Skocz do zawartości
Black_war

Zgadywanka

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki- mam nadzieję, że Crosis się nie obrazi (trafił ostatnią zagadkę przed uściśleniem reguł).

 

Żeby nie było za łatwo- screen z GameOver'u- żeby nie było za trudno: "Come closer. STOP! Come closer. STOP! Miooo (czy jakoś tak). Też hicior więc nie powinno być problemu. BTW- klimacik zabijał!

 

EDYT- no to żeby było jeszcze łatwiej- pierwsze dwa screeny z wersji ZXSpectrum- była też na amigę i o nią pytam (trzeci screen).

post-7513-1189887588_thumb.jpg

post-7513-1189889133_thumb.jpg

post-7513-1189889167_thumb.jpg

Edytowane przez pc_max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

costi wydaje mi się, że ten tytuł powstał około 1995 roku, wydany przez polską firmę, był nawet opis w Secret Service, powstał na kanwie popularności digitalizowanej grafy z Mortal Kombat, powstało np wtedy cos takiego jak Franko The Crazy Revenge, Doman grzechy Ardana i Prawo Krwi. Ale tytułu tej gry niestety nie pamiętam :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mega lo Mania :) To chyba była pierwsza strategia czasu rzeczywistego o ile się nie mylę. Grałem w to chyba u kumpla na Amidze.

 

Dołączona grafika

 

Równie znany tytuł. Ile to ja godzin spędziłem przy tej gierce. Najpierw w CGA ,a potem w EGA :P

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest Blackthorne (w niektórych państwach Europy znany jako Blackhawk).

Gra stworzona przez Blizzarda, bardzo dobra platformówka, podobna do Flashbacka czy Prince of Persia.

 

Za chwilę coś zadam...

EDIT: To będzie proste. Pierwsza gra ze znanej serii. Mnóstwo gier na jej podstawie powstało.

zagadka.jpg

 

EDIT 2: Zadajesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jim Power

 

Edit:

No nieznałem. Na przyszłość postaraj się bardziej zatuszować nazwę.

A teraz wam zadam że hoho:P

 

Dołączona grafika

 

Kultowa gra, jedna z niewielu przy której nie musiałem się zmuszać żeby skończyć.

 

Amiga rulez:P

 

Edit2:

Si Señor Bartolomius

Edytowane przez jesus79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logical

 

Agony, psygnosis robił jedne z najlepszych gier na Amigę

 

Dołączona grafika

 

 

Kolejny klasyk

 

Można i tak tylko po co Vennor, chyba będę tak robił jeśli tak trudno się powstrzymać, Bartolomius , ok

Edytowane przez Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Curse Of Enchantia

 

EDIT: na dobranoc gierka tej samej firmy co wyżej (która część dokładniej?):

 

Dołączona grafika

 

EDIT 2: Bartek, adres nie miał znaczenia, przeszedłem CoE na A500 i tyle ;) Tak, to drugi Heimdall - Twoja kolej.

Edytowane przez Bartolomius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...