Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 5

Rekomendowane odpowiedzi

Kim.

 

Elitarna czesc graczy PC

Vs

Elitarna czesc graczy konsolowych

 

PC Zawsze bedzie mniej odmozdzajace !! bo wymaga wiecej wiedzy

a nie tylko wsadzenia plyty do napedu .

i jezeli ty tego nie kminisz to szczere wyrazy wspolczucia

Zreszta na wielu forach ostatnio sie pisze podobne rzeczy , ze coraz wiecej gier PC

jest zarazonych uproszczeniami z konsol , tak jest taniej i latwiej .

A wymagajacych graczy coraz mniej .

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha ze niby gracze PC sa jacys bardziej wymagajacy tak?

pewnie dlatego simsy to najlepiej sprzedajaca sie gra na PC od lat... :lol2:

Mario2k ma rację, grałem w bete wersji PC i to co od razu mi nie pasowało to ogólnie drętwe sterowanie (celowanie, poruszania się) dosłownie czuć konwersję.

 

 

Jin*

ten tryb zombie to jest to [; > http://www.gametrailers.com/player/42244.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sury za OT. Chciałem to wysłać na priva ale wolałbym żeby większa część arystokracji to przeczytała. Sam kiedyś miałem konsolę Sony Playstation a teraz mam tylko PC więc czuję się osobą która ma najlepszą opinię w tym temacie. Proszę też dalej tego nie ciągnąć bo z pewnością nie będę już na ten temat dyskutował.

 

PC Zawsze będzie mniej odmóżdżające !! bo wymaga więcej wiedzy

a nie tylko wsadzenia płyty do napędu i jeżeli ty tego nie kminisz to szczere wyrazy współczucia

Zależy od punktu widzenia. Chcesz się bawić - odpalasz konsolę i grasz. Chcesz się bawić na PC odpalasz i... 20fps, blue screen, wywalenie do pulpitu. Wiedza? no tak trzeba się jakoś dowiedzieć dlaczego gra wywala do pulpitu lub obraz z gry przypomina surrealistyczny obraz Pikasso. Trzeba też wiedzieć kiedy wychodzą najnowsze karty graficzne które wreszcie będą w stanie uczynić crysisa grywalnym. Trzeba też wiedzieć jak ją następnie podłączyć oraz kolejne podzespoły komputerowe co wiąże się z dalszym nabywaniem na ich temat potrzebnej do życia wiedzy.

 

Zresztą na wielu forach ostatnio się pisze podobne rzeczy , ze coraz więcej gier PC jest zarażonych uproszczeniami z konsol , tak jest taniej i łatwiej .

A wymagających graczy coraz mniej .

Właśnie, widocznie tych wymagających graczy jest mniej bo coraz więcej jest głupszych. Przykładowo tatuś kupuje komputer dzieciakowi 8-letniemu (pod pretekstem że niby do nauki i internetu) a on gra w GTA SAN ANDREAS. A później ludzie się dziwą co za pokemony chodzą między blokami. A on nie potrzebuje skomplikowanych gier bo inaczej nie potrafiłby grać. Kiedyś komputer był luksusem sam pamiętam czasy kiedy składałem komputer z części które dzisiaj nie wziąłbym za darmo żeby nie zagracać mieszkania a kosztował kosmiczne pieniądze nie to co dzisiaj. Nikt nie robił gier pod kątem dzieci neo aby sprzedać kilka milionów sztuk więcej.

 

Konsole i PC są przeznaczone dla różnych klientów a jeśli ktoś próbuje na siłę je porównywać to musiał mieć jakieś ciężkie przeżycia w dzieciństwie albo nie jest wystarczająco inteligentny żeby zrozumieć pewne sprawy.

 

Mario2k ma rację, grałem w bete wersji PC i to co od razu mi nie pasowało to ogólnie drętwe sterowanie (celowanie, poruszania się) dosłownie czuć konwersję.

A ja grałem w wersję finalną i nie wiem o czym gadasz.

Edytowane przez Keniger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kim.

 

Elitarna czesc graczy PC

Vs

Elitarna czesc graczy konsolowych

 

PC Zawsze bedzie mniej odmozdzajace !! bo wymaga wiecej wiedzy

a nie tylko wsadzenia plyty do napedu .

i jezeli ty tego nie kminisz to szczere wyrazy wspolczucia

Zreszta na wielu forach ostatnio sie pisze podobne rzeczy , ze coraz wiecej gier PC

jest zarazonych uproszczeniami z konsol , tak jest taniej i latwiej .

