Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 5

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam wielką prośbe.Jak włączam Call'a 5 to włącza sie konsola i wyskakuje error Couldn't load image 'gamefonts_pc'

Instalowałem wszystkie patchy: 1.1, 1.2, 1.3, 1.4 mam najnowsze sterowniki do karty graficznej, a komp spełnia wymagania nie wiem co robić (Gra orginał)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie gdzie zgłosić scracowany serwer aby został zbanowany ?

Zostałeś wyrzucony z serwera i chcesz odwetu? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No odświeżając lekko temat, mam pewien problem.

 

Otóż zainstalowałem sobie CoDa 5. Wszystko ładnie pięknie. Chcę sobie zainstalować patcha 1.2 (500mb~), na partycji z systemem mam wolne 1.36gb. Odpalam patcha, patch się wypakowuje, dochodzi do instalacji, nie ma nawet 1% i wyskakuje komunikat że na dysku jest za mało miejsca. Patrze na miejsce na dysku, a tam 5mb :o Wie ktoś może o co chodzi ? Albo jak zwolnić jeszcze bardziej miejsce na dysku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No odświeżając lekko temat, mam pewien problem.

 

Otóż zainstalowałem sobie CoDa 5. Wszystko ładnie pięknie. Chcę sobie zainstalować patcha 1.2 (500mb~), na partycji z systemem mam wolne 1.36gb. Odpalam patcha, patch się wypakowuje, dochodzi do instalacji, nie ma nawet 1% i wyskakuje komunikat że na dysku jest za mało miejsca. Patrze na miejsce na dysku, a tam 5mb :o Wie ktoś może o co chodzi ? Albo jak zwolnić jeszcze bardziej miejsce na dysku ?

wylacz hibernacje jak masz wlaczona (w wierszu polecen powercfg -h off), mozesz tez chwilowo wylaczyc plik strony (nie wiem czy na stale daloby rade na 2gb ramu ale na 4gb nie ma problemow), zyskasz pare GB :)

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch potrzebuje znacznie więcej miejsca do instalacji ???...

Albo jak zwolnić jeszcze bardziej miejsce na dysku ?

Nas się pytasz co usunąć z partycji?

 

Tak jak @matas pisze, jak nie możesz się zdecydować co wywalić to wyłącz np hibernacje

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam problem dotyczący laptopa lenovo y550 i Call of Duty 5.

Otóż po zainstalowaniu gry nie włącza się ona - pojawia się czarny ekran, kiedy kliknę skutkuje to tak jakbym wcisnął alt+tab.

Kiedy chwilę poczekam gra uruchamia się ale problem jest taki, że ciągle wywala mi ją do pulpitu :angry: - klikam na cod na pasku i przez ok. sekundę widzę menu, potem gra wywala mi się do pulpitu.

Po zainstalowaniu nowych sterowników do karty graficznej jest tak samo. Mam oryginalnego coda, dodam, że Crysis chodzi w rozdziałce optymalnej dla monitora - 1366*768 na wysokich detalach.

 

Proszę, pomóżcie.

Edytowane przez stichus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cod5 obsługuję 1366x768.

 

Po zainstalowaniu nowych sterowników do karty graficznej jest tak samo. Mam oryginalnego coda, dodam, że Crysis chodzi w rozdziałce optymalnej dla monitora - 1366*768 na wysokich detalach.

Raczysz żartować? Crysis na laptopie w wysokich detalach? :lol2: U mnie to przycina w 1280x1024 na 9600GT... Koniec żartów ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to dokładnie ten laptop, jak myślicie co może być przyczyną tego, że gra się nie uruchamia ?

Może niestandardowa rozdzielczość (1366x768) ?

A patcha instalowałeś? W sumie nie wiem co może być przyczyną problemów które opisałeś więc może zacznijmy od najprostszych rozwiązań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cod5 obsługuję 1366x768.

 

 

Raczysz żartować? Crysis na laptopie w wysokich detalach? :lol2: U mnie to przycina w 1280x1024 na 9600GT... Koniec żartów ;p

130M to właśnie 9600GT, do tego ponoć usprawniony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

130M to właśnie 9600GT, do tego ponoć usprawniony.

