Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 5

Rekomendowane odpowiedzi

Sluchaj, sluchaj ludzi a daleko zajdziesz...

 

Ja mialem [ciach!]ne na to co tutaj wszyscy gadali ze crap itp, potem sie smialem z nich, jak po zagraniu wiecej niz 3 misje, nagle oczy im sie otworzyly, i teraz daja oceny 6,5 / 7 zeby na loli nie wyszli...

Kocham serie cod, i kazda czesc kupilem oprocz 2, i tego zakupu nie zaluje.

Rozwiazanie na wolne ladowanie sie map i przycinanie sie filmikow juz znalazlem, zdradzilem je jak narazie tylko ur8an'owi, bo tylko on mial taki sam problem jak ja.

Mam oryginala, i nigdy ocena cod'a nie opieralem sie na singlu, to ze tutaj 90% ludzi ma piarata i zagrali tylko w SP, to ja sie nie dziwie, ze tak postrzegaja calego tego cod'a, mi sie bardzo podoba. SP przeszedlem sam do 4 misji, dalej gralem z 3 kumplami, i w czterech przeszlismy SP w trybie wspolpracy, swietna sprawa, teraz pykamy w multi, a nocami i wieczorami w tryb zombie, zajebiste to jest, to odglosy i jak one biegna na Ciebie, nawet straszne niekiedy :D.

 

I jeszcze rfaz zaznacze kazdy CoD jest gra MP, a SP to tylko dodatek, takze wszyscy ktorzy sie przestraszyli tymi ocenami tutaj, niech sie nie zastanawiaja, i kupuja, lub tez z reszta niech robia co chca, ich sprawa, ale ja nie przegapie pcw / cb z innymi graczami EU ;).

Wreszcie ktoś kto mówi w moim języku :D

Według mnie w dwójce fajny był tylko SP, w trójkę nie grałem, a pozostałe części to majstersztyki jeśli chodzi o MP. Singla traktuje się w serii jako miły dodatek, gra żyję w MP, przy całym szacunku do SP w jedynce, United Offensive, dwójce i czwórce. Na pewno MP jest dobry w V, choć nie maiłem jeszcze przyjemności zagrać. Po tym co widać na filmach jest dobrze ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie ktoś kto mówi w moim języku :D

Według mnie w dwójce fajny był tylko SP, w trójkę nie grałem, a pozostałe części to majstersztyki jeśli chodzi o MP. Singla traktuje się w serii jako miły dodatek, gra żyję w MP, przy całym szacunku do SP w jedynce, United Offensive, dwójce i czwórce. Na pewno MP jest dobry w V, choć nie maiłem jeszcze przyjemności zagrać. Po tym co widać na filmach jest dobrze ;-)

No a wreszscie ktos przyznal mi racje ;). Ale zacznij w MP pykac, zobaczysz co z naczy slowo "miodzio", oczywiscie jak narazie jest dziko, i te dzwieki nieszczesne, ale oprocz tego wypasik ;).

 

A teraz pytanie do ludzi tylko i wylacznie z oryginalna wersja gry...

Kto jest chetny na zagranie w trybie zombie? Dzisiaij od 19-20 startujemy. Max jest 4 graczy, zawsze z kumplami gramy w 4 takze jedna osobe jeszcze mozemy wziac ;). Czasami bywa ze sa dwa miejsca ;). Oczywiscie ts muss on...

 

PS moze ktos podrzucic save 100% na PM?

Bo reinstalowalem gierke i nie chce mi sie grac od nowa, zeby zagrac samemu w zombie :).

A googlowalem i nic za free nie znalazlem :(.

Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem ci podrzucić save ale kompletnie nie wiem gdzie są. Czy ktoś wie gdzie są save'y od cod'a?

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C:\Documents and Settings\Nazwa_Uzytkownika\Ustawienia lokalne\Dane aplikacji\Activision

 

;)

 

Dzieki ;]

Ok znalazłem, masz już na PM.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie odpalisz ,bo gra wymaga Pixel Shader 3.0 z tego co wiem. A twoja stara grafa nie obsługuje 3.0 . Czas odkładać $$$ na nowy sprzęt.