A wymagajacych graczy coraz mniej .

 

pozdrawiam

sorry czlowieku, ale konsola sluzy do rozrywki, a jak dla ciebie rozrywka jest instalowanie setrownikow, dochodzenie czemu dziala, albo nie dziala, wywala do windows vide fallout 3 i liczenie fpsow, ogolnie ujete wyzej "zdobywanie wiedzy" to bardzo ci wspolczuje, bo to chyba z toba jest cos nie tak Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką znowu konwersję ? Konwersja to może być robiona później po tym jak wcześniej wydają wersję na konsolę. A tu gra wychodzi na wszystkie platformy równocześnie.... A co do konsol i "wiedzy" to często się mówi o tych co grają na PC, że to bezmózgi. Bo o wszystko się pytają na forach zamiast użyć google i samemu coś znaleźć. Do tego dodajmy chore pokolenie Neo . Oczywiście podaje tylko przykłady (które wyczytałem nie raz na różnych forach) nikogo nie wskazując, bo przecież ludzie są różni. ;) Jedni potrafią mądrze korzystać z PC, a inni nie. Sorry za OT

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Kim.

 

Elitarna czesc graczy PC

Vs

Elitarna czesc graczy konsolowych

 

PC Zawsze bedzie mniej odmozdzajace !! bo wymaga wiecej wiedzy

a nie tylko wsadzenia plyty do napedu .

i jezeli ty tego nie kminisz to szczere wyrazy wspolczucia

Zreszta na wielu forach ostatnio sie pisze podobne rzeczy , ze coraz wiecej gier PC

jest zarazonych uproszczeniami z konsol , tak jest taniej i latwiej .

A wymagajacych graczy coraz mniej .

 

pozdrawiam

nie no stary poleglem :lol2:

 

w sumie to masz racje- bo zeby odpalic pirata to trzeba sie nameczyc, wiec skoro juz jestes w tej "Elicie" to gratuluje wiedzy :lol2:

 

w sumie przydaloby Ci sie rowniez troche za wolnego od forum zebys mogl jeszcze bardziej byc "elitarny" i mial czas na poglebianie" wiedzy"

 

a zeby jeszcze zostac w temacie to CoD5 uwazam za porazkie jezeli chodzi o kreatywnosc i eksploatacje tematu II WS , juz chyba lepiej bylo zrobic kontynuacje CoD4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a orientuje sie ktos moze jak teraz jest ze statystykami ? dalej u nas na dysku ?

Raczej tak samo jak w becie bylo.

 

Jak mniej wiecej dziala tryb Solo czy co-op ? Domyslam sie, ale wolalbym uslyszec pewnych odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity Ward gets incredible angry at World of War Claims

 

Infinity Ward community manager Robert Bowling has posted a very angry rant on his blog regarding statements made by producer Noah Heller regarding Call of Duty: World at War (comparing it to previous games). He sends a stark reminder to Heller's recent comments in an interview, noting he is 'completely fucking wrong' and should just focus on promoting his game, not trying to compare it to another which he has no right to do.

 

quote:

 

Gosh. It looks like Infinity Ward is getting a bit cross about the hype around Treyarch's latest entry in the Call of Duty series. Community Manager Robert Bowling has posted a particularly angry rant on his Official blog about producer Noah Heller, saying his statements about the game are "bullshit" and he should stop talking about it. And the language gets worse.

 

"First of all, you didn't work on "previous Call of Dutys", so don't talk as if you're down with how / why things were designed the way they were. Second, you're completely fucking wrong."

 

Heller and Bowling have very different ideas about how CoD's rifles work, it seems: "I won't compare it to World at War's Bolt Actions, I can't speak to that because I don't work there. Just like you don't work here, so please stop talking about our games."

 

The rant stems from Bowling noticing that Heller's interviews reference Call of Duty 4 a lot. That touched a nerve, by the sound of it:

 

"A word of thumb I like to use is.... when promoting your game. Promote YOUR game. Don't compare it to another game, or reference what OTHER games did in the past, pitch YOUR game. I mean, you have lots of cool things you could talk about... like Nazi Zombies...."

