Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 5

Rekomendowane odpowiedzi

Koles lata w przeciwnym budynku, sa diwe mozliwosci, biega na ostatnim pietrze w malych okienkach, lub tez na pietrze nizej, i biega miedzy ostatnimi oknami od prawej, masz jedna szanse by go ujrzec, gdy Twoj ziomus, wystawi helm aby go zwabic, bo potem jak drugi raz sie pokaze to musisz go zabic bo bedzie po Tobie ;)

Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o motyw, że koleś namierza mnie tak szybko, że ledwie jestem w stanie się ruszyć i już leżę, Koleś bez wycelowania zawsze we mnie trafia, a ja kolesia cały czas obserwuję z SHIFTEM i nie mogę go pokonać. Stachuuu, aby stwierdzić, że jest to nierealne nie trzeba być na wojnie. Wystarczy mieć wyobraźnię, albo wiatrówkę w domu, albo być myśliwym (jestem co dwa tygodnie na polowaniu i nie widziałem tak genialnego strzelca jeszcze w życiu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem , odpaliłem , pograłem i powiem tak rzeźnia, super grafa , dynamika, masakra. Ja nie wiem ja chyba w inną grę gram niż niektórzy tutaj , celowanie dla mnie cacy-dzwięk broni ok , grafika fantastyczna , optymalizacja dobra (stary e2160 -3.1 ghz i zwykły radek 4670) gram z aa x2 i af do połowy w 1440x900 i jest płynie (rzadko kiedy spada poniżej 40 fps), zero problemów z wczytywaniem się map itp. Polecam.

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem , odpaliłem , pograłem i powiem tak rzeźnia, super grafa , dynamika, masakra. Ja nie wiem ja chyba w inną grę gram niż niektórzy tutaj , celowanie dla mnie cacy-dzwięk broni ok , grafika fantastyczna , optymalizacja dobra (stary e2160 -3.1 ghz i zwykły radek 4670) gram z aa x2 i af do połowy w 1440x900 i jest płynie (rzadko kiedy spada poniżej 40 fps), zero problemów z wczytywaniem się map itp. Polecam.

No i takich komentarzy wiecej xD

Ja juz mam 150 godzin w codzika przegrane i jak narazie jest ok xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

mam problem w misji gdzie trzeba zniszczyc 3 dziala 200mm.

nie moge dostasc sie do jednego z bunkrow.

probowalem wysadzic drzwi.ktore, wydaje sie ze sa drewniane. to samo z oknami.

wie kotos jak to zrobic???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema jeżeli te bechmarki wam mówią ze call of duty5 na geforce 9600 gt są w bardzo dużym błędzie mi wyszło w ich bechmarku na srednich ze bede mial 36 fps co jest bzdurą na spzecie : intel core 2 duo E7400 ,4gb ram,geforce 9600 gt chodziło na najwyższych detalach bez jakich kolwiek zacinek więc jest to kolejny powód dla którego niewarto patrzyć na te zasrane bechmarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam COD`a 5 tylko jak to zwykle z nowymi COD`ami mam problem. Gdy chcę uruchomić grę od razy wywala standardowy błąd, typu "aplikacja .... wygenerowała błędy i zostanie ona zamknięta". Miałem to samo w Call of Duty 4, któryś z użytkowników forum doradził mi, żeby zmienić rozszerzenie jakiegoś tam pliku, czy ktoś wie jak to jest w call of duty 5? Zainstalowałem patcha 1.1 ale nie pomogło. Niestety tamtego tematu już nie ma. System Windows XP SP2 32bit. Pozdro prosze o pomoc.

post-130647-1233922715_thumb.jpg

Edytowane przez zbiku0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam COD`a 5 tylko jak to zwykle z nowymi COD`ami mam problem. Gdy chcę uruchomić grę od razy wywala standardowy błąd, typu "aplikacja .... wygenerowała błędy i zostanie ona zamknięta". Miałem to samo w Call of Duty 4, któryś z użytkowników forum doradził mi, żeby zmienić rozszerzenie jakiegoś tam pliku, czy ktoś wie jak to jest w call of duty 5? Zainstalowałem patcha 1.1 ale nie pomogło. Niestety tamtego tematu już nie ma. System Windows XP SP2 32bit. Pozdro prosze o pomoc.

To przez proca, leciwy trochę. Miałem tak w CoD4. Pomogło przeniesienie pliku mssmp3.asi lub coś w tym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przez proca, leciwy trochę. Miałem tak w CoD4. Pomogło przeniesienie pliku mssmp3.asi lub coś w tym stylu.

Dokładnie właśnie w COD4 zmieniałem rozszerzenie w jakimś pliku albo go całkowicie usuwałem, też dobrze nie pamiętam, może ktoś wie jaki to będzie plik w COD5??