130M to usprawniony 8600GT w wersji dla PC. Ma wyższe taktowania shaderów, pamięci(w wersji z ddr3) i rdzenia, dalej jednak podobnie jak 8600Gt ma 32SP, 8 ROP i 16TMU i 128bit szynę pamięci. Ale proces technologiczny 55nm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

130M to usprawniony 8600GT w wersji dla PC. Ma wyższe taktowania shaderów, pamięci(w wersji z ddr3) i rdzenia, dalej jednak podobnie jak 8600Gt ma 32SP, 8 ROP i 16TMU i 128bit szynę pamięci. Ale proces technologiczny 55nm.

 

Potwierdziles mnie w tym, ze kolega raczyl zartowac z tym "high" na laptopie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie "kryzys" dopiero w miarę znośnie działał w 1024x768 all high ale to z kartą 3870 ddr4 512mb.

Ale jeśli chodzi o jego laptopa i cod5 to problemem nie jest sprzęt, niech zainstaluje poprawki jeśli to nie pomoże to się jeszcze pomyśli.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mam problem dotyczący laptopa lenovo y550 i Call of Duty 5.

Otóż po zainstalowaniu gry nie włącza się ona - pojawia się czarny ekran, kiedy kliknę skutkuje to tak jakbym wcisnął alt+tab.

Kiedy chwilę poczekam gra uruchamia się ale problem jest taki, że ciągle wywala mi ją do pulpitu :angry: - klikam na cod na pasku i przez ok. sekundę widzę menu, potem gra wywala mi się do pulpitu.

Po zainstalowaniu nowych sterowników do karty graficznej jest tak samo. Mam oryginalnego coda, dodam, że Crysis chodzi w rozdziałce optymalnej dla monitora - 1366*768 na wysokich detalach.

 

Proszę, pomóżcie.

 

też miałem ten problem, i też ma Lenovo y550. Trzeba wejsc we właściwości pliku .exe , zakładka --- zgodność, zaznaczyć "uruchomo ten program jako administrator, oraz tryb zgodności---- uruchom ten program w trybie zgodność z WIN98,. U mnie poszło, z początku podczas ładowania gra się jeszcze chowała do paska zadań, ale klikają na ekran ładowania, po jakimś czasie udało się że gra nie zjeżdża do paska

Edytowane przez jaro300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak czytałem o waszych problemach, to aż się zarejestrowałem tutaj, żeby pomóc ;) Czytałem o tym na forum notebookcheck i podobno to dodatkowe aplikacje od lenovo sprawiają, że minimalizuje np. Lenovo Desktop Navigator.

 

I inna rada:

Ktoś z forumowiczów narzekał na minimalizujące się gry. Radzę ściągnąć nowe sterowniki ze strony Lenovo. Ja od razu ściągnąłem nowe stery i nie miałem żadnych problemów z grami(GTA 4, World in conflict, Fallout 3, Gothic 3, Prototype).

Edytowane przez rzepcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem CoD: WaW. :)

Gra mi się spodobała, poczułem powrót do Modern Warfare, oczywiście z inną fabułą. Modern Warfare oceniłbym na 9,5/10 i jedynym minusem z mojej strony jest to, że gra była za krótka. CoD: WaW przeszedłem w ok. 5 godzin. =/ Może i zabawa była odgrzewana z CoD 4, ale i tak świetnie się bawiłem, bo do poprzedniej części brakowało mi jeszcze kilku godzin rozrywki. Rozgrywka była bardzo dynamiczna, chętnie pograłbym jeszcze z 4-5 godzin w ten tytuł. Grafika może lekko zbyt kolorowa jak na II WŚ, ale i tak przypadła mi do gustu, niektórzy przyczepiali się do odgłosów broni, fakt, niektóre brzmiały znacznie inaczej niż w realnym świecie, ale to tylko część. ;) Dokuczało mi ograniczenie pola walki. Koniecznie trzeba poskarżyć się na błędy. Kilkukrotnie(Mimo stabilnego sprzętu) gra wyrzucała mnie do menu z komunikatem błędu. Kończyło się to tym, że miałem np. pół misji do przejścia od nowa.

 

Oceniłbym na 7,5/10

 

+ dobra grafika,

+ dynamika,

+ świetny klimat.

 

+ - odgrzanie poprzedniej części

 

- długość gry(5-6 godzin zabawy w trybie SP),

- odgłosy niektórych broni,

- ograniczenie pola walki,

- sporo błędów powodujących problemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...