 

Pogralem dzisiaj w MP i powiem wam, że nie jest tak źle . Parę rzeczy denerwuje, ale da się jakoś to przeżyć. Na razie szukam jakiś zmodowanych serwerów z wyłączonymi niektórymi perkami czy takimi bzdetami jak pieski.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie odpalisz ,bo gra wymaga Pixel Shader 3.0 z tego co wiem. A twoja stara grafa nie obsługuje 3.0 . Czas odkładać $$$ na nowy sprzęt.

 

Pogralem dzisiaj w MP i powiem wam, że nie jest tak źle . Parę rzeczy denerwuje, ale da się jakoś to przeżyć. Na razie szukam jakiś zmodowanych serwerów z wyłączonymi niektórymi perkami czy takimi bzdetami jak pieski.

Boze co Wy chcecie od tych psow...

 

Nie potraficie noza uzywc, lub tez trafic psa jednym strzalem? Omg...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boze co Wy chcecie od tych psow...

 

Nie potraficie noza uzywc, lub tez trafic psa jednym strzalem? Omg...

 

Heh, z jednej strony to jest całkiem ciekawy patencik :P Podnosi realistykę gry, z drugiej strony, te pieski potrafią wkurzyć i namieszać. Też mi się to nie podoba, ale gram i nie kombinuje z szukaniem serwerów bez "dodatków" .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem, kumpel pozyczył mi klucz do gry, mp smiga az miło ale gdy chce np pograc w coopa albo zombie potrzebna mi płyta.

obraz płyty nei działa jak powinien, a co za tym idzie nie moge pograc na singlu coop/nazi. ma ktos jakis pomysł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz to mozesz mi kupic. mam klucz oryginalny, mp smiga, ale singla nie moge grac bo nie mam płyt. mp działa bez

to jest tak jakbym chciał pograc z obrazu zeby nei porysowac płyt -,-

 

edit:

oryginał głownie sie kupuje dla cd keya a jego mam :]

Edytowane przez bielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem, kumpel pozyczył mi klucz do gry, mp smiga az miło ale gdy chce np pograc w coopa albo zombie potrzebna mi płyta.

obraz płyty nei działa jak powinien, a co za tym idzie nie moge pograc na singlu coop/nazi. ma ktos jakis pomysł ?

Albo mini-image albo crack.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem, kumpel pozyczył mi klucz do gry, mp smiga az miło ale gdy chce np pograc w coopa albo zombie potrzebna mi płyta.

obraz płyty nei działa jak powinien, a co za tym idzie nie moge pograc na singlu coop/nazi. ma ktos jakis pomysł ?

Pozyczyl Ci klucz? Takie rzeczy sie pozycza zeby sprawdzic, raz i finito... Chyba ze kupiles tak jak reszta troche bardziej madrych piratow z allegro klucz za 2 dychy, nie moj problem... Chyba logiczne, ze "oryginal" nie dziala bez plyty, potrzebny Ci super fantastyczna plyta, lub rzecz, o ktorej na tym forum sie nie rozmawia...

Albo mini-image albo crack.

Rozmowa ta chyba idzie w zlym kierunku...

Najbardziej logicznym pomysłem to zakup własnej kopii gry .

Oto user, ktory mysli jak nie prawdziwy Polak, ktory kombinuje...

jak chcesz to mozesz mi kupic. mam klucz oryginalny, mp smiga, ale singla nie moge grac bo nie mam płyt. mp działa bez

to jest tak jakbym chciał pograc z obrazu zeby nei porysowac płyt -,-

 

edit:

oryginał głownie sie kupuje dla cd keya a jego mam :]

Takie teksty to mozesz .... [...] . Nie masz kasy? Nie kpujesz gry. Nie masz oryginala, nie grasz, dla mnie to jest proste, nie gram w nic innego, cod'a orygianlnego mam kazda czesc, i nie widze problemu, masz kase na neta? To masz ponad 100 zl na gre... A to, ze masz klucz, to nie oznacza ze masz oryginala, klucz to nie wszystko jak logicznie sie zastanowic... A chyba wiadomo, ze mp dziala, i w kazdej czesci cod'a dzialal bez plyty... I ja nie kupuje orygianl glownie dla keya... OMG w ogole co to za gadki na poziomie podstawowki... Piractwo powinno sie wyrywac, a nie, ze przez takich jak Ty mamy 6 miejsce w rankingu piractwa...

