Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 5

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam problem chodzi jakos w misji jestem w takim budynku ze snajperka z jakims kolesiem i musze tam kogos zestrzlic i ktos we mnie wali raczej ze snajperki i za cholere nie wiem o co chodzi moze ktos pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od tego jest ten manekin, który przesuwa nasz towarzysz :)

 

właśnie skończyłem grę i jeszcze parę słów do tego co wcześniej napisałem..

 

Myślałem, że CoD4 był krótki..myliłem się :/.. Najładniejszy (obok 4), najbardziej uskryptowiony i..najgorszy przedstawiciel serii..liczyłem, że walka w dżungli wniesie jakąś nową jakość (modne hasło ;) ) do serii, ale wszystko jak dla mnie było..jakieś takie bez klimatu, w MOH:PA dużo fajniej się biegało po krzakach..

 

ogólnie to 7/10 (z czego punkt za ładnie rozpadających się przeciwników i eliminowanie kolesi z miotaczami ;))

 

imho czas zostawić chyba tematykę IIWŚ, kolejną część jeśli już ma powstać poproszę w realiach współczesnych..i lepiej żeby zrobiło ją IW..

 

wypociny na podstawie (tylko i wyłącznie) SP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z występującymi błędami na wodzie są to takie dziwne białe linie wokuł niej i wygląda to tak jak na zamieszczonym screenie. Problem ten występuje na HD3870 i Catalystach od 8.5 a skończywszy na 8.10 i dzieje się tak zarówno na Windows Vista jak i XP. Kolega, który też jest w posiadaniu takiej karty sprawdzał u siebie i błędy też u niego występują. Mama zainstalowaną najnowszą wersję DirectX 9.0c oraz Patcha 1.1.

 

Screeny obrazujący błąd

 

http://img385.imageshack.us/my.php?image=cod5waws01bx4.jpg

 

PS. W CoD4MW nie mam czegoś takiego a przecież obie gry są na tym samym silniku.

troche spozione, ale tez mam to samo :P na hd4850

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proboalem juz 3 wersji sterow ;/ nie mam pojecia juz co moze byc :(

 

A moze aktualizacja biosa cos pomoze? Mam wersje z maja, a widze na stronie producenta, ze w pazdzierniku wyszla nowa wersja biosa... To cos ma do tego :(?

Watpie zeby update biosu pomogl no ale kto wie sprawdzic zawsze mozesz - glupio zabrzmi ale moze reinstall windowsa pomoze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imho czas zostawić chyba tematykę IIWŚ, kolejną część jeśli już ma powstać poproszę w realiach współczesnych..i lepiej żeby zrobiło ją IW..

Dokładnie, IIwś to już trochę nudnawa jest, jak nastepny cod będzie znów o drugiej wojnie światowej to chyba podziękuje bo co można jeszcze dodać do tego tematu?, wszystkie ważne wydarzenia chyba zostały już ukazane w tego typu grach wiec niech postawią teraz na czasy współczesne np woja w Afganistanie lub Iraq (Call Of Duty: Iraq War :razz:) , to by było coś :rolleyes:, lub stworzyć jakąś fajną historię jak w cod4.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie tą gierke i mam problem.Normalnie gram w singla,są sejwy i niby ok,ale jak przechodzę w muliti to nie może połączyć się z serwerem i nie mogę pograć w MP i mało tego to po takim zabiegu wywala mi sejwy z singla.Już mam kur... tego dosyć ile razy można grać od początku.I co z tym MP dlaczego nie łączy mi się z serwerem?????Patcha nowego zainstalowałem.

Edytowane przez wicuś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osz kurde, doznałem szoku.

 

Odpaliłem grę, Śmierdzi to konsolą niesamowicie ,

 

-plastikowy świat

-liniowość gorsza niż w fc2

-często gubię klatki ( w COD4 tego nie było )

-do domków nie da się wchodzić , mimo ze drzwi stoją otworem...

-śmieszny dźwięk broni

-AI wrogów, albo ich skrypty

 

żal 120zł ... Ktoś mówił, że MOH PA jest lepszy, i ma rację ...

Edytowane przez Stachuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osz kurde, doznałem szoku.

 

Odpaliłem grę, Śmierdzi to konsolą niesamowicie ,

 

-plastikowy świat

-liniowość gorsza niż w fc2

-często gubię klatki ( w COD4 tego nie było )

-do domków nie da się wchodzić , mimo ze drzwi stoją otworem...

-śmieszny dźwięk broni

-AI wrogów, albo ich skrypty

 

żal 120zł ... Ktoś mówił, że MOH PA jest lepszy, i ma rację ...

Plastikowy świat?, może po pierwszych 2 misjach może się taki wydawać, im dalej tym lepiej, liniowość jak w każdym cod'ie także nie ma co narzekać, sprawa gubienia klatek= większe wymagania, a po co wchodzić do jakiś chatek? :razz:, z dźwiękiem broni się zgodzę jest słaby, AI wrogów identyczne jak w poprzednich częściach. Gra nie jest zła, trzeba pograć dłużej a nie oceniać po pierwszych 2-3 misjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plastikowy świat

 

Jak dla mnie tak, grafika jest słabsza niż w poprzedniej części. Może dlatego, że nie przepadam za takim klimatem, a może dlatego , że all opcje mam wyłaczone...

 

, liniowość jak w każdym cod'ie także nie ma co narzekać

No nie wiem, ale jeszcze żadna część mnie tak nie znużyła na samym początku...

 

a po co wchodzić do jakiś chatek?