Jak już wcześniej pisałem Treyarch jest dla mnie śmieszną firmą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie! myślałem że gorzej być nie może ale zagrałem w 3 misję i niestety jest tragedia. Grając w tą misję (całej nie przeszedłem bo nie mam zamiaru tracić zdrowia) do głowy przychodziły mi myśli w stylu "KASZANKA ZONE". Nie wiem dlaczego wcześniej nie słyszałem odgłosu tych broni ale brzmią one jak odgłosy z jakichś kapiszonowców - mniej niż bieda. Klimat zajebisty - idziesz po mapie ale gdzie? takie biedne tekstury że nie wiesz co jest czym. Design tego levelu będzie mi się śnił jeszcze długo po nocach.

 

Grając w tą misję zauważyłem też ze japońce mieli zajebistą taktykę na zasadzki, jaką? Ano chowali się w krzakach i wyskakiwali na amerykańców z bagnetami o.0 No ale widocznie robili to bardziej skutecznie skoro dopiero atomówki ich zatrzymały ;) .

 

Na miejscu Activision nie wydałbym tego "crapu", tak nie boję się użyć tego słowa. Współczuję Infinity Ward bo jeśli mają zamiar wydać następną część to mogą srodze się rozczarować jeśli będą oczekiwali wysokich zamówień w pre orderze. Niektórzy na pewno zmądrzeli albo co najgorzej już odwrócili się od tej serii.

 

Chciałbym jeszcze złożyć wyrazy współczucia osobom które kupiły grę przed premierą. Wskaźnik samobójstw 14 listopada może zaliczyć tendencję wzrostową po tym jak zobaczyłem że cena oficjalne tego produktu to 149,99. Jedno jest pewne Activision na pewno strzeliło sobie w łep ale z jakim skutkiem, wkrótce zobaczymy. Nie mogę się doczekać recenzji w mediach, mam nadzieję że zjadą tę grę na maxa. Bo jeśli Airborne dostawał 7 to ta gra zasługuje na 5 albo i mniej.

Edytowane przez Keniger

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Keniger

 

W koncu ktos opisal jak nalezy tego CRAPA

jezeli to prawda ze w Polsce chca za to dziadostwo ponad 140zl to brak mi slow.

75zl to za duzo jak za taki cos

2-3 lata temu uszla by w tloku ,ale dzis ... TRAGEDIA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na miejscu Activision nie wydałbym tego "crapu", tak nie boję się użyć tego słowa. Współczuję Infinity Ward bo jeśli mają zamiar wydać następną część to mogą srodze się rozczarować jeśli będą oczekiwali wysokich zamówień w pre orderze. Niektórzy na pewno zmądrzeli albo co najgorzej już odwrócili się od tej serii.

 

Chciałbym jeszcze złożyć wyrazy współczucia osobom które kupiły grę przed premierą. Wskaźnik samobójstw 14 listopada może zaliczyć tendencję wzrostową po tym jak zobaczyłem że cena oficjalne tego produktu to 149,99. Jedno jest pewne Activision na pewno strzeliło sobie w łep ale z jakim skutkiem, wkrótce zobaczymy. Nie mogę się doczekać recenzji w mediach, mam nadzieję że zjadą tę grę na maxa. Bo jeśli Airborne dostawał 7 to ta gra zasługuje na 5 albo i mniej.

Gra otrzyma wysokie oceny, ludziki kupią przez pryzmat poprzedniej części, a na konsolach gra będzie szła w miliony, po czym za 2 lata Treyarch wyda kolejny crap bo przecież poprzedni się wyśmienicie sprzedał, nie mam nic do graczy konsolowych ba sam do niedawna byłem posiadaczem x360, ale to na tą platformę najwięcej kopii tego crapu się sprzeda i to dzięki tym graczom którzy chętnie kupią takie crapy wydawcy nie boją się ich wypuszczać ba nawet tłuką to w nieskończoność jak Moda na Sukces.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2-3 lata temu uszla by w tloku ,ale dzis ... TRAGEDIA

2-3 lata temu były lepsze gry, ale jak Airborne (któremu dałbym 3/10) pamiętam że dostawał średnio 8/10 to z Cod5 będzie pewnie podobnie.

