Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 5

Rekomendowane odpowiedzi

Rozmowa ta chyba idzie w zlym kierunku...

Niekoniecznie. ;) Ja kiedyś, jak chciałem zagrać w oryginalny MoH PA , musiałem ... ściągnąć cracka no-cd :lol: bo miałem 2 napędy i się gra "czepiała" :lol: Niestety, czasem producenci gier przesadzają z zabezpieczeniami i tylko utrudniają życie uczciwym ludziom. Wiele razy tak było, że miałem trudności z oryginalną grą, to poprostu po chamsku -> torrent i grałem na jakiejś wersji "Reload" czy jak to tam się zwie, podczas kiedy oryginalna gra leżała obok w pudełku, bo poprostu z piratem miałem mniej problemów. Co nie znaczy, że promuję piractwo :D broń Boże. Poprostu jestem za tym, aby producenci gier tak się nie napinali przy tworzeniu gry, bo to i tak kwestia będzie tylko tego czy zabezpieczenia zostaną złamane za 10 minut czy za 2 dni :lol: . Niestety. 

 

Mimo tego, sprawa z pożyczaniem klucza do MP mi się mocno nie podoba. ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki - w grze napoktałme sie (misja w japonii) że zabrałem niesmiertelnik od jednego z martwych żółnierzy w jakiejś jaskini. Napisało mi zę mam 1 z 13 zebrancyh i jak zbiore wszytsko to coś tam bedzie (nie pamiętam co czy nowa misja czy cos innego) zebrał ktoś wszytskie albo wiecej niż jeden jak ja ?? i pytanie czy to było tylko w tej misji czy ogólnie w kazdej...

raczej w każdej...mi udało sie zebrać chyba 7/13 a nie liczyłem ile jest misji. Nie wiem czy to coś daje, prócz możliwości obejrzenia sobie w menu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie,

 

Sprawa jest następująca: po pierwszej instalacji i uruchomieniu gry wszystko śmigało jak należy (opcje na FULL 1680x1050). Po którymś kolejnym uruchomieniu gry szybkość gry spadła, fps'sy lecą na łeb, na szyję (może z 10 fps), dźwięk się zacina, nie da się w ogóle grać. Nawet jak zjadę z opcjami na minimalne z najmniejszą rozdzielczością, gra chodzi NIEMIŁOSIERNIE WOLNO. Co może być przyczyną?

 

Wyeliminowałem następujące rzeczy:

 

1. Sterowniki grafy - zainstalowane najnowsze (sprawdzane różne)

2. Wgrany patch 1.1

3. W procesach nie ma nic co by przeszkadzało

4. Antywirusy powyłączane

5. Odłączone urządzenia zewnętrzne (jak np. dysk USB) itp.

6. Sprawdzane na sprzęcie podkręconym i nie

7. Dysk defragmentowany (mimo że NTFS)

 

Sprzęt jest następujący: GTX260, 2GB ramu, C2D E6400@3GHz, zasilacz Tagan 500W, 320GB WD

 

Co ciekawe po reinstalacji problem się powtórzył. HELP!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli to tylko w tej grze to obstawiam konflikt sterownik grafa plus dźwięk plus wymyśl coś

 

jeśli w innych masz to samo to może sprawdź zasilacz?

albo - sprawdź grafe czy może sie nie zatkały finy w wentylatorze kurzem i sie przegrzewa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja znam rozwiazanie ;)

 

Pomoglem juz 2 kolegom z tego forum, i sobie :)

 

Jak chcesz znac rozwiazanie, uderz na PW do mnie

a czemu nie chcesz tu się podzielić? :)

de facto już sam znalazłem przyczynę. zachodziłem w głowę i doszedłem do rozwiązania. mam podkręcony procesor w biosie. pamięci nie były ustawione na swoją "właściwą" prędkość tylko mniejszą. po zmianie wszystko śmiga. mimo wszystko dzięki za podpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czemu nie chcesz tu się podzielić? :)

de facto już sam znalazłem przyczynę. zachodziłem w głowę i doszedłem do rozwiązania. mam podkręcony procesor w biosie. pamięci nie były ustawione na swoją "właściwą" prędkość tylko mniejszą. po zmianie wszystko śmiga. mimo wszystko dzięki za podpowiedzi.

Ha a no widzisz... A ja mialem tez wszystko podkrecone, zmienilem na standard i co? i nadal zle...

