Skocz do zawartości
Black_war

Zgadywanka

Rekomendowane odpowiedzi

Moonstone

 

Troche za latwo idzie wiec teraz postanowilem nie dawac calego screena tylko kawalek po ktorym powinniscie poznac gre. Na poczatek cos latwego, jakis czas temu gra byla slawna na youtube z powodu swietnej recenzji. Po tej wskazowce nie powinno byc problemu :]

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Jin*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moonstone

 

Troche za latwo idzie wiec teraz postanowilem nie dawac calego screena tylko kawalek po ktorym powinniscie poznac gre. Na poczatek cos latwego, jakis czas temu gra byla slawna na youtube z powodu swietnej recenzji. Po tej wskazowce nie powinno byc problemu :]

 

Dołączona grafika

pojechales ostro ... po takim skrawku czegos co wyglada na sam tekst i nie musi byc koniecznie screenem z gry ....

 

moze Metal Gear Solid: portable ops ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alien³, screen chyba z wersji na Segę Genesis.

 

EDIT: OK, coś łatwego. Część słynnego cyklu gier przygodowych / RPG (pełny tytuł mile widziany):

 

Dołączona grafika

 

EDIT 2: WeqWeq zgadza się, popraw tylko linka w swoim poście.

Edytowane przez Bartolomius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDIT: OK, coś łatwego. Część słynnego cyklu gier przygodowych / RPG (pełny tytuł mile widziany):

 

Dołączona grafika

ULTIMA 8:Pagan

 

teraz cos ode mnie :P z segi :D

Dołączona grafika

Edytowane przez WeqWeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ultima, ale która część nie spamiętam. Zresztą nigdy nie byłem wielkim fanem tej serii. Jedyne co teraz przychodzi mi do głowy to online :D Ups spóźniłem sie ździebko :) Na dodatek źle odpowiedziałem XD

Edytowane przez Marvin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ninja Gaiden

 

Ciekaw jestem, czy ktoś grał w...

 

Dołączona grafika

 

Bardzo interesująca gra.

 

No i takie pytanie: czy można dawać screeny z gier, które nie miały jeszcze swojej premiery?

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę właśnie - a to ciekawe... :)

 

Gra z 2004 roku, jest drugą z czterech części serii (każda jednak nazywa się inaczej, lecz trzy z nich mają jedną wspólną cechę w tytule).

 

No i: okropnie wciąga, pomimo że jest krótka i ma archaiczną grafikę.

 

Jeżeli nikomu się nie uda, to będzie kolejna podpowiedź, która zapewne rozwieje wszelkie wątpliwości :).

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 Days a Skeptic, gierka do ściągnięcia za friko z http://www.fullyramblomatic.com/7days/.

 

Szukam kolejnej zagadki, tym razem wrzucę coś łatwego...

 

EDIT: ten pan (i pięciu pozostałych) jest bohaterem jednej z najlepszych strzelanek w jakie grałem. Wersja na Amigę bije wszystkie inne na głowę, zwłaszcza fenomenalną muzyką:

 

Dołączona grafika

 

EDIT 2: @Bartek - zgadza się, a teraz dawaj coś trudniejszego.

Edytowane przez Bartolomius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 Days a Skeptic, gierka do ściągnięcia za friko z http://www.fullyramblomatic.com/7days/.

Świetnie :).

 

Grałeś?

 

Ja rok temu przebrnąłem przez dwie pierwsze części (są genialne, jak dla mnie), ale Trilby's Notes sobie darowałem, bo sterowanie było dość trudne.

 

Ostatnio pojawiła się część czwarta; muszę znaleźć trochę czasu dla Chzo Mythos.

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie :).

 

Grałeś?

 

Ja rok temu przebrnąłem przez dwie pierwsze części, ale Trilby's Notes sobie darowałem, bo sterowanie było dość trudne.

 

Ostatnio pojawiła się część czwarta; muszę znaleźć trochę czasu dla Chzo Mythos.

Nie, ale ściągnąłem wszystkie części, zerknę skoro zachwalałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vendetta

 

 

łatwizna teraz:

Dołączona grafika

 

 

 

 

 

ps. Bartek: przed wysłaniem pliku zmień jego nazwę, bo "vendetta.png" może być dużą podpowiedzią ;)

 

 

edit:

Bartek: oczywiście, zadajesz ;)

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...