CoD3 jeszcze może być, więc Activision dał szansę ekipie z Treyarch, po tym co zrobili z piątką pewnie już nigdy więcej Treyarch nie zrobi kolejnego CoDa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2-3 lata temu były lepsze gry, ale jak Airborne (któremu dałbym 3/10) pamiętam że dostawał średnio 8/10 to z Cod5 będzie pewnie podobnie.

CoD3 jeszcze może być, więc Activision dał szansę ekipie z Treyarch, po tym co zrobili z piątką pewnie już nigdy więcej Treyarch nie zrobi kolejnego CoDa.

Powiedzenie ze cod3 jeszcze moze byc uwazam za dosc duza przesade. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jeden wielki marketing. Znane portale jak IGN czy te w Polsce jak GOL muszą mieć z tego jakąś korzyść . No bo jakby inaczej to rozumieć ? Pamiętam czasy pism komputerowych ja SS czy CDA. Tam redaktorzy jechali po grach po całości. Jak był crap to gra dostawała odpowiednią ocenę.

 

COD5 po wstępnych opiniach to ponoć chłam .Tak jak dla mnie chłamem jest Far Cry 2. Jednym się podoba drugim nie. Nie rozumiem tych pierwszych, ale każdy ma inne gusta. COD5 jest ponoć graficznie słaby. Do tego grywalność to porażka. Jednak Beta nie jest taka zła jeśli chodzi o grafikę. Póki nie zagram nie będę oceniał. W każdym razie mam zamiar to sprawdzić u znajomego, bo na pewno nie wydam 140 zł w ciemno. Mario2k na taki stan rzeczy może mieć wpływ piractwo. Zarówno na PC i X360, bo te platformy mają największy zysk. Także producenci starają się iść po kosztach, by ograniczyć straty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... co mi się nie podoba, a no np. beznadziejny, wszędzie panujący chaos, wiem wiem wojna to chaos, ale tu tekstury są tak biedne, że właściwie nie wiadomo co strzela, skąd strzela i po co strzela. Misja ze snajperem widać panowie z Treyarch pozazdrościli panom z IW genialnej misji w Czarnobylu, więc postanowili zrobić swoją i tu uwidacznia się geniusz IW i beznadziejność Treyarch. Rok 2003 pierwszy CoD misja czołgiem (T-34) możliwość rozjeżdżania drzew jak to w realu czołgiem, rok 2008 CoD 5 T-34 blokuje się na byle choince (dobrze że chociaż płotek drewniany da się rozjechać). Co mnie dalej denerwuje to co w poprzednim CoD po kiego chu... ciągłe respawny przeciwnika jak już chcą zrobić grę trudniejszą to niech popracują nad AI, a nie nad ilością przeciwnika, osobiście wolę jakość, a nie ilość przynajmniej w tym przypadku. Właściwie długo by jeszcze wymieniać wady bo jest ich cała masa. Generalnie to co było w 4 jest i w 5 podane w beznadziejnej oprawie i bez smaku, crap, crap i jeszcze raz crap to jest pierwszy CoD w którym bardziej się cieszyłem kiedy go wyłączałem niż włączałem.

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kim.

 

Elitarna czesc graczy PC

Vs

Elitarna czesc graczy konsolowych

 

PC Zawsze bedzie mniej odmozdzajace !! bo wymaga wiecej wiedzy

a nie tylko wsadzenia plyty do napedu .

i jezeli ty tego nie kminisz to szczere wyrazy wspolczucia

Zreszta na wielu forach ostatnio sie pisze podobne rzeczy , ze coraz wiecej gier PC

jest zarazonych uproszczeniami z konsol , tak jest taniej i latwiej .

A wymagajacych graczy coraz mniej .

 

pozdrawiam

Heh nie ma to jak piekny dzien zakonczony dobrym zartem :lol:

A jesli mam i konsole i PC to do ktorej grupy mam sie zaliczyc?

