Skocz do zawartości
Black_war

Zgadywanka

Rekomendowane odpowiedzi

Odkopuję ale raczej z zagadką opisową, a jeszcze raczej z tym, że poszukuję :) Mianowicie był to RTS, w którym można było łączyć i mutować zwierzęta tj. żabę z tygrysem itp.

Black & White 1 i 2?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odkopuję ale raczej z zagadką opisową, a jeszcze raczej z tym, że poszukuję :) Mianowicie był to RTS, w którym można było łączyć i mutować zwierzęta tj. żabę z tygrysem itp.

 

Impossible Creatures coś łatwe te zagadki ;) kiedyś się w to zagrywałem.

 

Dołączona grafika

 

łatwa zagadka

 

ps. przy przewijaniu strony w dół i w górę można zauważyć fajny efekt oczopląsu :]

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszym screenie poznałem po realistycznym oświetleniu pasującym do Unreal Enigne.

Drugi screen jest z jakiejś prezentacji gry, która nigdy nie ukazała się w tej postaci.

Wiedziałem, że to Prey :D

Edytowane przez Limak122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sid Meier's Pirates?

Limak122 powinien zadać.

To nie S-M Pirates. Nie takie łatwe :D

Minęło kilka dni od ostatniej zagadki i wpadł mi ten screen podczas grzebania na dysku, więc pomyślałem, że nikt się nie pogniewa jak zapodam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie S-M Pirates. Nie takie łatwe :D

Minęło kilka dni od ostatniej zagadki i wpadł mi ten screen podczas grzebania na dysku, więc pomyślałem, że nikt się nie pogniewa jak zapodam :)

age of empires 3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...