Skocz do zawartości
Black_war

Zgadywanka

Rekomendowane odpowiedzi

No i jak widzimy... nikt się nie kwapi do odgadnięcia, ja sam nie mam pojęcia, a temat "utknął", czyli stało się to przed czym przestrzegałem... A mówiłem, żeby nie walić zbyt trudnych zagadek, coby takie sytuacje nie występowały aleee niee... i to jeszcze 2 screeny naraz, taka "zabawa" przeistacza się w zabawe dla wybranych (czyt. pow. 20 roku życia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pachnie mi to Cywilizacją 1, tak?

Nie. :P Cywilizacja wygladała inaczej. Na tym screenie obraz jest ustawiony jakby pod pewnym kątem (popatrz na ząbki tej mapy). Cywilizacja miała inny układ (pionowy powiedzmy).

 

Na pewno jakiś cRPG albo strategia.

 

Darklands zapewne to też nie jest... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

populus 2

 

Nie zadaję- czekam na weryfikację przez Spylon'a odpowiedzi Crosis'a. Czy jak?

 

Może ustalmy jakiś limit czasowy bo może zdarzyć się sytuacja gdy ktoś zada zagadkę po czym "wybędzie" z forum na tydzień- będziemy czekali na odpowiedź i temat zjedzie...

Edytowane przez pc_max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pojechałbym czymś trudnym z Atari hehe aż mnie kusi

Może jednak ograniczymy się do 16bitowców wzwyż bo na 8bitowce wyszło tysiące gier a popularność owych to lata '80 i początek '90 więc znajomość tematu może utrudnić zabawę.

Ewentualnie gry z 8bitowców ale te naprawdę znane (np Knight Lore właśnie)

Edytowane przez pc_max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ustalmy jakiś limit czasowy bo może zdarzyć się sytuacja gdy ktoś zada zagadkę po czym "wybędzie" z forum na tydzień- będziemy czekali na odpowiedź i temat zjedzie...

Kto by zapomniał o niezałatwionych sprawach przed dłuższym wyjazdem.

 

Może trochę nagnę zasady bo nie ma w moim poście zamieszczonej odpowiedzi na żadną ze zgadywanek ale wkleję dwa niezobowiązujące skriny z pewnej gry.

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

:wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Może trochę nagnę zasady...

Natenczas nie ma jeszcze bliżej sprecyzowanych zasad :-).

 

1. Co to było... grałem w to... Terminator z amigi? Nie- chyba coś insze...

2. To chyba Jaguar (?).

Edytowane przez pc_max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprecyzujmy zasady, bo juz sie robi bajzel:

 

1. W danym momencie jest "aktywna" tylko jedna zagadka

2. Osoba, ktora zgadla, zadaje kolejna zagadke albo mowi pas - wtedy znowu zagadke zadaje osoba, ktora zadawala poprzednia.

 

Dobor gier - ja bym proponowal zostac przy komputerach 16-bitowych i wzwyz oraz ew. konsolach od czasow PSX w gore. W przeciwnym przypadku gra bedzie zbyt czesto sie zatykac, bo dawne czasy pamieta relatywnie niewielu uzytkownikow forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olympic Gold - Barcelona 92. Taki jest pełen tytuł tej gierki z legendarnego pegasusa? ;)

 

Edit: Dobra, zmieniam typ - Capcom Barcelona '92.

 

populus 2

 

Nie zadaję- czekam na weryfikację przez Spylon'a odpowiedzi Crosis'a. Czy jak?

 

Może ustalmy jakiś limit czasowy bo może zdarzyć się sytuacja gdy ktoś zada zagadkę po czym "wybędzie" z forum na tydzień- będziemy czekali na odpowiedź i temat zjedzie...

Capcom's Gold Medal Challange'92(NES) albo Olympic Gold - Barcelona 92(SEGA Genesis), więc zgadłeś :D. Screen pochodzi z wersji na NES'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...