Poza tym czy "wiecej wiedzy" odnosi sie do klikniecie "Dalej" 5 razy czy moze do zmiany docelowej sciezki instalacji? Bo jesli tak to faktycznie, bez IQ=130 nie podchodzic ;)

A co do COD-a. No coz, kupic pewnie i tak kupie, bo procz MoH-a, ktorego przysiaglem sobie juz nigdy nie odpalac pod zadna postacia, nie ma zbytnio alternatywy dla shooterow wojennych. Poza tym mi w 3 czesc gralo sie przyjemnie, nie byl to jakis mega killer, ale napewno duzo lepszy niz ten gniot Airborne. Inna sprawa, ze japoncow jeszcze nie tluklem wiec bedzie okazja nadrobic ta zaleglosc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz czekanie rok na porządnego COD'a. Piszę to w ciemno, bo jak dotąd IW wcale mnie nie zawiodło, nawet w SP. Mimo, że COD4 był pełen skryptów to i tak był bardzo dobry. Przede wszystkim klimat i grywalność. A tu im więcej czytam o COD5 na necie, tym moje negatywne nastawienie do Treyarch rośnie. Chociaż jak patrze na te screeny, które wrzucił Alient to grafika nie wygląda tak tragicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie podziele swoimi wrazeniami.

Menu przy ladowaniu gry jak dla mnie super ,swietny klimat i wogole.

Grafika:

textury sa bardzo nie rowne np. bronie,czolgi i konkretne elementy wygladaja bardzo ladnie ,za to czesto budynki,trawy itd z bliska wygladaja slabo mimo full detali.chyba w 4ce tego nie bylo ,albo mnie to wtedy nie razilo.

Gameplay:

Misje z Japoncami gdy gramy Amerykanami nie przypadly mi do gustu.Czesto mialem problemy z odnalezieniem siebie co sie dzieje taki byl chaos.Ogolnie w wiekszosci przypadkow wialo nuda bo ciagle krzaczory,banzaje ganiajace nas z bagnetami i podziemne bunkry etc. poza wyjatkami.

Co misji gdy gramy ruskami i bijemy szwabow jak najbardziej super.Tutaj w zasadzie nie zauwazylem jakis wiekszych niedociagniec i misje mi pasowaly.

Ogolnie nie bede mowil ,ze jest fatalnie bo jest pare fajnych smaczkow podczas misji jak i cale misje ,ale jest tego stanowczo za mało.

 

Przeciwnycy: Co do nich to tez jakos nie wiem ,glupi sa chyba momentami na maxa.Gralem na regularu i czasami bylo tak ,ze poziom na mega easy bylby za niski by okreslic ich umiejetnosci gdy to nastepnym razem mialem problemy ,zeby przejsc dalej.

 

150 zl to to warte nie jest ale gdyby wyszlo w kwocie 69zl mysle ,ze nie bylo by najgorzej.Grajac w coda4 w zasadzie kazda kolejna misja wciagala na maxa a tutaj tak niestety nie jest bo czasem jest super a czasem mocna kaszana ;/

Za + mozna napewno zaliczyc nowe bronie w porownaniu do poprzenich seri z ww2 tego oraz innych producentow.

 

Pare SKRINOW

to tyle moich wywodow.|sorki za bledy bo na szyko pisalem.

Edytowane przez adrian1024

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz czekanie rok na porządnego COD'a. Piszę to w ciemno, bo jak dotąd IW wcale mnie nie zawiodło, nawet w SP. Mimo, że COD4 był pełen skryptów to i tak był bardzo dobry. Przede wszystkim klimat i grywalność. A tu im więcej czytam o COD5 na necie, tym moje negatywne nastawienie do Treyarch rośnie. Chociaż jak patrze na te screeny, które wrzucił Alient to grafika nie wygląda tak tragicznie.

Grafika jest całkiem ok, w 2 misji prezentuje się lepiej niż np w pierwszej czy trzeciej takie odniosłem wrażenie, ogólnie jest na poziomie poprzednich cod'ów, także nie ma źle. Nie wiem co poprzednikom się nie podoba w nowym cod, czego wymagają od tej gry, dla mnie jest dobra, mam za sobą dopiero 3 misje i jest nieźle, spotkałem się czasami z tymi bugami co pisali o nich poprzednicy ale mi to nie przeszkadza, prowadzenie ognia nie różni się zbytnio od poprzednich części, to co się dzieje na ekranie ciągła rozpierducha też. Nowością jest krew której w poprzednich częściach nie widziałem i odpadające kończyny :razz: . Co to wymagań to na moim sprzęcie chodzi na all max z aax4 i full anizo w 1280-1024 płynniutko. Narazie gra ma odemnie 8/10, jak dla mnie stary dobry cod.

 

Dołączona grafika

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...