Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 5

Rekomendowane odpowiedzi

P.S ten dodatek do COD4 to misje SP głównie ? Czy są jakieś dodatkowe mapki pod MP. ?

To jest dodatek do MP właśnie. Nazywa się DLC Map Pack i nie jest darmowy. Na PC nie wyjdzie bo żaden pececiarz nie zapłaci za 3 mapy ;).

 

yuucOm, poprawiłem posta, jednak dają mniej niż mi się wydawało ;).

 

Map Pack Montage HD

Map Pack Montage SD

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://img171.imageshack.us/img171/8472/010e2de3ji9.jpg

 

http://img291.imageshack.us/img291/958/009ra3.jpg

 

http://img214.imageshack.us/img214/449/008eb154hc6.jpg

 

http://img392.imageshack.us/img392/9577/007ef41epb0.jpg

 

http://img133.imageshack.us/img133/7559/004f7fe8ho3.jpg

 

http://img257.imageshack.us/img257/8498/002fd50agm2.jpg

 

http://img393.imageshack.us/img393/7725/006103736gz8.jpg

 

http://img133.imageshack.us/img133/6878/00510a958bx8.jpg

 

http://img112.imageshack.us/img112/517/0031100dapi7.jpg

 

http://img389.imageshack.us/img389/3057/001115070kg2.jpg

 

pierwsze zdjęcia z gry :P pacific assault mi się nie podobało więc raczej ta część też będzie kiepska. do tego dochodzą pojazdy w multi co jest wielkim nieporozumieniem w tej serii.

 

CoD5 has co-op, vehicles in multiplayer, CoD4 engine, every format apart from PSP

 

June 9th, 2008 @ 12:03

 

The subs issue of this month’s gamesTM has revealed a wealth of information on the now-announced Call of Duty: World at War, the final name for Treyarch’s Call of Duty 5.

 

From VG247 reader evilashchris, reading from the UK mag: “Right, apparently it’s going to be grittier, as gritty as ANY game out there to quote. The enemy will be scarier and use new tactics.

 

“There will be co-op for the first time in a Call of Duty. Also there will be vehicles and squad-based elements to the multiplayer. Formats: PC, PS3, 360 and Wii. The Wii version is being worked on by a separate team within Treyarch. [The mag] reckons it’ll be a much closer comparison between the next-gen and Wii versions than any other Wii game on the market.

 

“Jeez, they have the CoD4 engine running on the Wii apparently. They are using [the CoD4 engine] for all the next-gen ones too. The Wii Zapper will be supported.

“Also, this is how gritty it is: ‘The opening scene of the first level we are shown is a Japanese commander stubbing a cigarette out in the eye of a prisoner before slitting his throat - the blood splatters and dribbles down the side of the tent you are being held in. He turns towards you to deal out the same treatment but help arrives just in time. Cue a daring level-long escape.’”

 

As is now known, the game will be set in the Pacific theatre of World War II.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsze zdjęcia z gry pacific assault mi się nie podobało więc raczej ta część też będzie kiepska.

Pacific Assault mi się podobał, więc ta też będzie dobra ;]

 

II wojny światowej nigdy dość, dobrze, że na Pacyfiku, bo ile można razy biegać po Ardenach :]...a jakoś tak wyszło, że developerzy raczej omijają tamten rejon działań, a szkoda, bo fajnie się po dżungli biega i dla odmiany do Japsów postrzelać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Uważam , ze to troche smutne ,iż IW , czy kto tam ma znów wyprodukować grę , ciągle patrzy na siebie jak zafajdany klacz z klapkami na oczach. Moim zdaniem amerykanie to taki troche głupkowaty ród , bo myślą tylko jak by tu postawić znowu flage USA wyniosle na motywie zdobycie Iwo Jimy , czy innej wyspy/obaszaru.Takie zatracenie w sobie mi się wydaje.