Jak wyżej, nudaaa , idź do przodu, zabij żółtków ... W Cod4 była większa swoboda.

 

AI wrogów identyczne jak w poprzednich częściach.

Po głębszym zastanowieniu przyznaję Ci rację.

 

Gra nie jest zła, trzeba pograć dłużej a nie oceniać po pierwszych 2-3 misjach.

Ja pograłem 30minut ... znowu masz rację, ocenię grę po jej przejściu, jeśli wytrzymam z myślą stracenia kasy.

 

sprawa gubienia klatek= większe wymagania

A moim zdaniem to sprawka konsol...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, IIwś to już trochę nudnawa jest, jak nastepny cod będzie znów o drugiej wojnie światowej to chyba podziękuje bo co można jeszcze dodać do tego tematu?, wszystkie ważne wydarzenia chyba zostały już ukazane w tego typu grach wiec niech postawią teraz na czasy współczesne np woja w Afganistanie lub Iraq (Call Of Duty: Iraq War :razz:) , to by było coś :rolleyes:, lub stworzyć jakąś fajną historię jak w cod4.

 

Oj nie wyczerpany, mogli by zrobic np. misje partyzanckie, powstanie warszawskie, lub z drugiej strony konfliktu np. gre niemcami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na oficjalnym forum sprobuj, albo po prostu w tech supporcie

Juz probowalem, ale sa setki ludzi z takim bledem gry, lub tez co gorsza z niebieskim ekranem, najgorsze jest to ze niekt nie odpisuje odpowiedzi, tylko nowe osoby pisza, ze maja ten problem :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie wyczerpany, mogli by zrobic np. misje partyzanckie, powstanie warszawskie, lub z drugiej strony konfliktu np. gre niemcami.

byłoby miło, choć wątpię :(..

 

imho dałbym sobie spokój na chwilę z 2WŚ, ostatnie kilka lat przyniosło wystarczającą liczbę pozycji..niech IW wyda nam lepiej kolejną 'czwórkę' a w międzyczasie niech pomyślą nad tym, jak tchnąć nowego ducha w drugowojenne fps'y..

 

co do technikaliów jeszcze..AI imho gorsze niż we wcześniejszych częściach, momentami komicznie to wyglądało w czasie gry ;).. co do liniowości to też imo w tej części najbardziej było ją widać (skrypty!!!), a te otwarte domki, o których wcześniej już Stachuuu wspomniał..to jeszcze nic, czasami koleś 30cm płotka,kamienia czy też innej przeszkody nie potrafi pokonać <_<

 

a i co do tej dżungli..to zdecydowanie ciekawiej było w MOH:PA, zwłaszcza gdy japsy nas zmuszały do walki na bagnety..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie gra zmienia oblicze po 3 misji i nie jest już takim crapem jak na początku. Nie wyzwoliło we mnie to jednak jakiejś większej euforii. Gra nadal jest nudna. Szczególnie boli ta grafika zremasterowana do dwóch lat wstecz przez co ładne widoki które można by podziwiać zlewają się ze sobą przez szkaradne tekstury i design leveli w jednym kolorze.

Nie wiem jakim cudem ta gra dostaje takie noty, 8,9 na Gry-online utwierdziło mnie w przekonaniu że recenzje w tym serwisie można rozbić sobie o kant d... Np. jako plus "świetna prezentacja wojny" ale już jako minus "duża brutalność gry". Coś tu chyba wyklucza się nawzajem. Recenzent sam zaznaczył że nie lubi brutalności to po jaką chol... sięga po tę grę."Wiemy że wojna jest brutalna, wiemy, że ludzie to obrzydliwe kanalie, ale po co przekonywać o tym innych w produkcie mającym zapewnić rozrywkę?". Człowieku odejdź od komputera i wyjdź na świat. "bardzo dobra grafika" - brak słów. "fenomenalna oprawa dźwiękowa" - szczególnie odgłosy broni na kapiszony, MG42 - BIA Hell's Higway vs COD5, proszę sobie porównać.

 

Ehhh... 18+ dla gry dla nastolatków. Gra prosta jak drut bez jakichkolwiek innowacji, kolejny tasiemiec mający natrzepać kapuchy. OK komuś się podoba? nie ma sprawy ale trochę rzetelności proszę.

 

Moja ocena zdeczka wzrosła do 6+/10 ze względu na późniejszy rozwój gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze nic, czasami koleś 30cm płotka,kamienia czy też innej przeszkody nie potrafi pokonać

 

Też prawda ... To jest irytujące z deka ... Kompletnie nie można wybrać innej drogi ... Koszmar

 

Oby wyszedł jakiś mod/dodatek, który poprawia te dźwięki broni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z misją Reletnless, chyba już na jej końcu, po wystrzelaniu wszystkich w tunelach (bunkrach) docieramy do dział ustawionych na morze. No i nic się nie dzieje zadanie jest regroup team, aleten dowódca stoi i się patrzy na morze i nic się nie dzieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh,

 

Pograłem dłużej i ... robi się ciekawie. Misja gdzie uciekaliśmy z tym Rosjaninem była całkiem przyzwoita.

 

Ale coś poszło nie w tą stronę ... Semp 2.0GHZ 2GB ramu 73GT DDR2 i w COD4 miałem 1024x768 all opcje na max( AA x4 AFx8 ) , całkowicie grywalne , a teraz ?? Komp z podpisu, a dopiero 800x600 all opcje LOW( AA x2 AF 0) i jest grywalne ... toż to siok.

Edytowane przez Stachuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...