Skocz do zawartości
pere

Czy To Dobry Zestaw ?

Rekomendowane odpowiedzi

mam do wydania max 3000 zł ale moze byc mniej a nawet bybylo lepiej. komputer bedzie głównie służył do gier. o to złożony przezemnie zestaw. proszę o sprawdzenie czy to dobra konfiguracja i wasze wypowiedzi na ten temat. komputer składam w komputroniku i tylko tam. chcę nauczyć się podkręcania zarówno procesora jak i grafy więc zestaw jest na C2D.

 

1. proc: Intel Core2 Duo E6750 2,66GHz (S775) BOX

2. mobo: Microstar P35 NEO2-FIR

3. ram: PDP Patriot Dual LLK 2x 1GB DDR2 EPP 800MHz CL4

4. HDD: Samsung SpinPoint T166 320 GB (SATA II, 16MB cache, NCQ)

5. obudowa: NZXT Apollo black

6. nagrywarka: nie wiem jaka jest dobra tak do 120 zł najlepiej z Light Scribe

7. zasilacz: zasilacz moge kupić w zenfiscie jakis do 250 zł max 300 zeby to uciagnął jeszcze po kręceniu proca

8. grafa: tutaj myślałem nad Palit Sonic+ 8600 GT ale wydaje mi się ze 7900 GS w dx9 będzie lepszy bo dx10 mnie ne interesuje a jeżeli nie to inna karta do 500zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6. Samsung SH-183L , a nie "SAMSUNG NA SATA" ...

7. zasilacz z komputona - http://www.komputronik.pl/Zasilacze_do_obu...y,id,34694,s,1/ albo http://www.komputronik.pl/Zasilacze_do_obu...y,id,44391,s,1/

8. Zależy w co grasz, równie dobrze może to być X1950PRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy te A-Daty są dobre do o\c ??? zasilacz wezme huntkeya tego co Miper napisał a nagrywarke co beka. narazie zasilacz taki wystarczy chyba bo pozniej to przerzuce sie za jakies pół roku na nowe dzieci Nvidii i zasiłke BQ 600W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...