Podobał i się bardzo pomysł Kogś tu na forum , aby obsadzić grę w Polsce (oczywiście np. jedną misjie)

Tak sobie wymyśliłem : W Polsce było pare mało znanych misji ( udanych czy nie = sam nie wiem ) w których brali komandosi Polscy i Brytyjscy.Super by się stało , gdyby ktoś podsunął IW ten pomysł , choć wiem ze i tak się nie stanie.

"Wojna na Pacyfiku " była całkiem przyjemna. Jednak nie rozumiem po co znów zamiatać te okruszki pod dywan , jezeli jest tyle frontów , w których można obsadzić taki świetny FPP.

Dodam jeszcze , że w COD zawsze brakowało mi troszke więcej krwi hehe, ale w stanach chyba mają jakieś restrykcje , bo juz gdzieś o tym czytałem...

Dzięki za Topic! Nabrałem chęci na zainstalowanie znów CoD 2 .

Hehe , dzięki C h o p y!

Over & Out.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, temat wojny na Pacyfiku jest naprawde obszerny, zreszta jak kazdy inny z okresu IIW (eh, a o wojnie w Korei to byla tylko jedna gra, i to nie udana...). Chodzi o to, ze znowu bedziemy US Manami, znowu widok tylko z jednej perspektywy. Tak jak mozna policzyc na palcach jednej reki gry o tematyce IIWW gdzie mozemy walczyc po stronie panst OSI, tak samo mozna policzyc gry, ktore wykorzystuja inne fronty niz srodkowo europejski, czy wschodni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie wymyśliłem : W Polsce było pare mało znanych misji ( udanych czy nie = sam nie wiem ) w których brali komandosi Polscy i Brytyjscy.

Możesz powiedzieć jakież to misje przeprowadziło brytyjskie komando na terenie Polski w czasie IIWS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma co porównywać CoD5 do Pacific Assault bo CoDy zawsze były lepsze od serii MoH [przynajmniej tak się mi wydaje [; )

nad CoD4 również były lamenty o przeniesieniu akcji w obecne realia, a jak się okazało gra jest zajebista [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz powiedzieć jakież to misje przeprowadziło brytyjskie komando na terenie Polski w czasie IIWS?

Witam !

W obecnym czasie nie pamiętam gdzie i jakie to były misje.

Opowiadał mi o nich mój znajomy-dziadek już ,który był w AK na ziemi małopolskiej.

Wspomniał coś o tychże ludziach tylko , i dodał , że najcześciej wszyscy komandosi byli wyłapywani , a tym którym udało się przeżyć , próbowali dostać sie do Armii Krajowej .... - dalej nie mówię , bo będe przekręcał.

W każdym razie , w swoim czasie widziałem jakąś lektóre , która opisywała tego typu działania ,ale niestety ,mam zdefiniowaną szkleroze ,i nie powiem jakie ,czy gdzie widziałem taką ksiażke...

Pozdrawiam !

Adam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na początek polecam Ci sjp.pwn.pl a później opowiadaj nam historyjki znajomego-dziadka po kilku winach

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracajac do dyskusji o teatrze dzialan, cytat z gram.pl (link w poscie powyzej):

Jednym z teatrów działań w Call of Duty: World at War są wyspy na Pacyfiku, a tematem walki pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Imperium Japońskim.

Ja rozumiem, ze Amerykanie musza polechtac swoja narodowa dume, heroicznie eksterminujac "zoltkow", ale mogliby jednak siegnac po byle podrecznik historii - wtedy dowiedzieliby sie, ze bylo wiele ciekawych akcji na Pacyfiku, w ktorych Amerykanie niekoniecznie grali pierwsze skrzypce (np. szlak Kokoda).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny trailer, znów jest na co czekać. Nowy COD będzie super ja już to wiem :D, zresztą jak każdy COD, kocham tą serię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość zajcev99

Ja też ;p

 

Nie uważacie że to trochę dziwaczne? COD1 (II wojna światowa) COD2 (-||-) COD3 (PS2 -||-) COD4 (Realia fajne na multi) COD5 (powrót do II wojny światowej?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

COD5 robi ten sam team który robił COD3.