Ale juzdobrze ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś odpowiedz na problem z błędem [80251] ??

Dołączona grafika

 

Błąd wyskakuje na kompie wyposażonym w:

A64 sandiego

DFI LP NF4

GF 7800 GT (drivery 178.24)

Muza zintegrowana

 

Reszta chyba zbędna...

 

Robiłem scany antywirusowe i takie tam,

Nigdy nie był używany żaden Wallhack i takie tam.

Edytowane przez Ushi_Real

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak używasz tlena to go wyłącz. U mnie on powoduje taki problem. Jak to nie zadziała to wyłącz inne programy, które działają w tle.

Nic z tego,był nawet format (partycji z systemem),sterowniki i gra na czystego windowsa i dalej to samo :mad:

Pewnie jakis syf,trojan albo inna kupa jest na innym dysku.

Wogule to zadka dają z tym punkbusterem ! Wielu frajerów ma Wallhacka i do nich się PB nie przypiernicza

 

@forest kila zbila Jesteś offline,ściągnij "łatke" z "game copy world"

Edytowane przez Ushi_Real

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie natomiast sprawa wyglada tak, instaluje gre uruchamiam... na chwile odpala sie czarny obraz tak jakby gra ruszała i wywala do windy, przy ponownym uruchomieniu wyskakuje komunikat ze gra została zle zamknieta ostatnim razem i czy chcesz uruchomic jak w trybie bezpiecznym daje "tak" i lipa :sad: dalej to samo.sprzet jak sygnaturce po formacie całego dysku, gra orginał,mysle ze to moze byc przez xonara d2 ,uruchamiał ktos COD`a pod d2 ? help :mur:

Edytowane przez Wiatrak-cls

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś cheat na odblokowanie wszystkich challenges, bo na 65lvl już mam ? :)

Szkoda, że carentana nie ma, może dodadzą w jakimś patch tak jak do 4ki, byle nie taki poroniony remake.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze kupie CoD6 ale CoD7(najprawdopodobniej znowu treyach) już nie

 

+ Tekstury

+ Odrywanie kończyn

+ Perki na multi

+ tryb cooperative

+ zombi mode

+ misje Rosjanami

 

+/- Pojazdy

 

- A.I.

- misje z żółtkami

- Problemy z trybem cooperative (bugi)

- Czas ładowania w multi (to chyba bug)

- Pozostawienie ostaniego bastionu i meczennika w trybie MP

- Sytem respawnu w MP (w CoD4 jakos nie było az takich problemów z respawnem za plecami)

- Tryb Hardcore praktycznie usuwa tylko HUD

- Śmierdzi konsolą ale jeszcze nie tak jak np. Area 51: Black Site

 

OT: Konsole hahahaha :lol2:

 

Grafika

PC > PS3 > XBOX > Wii

 

GRY

PC > XBOX > PS3 > Wii

 

Granie samodzielne

PC > XBOX > Wii >PS3

 

Granie w towarzystwie

 

Wii > XBOX = PS3 > PC

 

Granie Multiplayer

 

PC > XBOX > PS3 > Wii

 

Inne opcje po za grami

 

PC > ?? >?? > ??

 

Problem:

 

Czemu tak wolno lądują mi się mapy w Cod4 nie czułem różnicy miedzy mną a innymi graczami?

 

Czemu kiedy ktoś podłączy się do mnie w trybie cooperative podczas ładowania mapy wywala im "klucz jest w użyciu na innym serwerze" ... próbowałem przepuszczać porty na routerze ba nawet odłączyłem router i ciągle to samo

 

EDIT: + i -'y

Edytowane przez xEMPx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjdź!

 

+tekstury ?

DzIeCkO NeO w niektórych miejscach tekstury w COD5 są tak żałosne, że aż rażą w oczy. I mówię tu o wersji również na PC. I nic tu konsole do tego nie mają. Dla mnie COD4 wygląda momentami lepiej niż COD5 i to zarówno na PC, X360 i PS3. Widziałem wszystkie wersje i w nie grałem. Grało się całkiem dobrze.

 

 

+ tryb cooperative

- Problemy z trybem cooperative (bugi)

 

Zdecyduj się :lol:

 

 

- Śmierdzi konsolą ale jeszcze nie tak jak np. Area 51: Black Site

Rozwiń ?

