Skocz do zawartości
Black_war

Zgadywanka

Rekomendowane odpowiedzi

Montezuma's Revenge i Preliminary Monty - to dwie wersje tego samego programu o przygodach Pedra w azteckiej piramidzie. Była to jedna z najsympatyczniejszych labiryntówek na małe komputery. Co ciekawe, Preliminary Monty, choć z założenia był zubożoną, kartridżową wersją Zemsty Montezumy, zdobył nawet większą sympatię niż bardziej rozbudowany "starszy brat". Zajmował jedynie 16 kilobajtów i miał mniej ozdobną grafikę.

niech Ars zada jeszcze raz, daruje mu ten fall start :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że to Dune. No właśnie, nie jakaś Dune I tylko po prostu Dune.

Moja pierwsza oryginalna gra zakupiona z braciakiem na spółkę. Kiedyś kosztowała zdaje się 300.000 złotych albo coś koło tego. Wtedy jeszcze nasz englisz nie był zbyt mocny i tłumaczyliśmy tekst. Do dziś mam gdzieś opakowanie od tej wspaniałej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super Stardust- heh- grałem w to wczoraj :-).

 

BTW- fakt- grafa BB jest bardzo charakterna... tak samo jak muza z GODS- dla fanów polecam ten kawałek ->

http://www.amigaremix.com/remixes/search/1976

i inne z tej strony- świetna muza.

Edytowane przez pc_max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nikt nie zadaje to może ja zadam. :)

 

 

Dołączona grafika

 

Gra przez wielu nie doceniona. Jest co prawda prosta ,ale wg. mnie bardzo grywalna. Nie wspominając o niezłej muzyce i porządnej jak na tamte czasy grafice. Niegdyś poszukiwałem tej gry ,ale nie pamiętałem tytułu. Ostatnio trafiłem na nią przez przypadek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...