Powiem tak, jeśli wygląda tak samo dobrze jak B1 to nic mu nie zarzucę. Jeśli grafa jest gorsza niż B1 (w co bardzo wątpię) to przyznam ci rację. Póki co mam ME2 na tapecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no ojejku ma 100% racji. Grafa to spory krok wstecz. Imho dopakowali shaderami, ale tekstry to porazka. Tutaj nie chodzi o to, ze spodziewamy sie nastepcy crysisa... to po prostu nie powinno razic, a w bioshocku 2 sie perfidnie rzucaja w oczy :/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety dopóki nie wyjdzie nowy klocek to tak gry będą wyglądały na PC pomimo że moc dzisiejszych blaszaków pozwala na dużo więcej :(. Wracając do tematu spodziewałem się lepszej grafiki i troszkę mnie ten tytuł odrzuca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego wygląda gorzej od jedynki?

Pierwsza część też była na klocka więc nie ma powodów, żeby nowa wyglądała gorzej. Jedynym powodem jest tu żerowanie na tytule uprawiane przez producentów i chęć zbicia jak największej kasy jak najmniejszym kosztem - wypuszczając niedorobiony produkt :?

Niestety dziś to normalne i jakże częste...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...