Skocz do zawartości
Black_war

Zgadywanka

Rekomendowane odpowiedzi

Wyszukuje jakieś zdziadziałe tytuły. :D Zgaduję że to jakiś symulator ? Pod PC czy może Atari ?

 

Mogę ja zadać: ?

 

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Ta żółta cyfra w prawym dolnym rogu to ilość zdobytych fragów. Nie dajcie się zwieść.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:rolleyes:

 

To może chociaż to?

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Mam nadzieję, że zdążyłem poprawić drugi obrazek i nikt nie zauważył na nim wcześniej tytułu.

 

... albo symulatorek..? W przeciągu tygodnia(tuż przed gwiazdką) miałem mieć amigę a na dyskietce miałem już tę grę. Czekała sobie a ja oglądałem dyskietkę każdego dnia.

:D

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

Edytowane przez qqrydza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK.

Dla ułatwienia (choć raczej łatwe- przynajmniej takie staram się zadawać, żeby topic "żył")- oczywiście hicior- alien po prawej słucha muzy z menu głównego gry, zdejmuje słuchawy i gada do nas po ichniemu- FAJNE:

Xenon 2: Megablast (było w temacie) - dawaj jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.wrzuta.pl/audio/m5LZ79BcKk/bb jak zwykle cos prostego :D

 

nie wierzę że nikt tego nie kojarzy, nie bede wklejał screenow bo po obrazkach pewnie zgadniecie w 2 sekundy. Dam podpowiedz ze jest to strategia która obecnie sklada sie z wielu części + kilka dodatków - oczywiscie dla jasnosci muzyka tyczy się części I w którą można było szarpać już na Amidze...

 

Dodam jeszcze że jest ona z 1994 roku... nic wiecej nie pisze...

 

nieeeeeee to nie jest seria sim city

 

BRAWOOOOOOOO Szela mimo wszystko sprawiasz wrażenie niepewności w swojej odpowiedzi... dobra mniejsza z tym jedziesz dalej

Edytowane przez Keogh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia co to jest, ale od razu, gdy to usłyszałem, przypomniała mi się Ultima Online.

 

Być może to... Ultima 8?

 

Muzyka pasuje do starszej gry RPG lub jakiejś lepszej przygodówki.

 

Edit: W takim razie jedyne, co mi przychodzi do głowy to Sim City 2000.

 

No, tak...

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indiana Jones and the Fate of Atlantis

 

http://www.wrzuta.pl/audio/ArAivOBVJB/k podpowiem że chodzi o przygodówke która też doczekałą się kilku części

 

faktycznie nie podałem cześci więc teraz panowie od was zależy który zada pierwszy zagadke ponieważ sesq podał pełną nazwe natomiast Ars był pierwszy - a zatem obie odpowiedzi poprawne wiec panowie wg zasady "kto pierwszy.." Wasza kolej

Edytowane przez Keogh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...