Edytowane przez zbiku0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zainstalowanego CODA WAW ale jak wiecie wyszedł nowy patch 1.2. Ściągnołem patcha i zainstalowałem, ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m gre a tu nie mam dzwięku w grze. Nie wiem co robić pomóżcie z góry dzienki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zainstalowanego CODA WAW ale jak wiecie wyszedł nowy patch 1.2. Ściągnołem patcha i zainstalowałem, ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>[/color][/color]m gre a tu nie mam dzwięku w grze. Nie wiem co robić pomóżcie z góry dzienki.

 

Mam zainstalowanego CODA WAW ale jak wiecie wyszedł nowy patch 1.2. Ściągnołem patcha i zainstalowałem, ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m gre a tu nie mam dzwięku w grze. Nie wiem co robić pomóżcie z góry dzienki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam zainstalowanego CODA WAW ale jak wiecie wyszedł nowy patch 1.2. Ściągnołem patcha i zainstalowałem, ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>[/color][/color]m gre a tu nie mam dzwięku w grze. Nie wiem co robić pomóżcie z góry dzienki.

 

Mam zainstalowanego CODA WAW ale jak wiecie wyszedł nowy patch 1.2. Ściągnołem patcha i zainstalowałem, ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span>m gre a tu nie mam dzwięku w grze. Nie wiem co robić pomóżcie z góry dzienki.

Najpierw naucz sie pisac w swoim ojczystym jezyku, potem nie dubluj postow, a na sam koniec sciagnij nowe stery od dzwieku :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie pojawił sie problem.

Jest ta misja w ktorej mam oczyscic jaskinie.OK oczyszczam i mam sie spotkac z druzyna przy dziale.

Podchodze do dziala leci miła muzyczka i [gluteus maximus], muzyczka mija a ja siedze i misja sie nie konczy.

Zna ktoś rozwiązanie?

Z gory dzieki za wszelką pomoc.

Edytowane przez Farid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Czołem żołnierze! Od ostatniego spotkania z tytułem spod znaku Call of Duty minął przeszło rok. Niestety, zwłoka z recenzją najnowszej odsłony spowodowana była niezwykle pasywną postawą polskiego dystrybutora gry. Firma Licom Empic Multimedia, nie zechciała udostępnić do testów żadnego egzemplarza. Dział PR milczał jak grób, mnie zaś powoli zaczynało brakować cierpliwości, aby podejmować kolejne próby nawiązania kontaktu. Trudno, pofatygowałem się więc osobiście do jednego z Warszawskich centrów handlowych w celu zakupienia niezbędnego materiału do pracy. Ochota szybko mi przeszła, gdy zobaczyłem cenę 139 zł! O ile pamiętam, Call of Duty IV w chwili premiery kosztowało około 89 zł na starcie. Skąd więc taka podwyżka? Nie mam pojęcia, ale natychmiast przebiegłem się po znajomych i pożyczyłem World at War w celu przetestowania. Miałem prawo po nowym dziele Treyarch spodziewać się czegoś wyjątkowego, absorbującego i rozbudowanego, szczególnie, iż poprzednik postawił poprzeczkę niezwykle wysoko. Niemniej, sam fakt powrotu do realiów drugiej wojny światowej wydawał się krokiem wstecz. Czy aby na pewno? Na to pytanie, odpowiem za chwilę …

PEŁNA TREŚĆ RECENZJI NA ŁAMACH PUREPC

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity Ward nie zrobiło nic więcej, poza przeniesieniem Modern Warfare w realia drugiej wojny światowej.

 

Przecież to Treyarch jest twórcą gry. Jedyna rzecz, która mi się nie spodobała w tej świetnej recenzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

recka spoko

gra juz nie, coraz rzadziej do niej wracam(multi) bo

a) nudzi

b) kolorystyka jest mocno szara(trawa sucks!)

c) odglosy broni to nieporozumienie

 

nie wspominając ze moze jeszcze za 80zł warto by ją kupić, ale dałem te 130 i mocno żałuję...już lepiej bym zrobił kupując lego star wars2 synkowi (sam też bym połupał :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanie czy tylko ja mam taki problem czy tak jest, a mianowicie tak z ciekawości chciałem pograć sobie z kimś w "zombie" i tu spotyka mnie nie miła niespodzianka mimo iż po naciśnięciu "refresh" dostaje komunikat o 150~ serwerach na liście nie pokazuje się żaden. Czyżby nie było dedykowanych serwerów? Zostaje tylko zabawa samemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój problem polega na tym że mam zainstalowanego COD WAW w wersji 1.3 ale ściągnołem nowego patcha 1.4 gdy chce go zainstalować to wyskakuje mi taki błąd Error reading setup initialization file i nie chce sie ten patch zainstalować. Prosze o pomoc z góry dzienki. P.S mam zainstalowane poprzednie patche.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...