Skocz do zawartości
The_Structor

Mój Zestaw

Rekomendowane odpowiedzi

Zaznaczam na początku że nie mam zamiaru podkręcać procesora.

Witam, mam zamiar kupić za 2 tygodnie komputer. Ma on służyć głównie do pisania w Visual Studio. Raczej nie gram, w sumie to w ogóle. Zależy mi też na tym żeby Vista dobrze działała, chociaż teraz na Athlonie XP 1700@2600 i 1GB ramu też daje radę;] (oczywiście bez Aero, bo na starym Geforce2mx nie mam czego oczekiwać ;))
W każdym razie oto co złożyłem:

Core 2 Duo E6550 - 572.00 PLN (Apollo) - tutaj nie jestem pewien, bo sprawdziłem i to jedzie na 1333 (i nie wiem jak tam z pamięciami), więc moze lepiej byłoby wziąc E6420 albo E6320.

Pamięć DDR2 2x1GB PC6400 800MHz OCZ Platinum rev.2 CL4 OCZ2P800R22GK 320.00 (Apollo) (są po prostu tanie, ale ktoś na tym forum je polecał)

MSI P35 NEO2-FR - 359,00 (http://proline.pl/shop.php?prodid=MSI-915P+NEO2-FR)

GeForce 8600GT Palit 256MB - 340 PLN (morele) (polecacie tą kartę, ale nie wiem czy ją wykorzystam skoro prawie nie gram, w domu mam 7600GS od Galaxy i to już jest dla mnie demon ;p)

Do tego jeszcze obudowa + zailacz (350 - 400 PLN mam na to. Aha nie kupuę częsci na allegro - więc z góry dzięki za porady dotyczące zakupu właśnie tam.)

Dysk w sumie też i myślałem o tym:
http://www.apollo.pl/store/show_detail/22/25037

Jeśli chodzi o monitor to zastanawiam się nad dwoma modelami:
Belinea 10 20 35 W
oraz
Phillips 200WP7ES

Generalnie to szukam panoramy do tekstu, nie jest mi potrzebna superszybka matryca, tylko w miarę dobrze odzwierciedlane kolory. Jeśli mielibyście jakieś inne propozycje dotyczące monitorów byłbym bardzo wdzięczny ;) Edytowane przez The_Structor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...