Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 5

Rekomendowane odpowiedzi

Znudził sie po tych 350 h ;p. Gra moim zdaniem świetna w każdym detalu i bardzo dobrze ze sie tak sprzedała (i na konsole i pieca). Bardzo dobra grafa, bardzo dobry dźwięk, dobra optymalizacja (o ile mamy dwa jaja ;d), dobry i wciągający sp (zupełnie jak film momentami) no i świetne mp :) i co ważne w fpsie bardzo dobre użycie broni i ich realoady ;].

 

Myślałem ze treyach zwali coda ale oprócz AI to źle to nie wygląda. Mp mimo pojazdów też mi sie podoba ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahahaha tak nudna...

Rzeczywiscie 90% graczy tak sie zanudzila ze przechodzila ja po 2-3 razy ;]

 

Nazekanie na skrypty itd, ale grywalnosc spora

Ciesze sie ze pokazuje 5

Kolejny CoD do kolekcji ;]

2-3 razy ciekawe? To mp da się przejść :P

 

Że wam się podoba to wasza sprawa, ale dla mnie ta gra jest zwyczajnie nudna. Do cod1 i 2 jej dużo brakuje pod względem tym względem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2-3 razy ciekawe? To mp da się przejść :P

 

Że wam się podoba to wasza sprawa, ale dla mnie ta gra jest zwyczajnie nudna. Do cod1 i 2 jej dużo brakuje pod względem tym względem.

O gustach i guscikach gadac nie bedziemy...

Kazdy lubi co innego

ja mam 430 godzin w CoD'a zrobione, i nie chce mi sie juz w nia grac za cholere, i bardzo dobrze ze CoD5 wychodzi, akurat ;]

 

kupie oryginala, i to jeszcze w przedpremierze, kupilem CoD'a4 w dzien premiery za 82 zl w empiku takze zle nie jest :),

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie skłamać to napisze, że COD4 wcale mnie nie znudził co raczej zmęczył ;) Nie idzie mi na MP już tak dobrze. A iewałem taki okres, że osiągałem naprawdę niezłe staty i to wcale nienabite HELI czy nalotami, jak niektóre kampy to robią. Kampić też nie kampiłem. No może jak trzeba było przeładować czy chwile "ochłonąć". Kto grał w HC na 32 sloty + heli + naloty to wie o co mi chodzi ;)

 

Co do COD5 to te nowe perki idzie przeżyć. Ponoć pieski sprawują się świetnie odciągając przeciwnika od Ciebie na jakąś chwilę. Pomysł wzięty z COD4, który widocznie był w planach już wcześniej, ale nie wprowadzili go w 4 ze względu na realia. S.A.S raczej nie biega z psami u boku. To samo Marines ;) Zabawa z pojazdami mnie ogólnie nie cieszy w grach FPP, ale mogę to jakoś ścierpieć. Bylebym nie ja siedział za kierownicą, a przy karabinie ;). Grałem w COD3 i podejrzewam, że będzie tu podobnie z pojazdami. Czyli 2 stanowiska kierowca+strzelec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra optymalizacja (o ile mamy dwa jaja ;d)

na jednym jaju a64, 9700pro i chyba 1gb(+) ram, gra hulała mi pięknie w SP, za multi brałem się już z innym sprzetem Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cod1 + UO to było coś, później uproszczona 2ka (walenie headów sniperą bez celowania, odnawiające się życie) no i 4ka, która zrobiła bardzo dobre pierwsze wrażenie, ale szybko mi się znudziła (perki popsuły całą grywalność, poza tym jakieś heli itp. - beznadzieja) - mowa o mp oczywiście, bo sp przeszedłem dla zasady, żeby zobaczyć ile to skryptów nowych nawrzucali. Teraz piątka, cod się zeszmacił, odcinanie kuponów od sławnego tytułu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cod1 + UO to było coś, później uproszczona 2ka (walenie headów sniperą bez celowania, odnawiające się życie) no i 4ka, która zrobiła bardzo dobre pierwsze wrażenie, ale szybko mi się znudziła (perki popsuły całą grywalność, poza tym jakieś heli itp. - beznadzieja) - mowa o mp oczywiście, bo sp przeszedłem dla zasady, żeby zobaczyć ile to skryptów nowych nawrzucali. Teraz piątka, cod się zeszmacił, odcinanie kuponów od sławnego tytułu...