 

Gameplay ( z nieco innym celowaniem wg. mnie) to zasługa Treyarch, a nie konsol IMO.

 

I żeby nie było, że jestem fanatykiem konsol, który chcę wywołać kolejną burzę to spójrz na mój sig. Zarówno na PC i X360 sobie gram i w niczym to przeszkadza. Zarówno jedna i druga maszynka nadaje się do grania ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjdź!

 

 

 

DzIeCkO NeO w niektórych miejscach tekstury w COD5 są tak żałosne, że aż rażą w oczy. I mówię tu o wersji również na PC. I nic tu konsole do tego nie mają. Dla mnie COD4 wygląda momentami lepiej niż COD5 i to zarówno na PC, X360 i PS3. Widziałem wszystkie wersje i w nie grałem. Grało się całkiem dobrze.

 

Czytanie ze zrozumieniem>> nie pisałem nic o konsolach

 

Najbardziej różnią się tekstury postaci, a tak to nie widać wielkich zmian

 

EDIT:

Screeny

3185429[/snapback]

Zdecyduj się :lol:

 

Czytanie ze zrozumieniem>> Fajnie ze jest szkoda że nie zawsze działa poprawnie

 

Rozwiń ?

 

Gameplay ( z nieco innym celowaniem wg. mnie) to zasługa Treyarch, a nie konsol IMO.

 

I żeby nie było, że jestem fanatykiem konsol to spójrz na mój sig. Zarówno na PC i X360 sobie gram i w niczym to przeszkadza.

Ładowac bez celowania az zdechnie i isc dalej (jak na konwersjach z konsoli)

Edytowane przez xEMPx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakim ty poziomie grałeś, że ładowałeś bez celowania. Nie wiem może ja jestem tak dobry, że nie dostrzegam auto-aima, bo o to Ci chodzi ? Nie wyjeżdżaj mi tu z czytaniem ze zrozumieniem. Nie muszę być medium, by wiedzieć o co Ci chodzi tak naprawdę. Kolejny co za wszystko obwinia konwersje z konsol. A może to lenistwo programistów ? COD5 ma kiepskie A.I to się zgodzę. Gra jest dość prosta to też fakt, ale to może przez to właśnie, że została zastosowana inna fizyka broni, albo przekalkowana na wersje PC. No bo przecież zupełnie inaczej się celuje w COD4 na PC niż w COD5 na PC. Nieco trudniej IMO (wiem bo sporo gram w MP w obie gry). To samo COD4 i 5 na X360. To świadczy, o tym, że to nie konsole muszą być winne tylko Treyarch nie postarało się. Hmm, a może ja nadal czegoś nie rozumiem w tych twoich wypocinach.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie natomiast sprawa wyglada tak, instaluje gre uruchamiam... na chwile odpala sie czarny obraz tak jakby gra ruszała i wywala do windy, przy ponownym uruchomieniu wyskakuje komunikat ze gra została zle zamknieta ostatnim razem i czy chcesz uruchomic jak w trybie bezpiecznym daje "tak" i lipa :sad: dalej to samo.sprzet jak sygnaturce po formacie całego dysku, gra orginał,mysle ze to moze byc przez xonara d2 ,uruchamiał ktos COD`a pod d2 ? help :mur:

Wylacz GX 2.0 w panelu dzwiekowki Ausus'a - ja mialem problem taki z beta - pomoglo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

M@ly ? To twój nick?

 

Troche tego nie rozumie bo ja przeszedłem kilka razy singla offline i żadnych problemów z uruchomieniem nie miałem.

No pewnie ze tak ;)

 

To Ty juz Kobrowisko nie pamietasz wspolnych meczow ze mna i z ur8an'em w CoD2 ;)?

 

Zasmuciles mnie :P.

 

To moze teraz na partyjke w CoD5 dla odmiany ;)?

 

Moj nick to: m@ly :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z misją w CoD5 tzn w misji gdzie trzeba zestrzelić snajpera, który biega między oknami. Normalnie zabija mnie w mgnieniu oka i męczę się z nim już godzinę i nie widzę możliwości jego zabicia. Dodam, ze gram na najwyższym poziomie trudności. Macie jakieś wskazówki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdybym go nie zabił to nie przeszedł bym gry :D nie jest to łatwe, ale się da :)

 

heh, właśnie sobie spróbowałem i... i udało mi się za pierwszym razem :)

Edytowane przez metal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...