Jesli Ci to wytlumaczyc, to kupuje orygianal glownie dlatego zeby miec pewnosc, poprawnie dzialajacej aplikacji.

 

P.S. Ktos pwnie zacytuje moje wczesniejsze wypowiedzi, gdzie lecialem na wersji od cioci z ameryki... Tak, 3 dni, przed premiera w Polsce... full bledow, i tyle sobie pogralem... Nawet nie wiem jak menu wygladalo... A i tak oryginala kupilem... I Dopiero w legall wersji wszystko jasne...

Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie podniecaj sie tak :] mozemy podyskutowac normlanie.

cod 5 mi nie podszedł i własnej kopi nie kupie, a to ze chce pograc z kumplami w nazi zombie i mam na tyle dobrego kumpla ze mi uzyczył swoj klucz nie powinno cie interesowac. zadałem proste pytanie, mogłem zapytac jak zrobic obraz płyty zeby jej nie porysowac, ciekawe czy tez bys sie tak burzył ?

 

akurat gry w ktore ostatnio grywam, to tylko oryginały. 3 dni przed premiera ? a co ty myslisz ze na płytach dali inna wersje ? to samo, pewnie patch dopiero poprawił wszytko.

pozdrawiam i działąm dalej ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. mam oryginalnego CODa 5 instaluje go bez problemu, a gdy włączam, przez moment pojawia sie czarny ekran i gra wychodzi na pulpit. pojawia sie komunikat ze program przestal dzialac z powodu wystapienia problemu i nic wiecej.

 

parametry mojego komputera to: win Vista home premium 64 bitowy

intel core2 quad cpu q6600 2,40GHz

ram 4giga

grafika nvidia geforce 9600gt 1gb

 

prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. mam oryginalnego CODa 5 instaluje go bez problemu, a gdy włączam, przez moment pojawia sie czarny ekran i gra wychodzi na pulpit. pojawia sie komunikat ze program przestal dzialac z powodu wystapienia problemu i nic wiecej.

 

parametry mojego komputera to: win Vista home premium 64 bitowy

intel core2 quad cpu q6600 2,40GHz

ram 4giga

grafika nvidia geforce 9600gt 1gb

 

prosze o pomoc

Zainstaluj patch'a 1.1, do tego sciagnij najnowsze stery od grafiki i od dzwiekowej, jak to nie zadziala, uderz do mnie na PM...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam inne zdanie na temat piractwa ITP (ale to nie topik o tym) ale jak ktoś pyta o "legalne" CRACKI to są na tej stroniegamecopyworld.com .... (strona o kopiach zapasowych gier, więc proszę się nie czepiać, wydaje się być legalna )

 

COD5 lekko niedopracowany ale patch 1.1. + nowe stery dużo rozwiązują wiele problemów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

instalowalem patcha sciagalem sterowniki i nic :sad: zastanawialem sie i moze powodem niedzialanie jest vista 64 bitowa? co sadzicie?

Ja akurat mam XP x64 i nie mam problemu, wiec raczej w x64 nie doszukiwalbym sie bledu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpowiedź na pytanie o wywalanie jest jedna

 

ciach!e "games for windows" i dźwięk 5.1

 

tj - zgaduje że używasz dźwięku stereo...a mi ta gra nie działa w innej konfiguracji(sterowniki/panel sterowania) niż 5.1

 

hope this helps...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

instalowalem patcha sciagalem sterowniki i nic :sad: zastanawialem sie i moze powodem niedzialanie jest vista 64 bitowa? co sadzicie?

Ja mam aktualnie viste x 64 i przeszedłem ta grę bez problemów.

 

Z innej beczki - w grze napoktałme sie (misja w japonii) że zabrałem niesmiertelnik od jednego z martwych żółnierzy w jakiejś jaskini. Napisało mi zę mam 1 z 13 zebrancyh i jak zbiore wszytsko to coś tam bedzie (nie pamiętam co czy nowa misja czy cos innego) zebrał ktoś wszytskie albo wiecej niż jeden jak ja ?? i pytanie czy to było tylko w tej misji czy ogólnie w kazdej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...