Skocz do zawartości
s7evin

Który Sie Nadaje? Tagan Czy Be-quiet?

Rekomendowane odpowiedzi

A bylo brac tagana.. zmien go jak najszybciej i nie pozalujesz..

Jasne :D Nie pożałujesz :lol:

 

Trza było brać Corsair'a, ale teraz nie ma co płakać, a widać przegryźć się przez beton tego pokroju nie jest łatwo :) I pozostały rady mędrców którzy to rozkręcili milion zasilaczy, smutne :) pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie akurat zarówno BQ SP jak Corsair się trafily nie piszczace, nie wiem jak, ale się udalo. Wiem doskonale, co to znaczy mieć piszczące cewki i jest to dla mnie na tym samym poziomie irytacji czlowieka co rezonas, choćby w budzie od HDD itp.

 

Ale jeśli miałbym określić poziom trudności to wymiana wentylatora a zaklejenie cewek, to wolę zaklejac cewki. Bo ta ADDA w Corsairu uważam że to szczyt tandety. Mimo iż nastawili ją na niskie RPM i jest mniej słyszalna od innych wentylatorów w zasilaczach, to jej dzwięk, jak już ktoś jest w stanie go wylapać, jest tragiczny, bo zalicza się do irytujących ( trekotanie )... BQ też ma kulki, ale wentylator pracuje lepiej ( nie ciszej, czy głośniej, tylko lepiej, kulturalniej ). Ja sam się zastanawiam mocno nad olaniem gwary i wymianą tego went. A co do cewek to i w jednych i drugich może się zdarzyć, ostatnio dużo ludzi też narzeka na takie przypadłości u Corsaira a w BQ to ponoć standard.

 

Po prsotu jeśli ktoś stoii nad wyborem pomiędzy HX a SP to ja za HX na + dałbym kable i wykonanie obudowy, a za SP moc. Cena jak dla mnie ta sama.

 

Ale może być tak, że trafił mi się jakis wentylator tragiczny albo nawet może regulacja obrotów... Ale na oko tego nie sprawdzę. A zdarzyć się może każdemu i w każdy sposób.

 

A sam już szukam ciekawszej propozycji od Corsaira, i zatanawiam się czy iśc w stronę Calmer'a 2, czy czegoś innego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bylo brac tagana.. zmien go jak najszybciej i nie pozalujesz..

W życiu. Jak pisałem dźwięk świergotania podczas pracy komputera jest niesłyszalny ( a komp w wiekszości pasyw). Uciszyć cewki chcę tak ot dla sportu, żeby udowodnić, że jestem górą :razz: . BeQuieta na Tagana? Ciszowo to samobójstwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...