Graj na serwach z modami (nazwy zapomniałem) albo tam gdzie nie heli nie ma ammo i nie ma airstikeków. ;]

 

HiS

Ja na a64 + 7900gs miałem w demie takie lagi ze aż głowa boli. Bardzo czesto spadało do 10-15 fps ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, więc wymagania chyba mniejsze. yuucOm to dziwne, bo kiedyś grałem w COD4 na Radku x1950PRO+ A64 3000 (2.4 ghz) i nie miałem lagów i spadków FPS w MP, a grałem na wysokich detalach. Co prawda spadało czasem do tych 35-45 klatek, ale nie przypominam sobie by było mniej niż 30 FPS. A X1950 PRO wydajnościowo jest zbliżone do 7900GS. Ogólnie optymalizacja tego silnika jest dobra, więc COD5 spokojnie powinien śmigać na podobnych zestawach.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam PROMOD ewentualnie PAM

Właśnie o promode i pam (cb) mi chodziło ;).

 

Devil

Nie pamietasz chyba testów cod4 w różnych portalach :P. Radosław zjadał 7900gs, był prawie dwa razy szybszy (tam gdzie 7900gs miał 30 fps radek miał 45 ;)). 1950 pro jest zbliżone to 7900gs ale nie we wszystkich grach i właśnie w codzie było dużo lepsze ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:rolleyes: domyśl się... beta jest dla xboxa

 

Nierealny@

właśnie (; keya dostałem już dość dawno (X360), ale o wersji beta dla pc jakoś cicho...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja poprosze

lukaszrobert@op.pl

jak ktoś odstąpi wam swój jedyny klucz.

inna sprawa że narazie w profilu widzę tylko XBOX BETA Key Code: ...

 

instalka i klucze dla PC

 

PC players, your BETA is coming up! Stay tuned and keep checking CallOfDuty.com for updates coming shortly.

news z 10.10, dziś mamy 19.10 i cisza..., a premiera gry jest zapowiedziana na 11 listopada 2008 więc po co już w ogóle wypuszczać betę dla PC ? niech już to będzie ogólnodostępne demo. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś odstąpi wam swój jedyny klucz.

inna sprawa że narazie w profilu widzę tylko XBOX BETA Key Code: ...

 

instalka i klucze dla PC

 

 

news z 10.10, dziś mamy 19.10 i cisza..., a premiera gry jest zapowiedziana na 11 listopada 2008 więc po co już w ogóle wypuszczać betę dla PC ? niech już to będzie ogólnodostępne demo.

ja wiem, sledze na biezaco na stronie i nikt jeszcze nie ma ogólnie dostepną droga zaproszen do PC, przypuszczam tez ze wszytko jest juz zapiete na ostatni guzik, sam treyarch w jakims newsie napisał ze wyslal kilka zaproszen do szczesliwców i sobie juz testuja, ale udostepni dalsze lada chwila wiec pomyslałem ze Nierealny ma jakies daleko siegajace koneksje i zaproszenie juz ma ale chyba to nierealne:D

 

i w sumie bardzo dobry pomysł, kazdy sobie potestuje kilka dni i jak mu sie spodoba to kupi, z tego co wyczytałem to zaproszenia nie beda limitowane wiec kazdy kto sie zarejestrował do tej pory powinien dostac , a pozniej tuz przed premierą i tak wszsytkie klucze zostana anulowane i bedziesz musiał kupic full-ke, ja osobiscie wole sobie popykac w multi zamiast marnego dema w singlu, przytocze tylko sytuacje z COD4 i badziewnym demkiem nie oddajacym gry w najmniejszym stopniu,

Edytowane przez lukaszrobert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cod1 + UO to było coś, później uproszczona 2ka (walenie headów sniperą bez celowania, odnawiające się życie) no i 4ka, która zrobiła bardzo dobre pierwsze wrażenie, ale szybko mi się znudziła (perki popsuły całą grywalność, poza tym jakieś heli itp. - beznadzieja) - mowa o mp oczywiście, bo sp przeszedłem dla zasady, żeby zobaczyć ile to skryptów nowych nawrzucali. Teraz piątka, cod się zeszmacił, odcinanie kuponów od sławnego tytułu...

 

Niestety, ale podpisuję się całkowicie pod postem ath.

Z gry w którą można było grac 2000 h, robią sprzedajny cyrk. Call of Duty skończyło się wraz z wyjściem drugiej części. Znowu będzie zabawa w wyłączanie wszystkiego w lidze, spory którego perka zostawić, czy wyłączyć jednego czy dwa psy itp.

 

ŻENADA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...