 

CoD1 - Infinity Ward

CoD1 United Offensive - Treyarch

CoD2 - Infinity Ward

CoD3 - Treyarch

CoD4 - Infinity Ward

CoD5 - Treyarch

 

Osobiście grałem w CoD3 na ps2, bez rewelacji. Mam nadzieje że 5 wyjdzie im lepiej.

 

edit - poprawka

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

COD5 robi ten sam team który robił COD3.

 

 

CoD2 United Offensive - Treyarch

nie CoD2 UO tylko CoD(1) UO - który był(jest) bardzo dobry, wg mnie znacznie lepszy od "podstawki" czyli CoD1 Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie CoD2 UO tylko CoD(1) UO - który był(jest) bardzo dobry, wg mnie znacznie lepszy od "podstawki" czyli CoD1

A wedlug mnie wprost przeciwnie.

W CoD1 UO ludzie wsiadali do czolgow i kto pierwszy zajal czolg ten kosil, i juz nie bylo tak jak w CoD1 ze byl sens gry ze teamvsteam, tylko maszyny na maszyny, bylo fajne na pare wieczorow do posmiania sie, na nic wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CoD1 - Infinity Ward

CoD1 United Offensive - Treyarch

CoD2 - Infinity Ward

CoD3 - Treyarch

CoD4 - Infinity Ward

CoD5 - Treyarch

CoD6 - Infinity Ward :rolleyes:

 

btw...może trochę mniej skryptów w singlu ?...wiem, wymagający jestem..

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wedlug mnie wprost przeciwnie.

W CoD1 UO ludzie wsiadali do czolgow i kto pierwszy zajal czolg ten kosil, i juz nie bylo tak jak w CoD1 ze byl sens gry ze teamvsteam, tylko maszyny na maszyny, bylo fajne na pare wieczorow do posmiania sie, na nic wiecej.

miałem na myśli SP, Multi wg upodobań (bez pojazdów lub z...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie zastapi klimatu z Call of Duty 1. Taka jest moja opinia.

CoD1 owszem dobry ale wg mnie kolejne części jeszcze lepsze, a najlepiej to bawiłem się przy CoD4 [choć dwójka praktycznie na równi]

i w żadnej odsłonie CoD nie było tak że twórcy stawiają tylko na grafikę

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie, IW jak malo ktory producent przykladal sie do gameplay'u jednak i tak nic mi nie zastapi klimatu z COD 1 zarowno w single jak i multi.

 

Jednak zawiodlem sie na COD 4. Co prawda single naprawde dopracowany, ale multi jakos w ogole do mnie nie przemawia.

Po okolo pol roku gry calkowicie mi to zbrzydlo do tego stopnia, ze sprzedalem gre.

Z COD 1 tak nie bylo. Po krotszej czy dluzszej przerwie zawsze bylo milo wrocic do gry i ponownie postrzelac z pepeszy czy mosina.

 

Ot taka moja mala opinia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ot taka moja mala opinia.

Ja także się do niej dołączę,bo też mam już dosyć COD4.Włączę raz na jakiś czas i po godzinie lub dwóch nudzi mnie.Dla mnie najlepsze było COD2,a gdy się znudziło to wystarczył krótki odpoczynek i znowu mogłem grać co znów robię. :lol2:

Ale prawda jest taka jak pisze Milan1899 że gra ma przede wszystkim wyglądać ale oby się to nie potwierdziło w COD5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście multi mnie nie obchodzi więc nie mam nic przeciwko aby autorzy gry skupili się na lepszej grafice, większej ilości wybuchów, większej ilości akcji , akcji , akcji. No i oczywiście niech to wszystko dobrze wyważą. Wsadzą z dwie misje stealth dla odpoczynku i to mi wystarczy. Mam nadzieję, że nowy CoD będzie równie dobry co czwarta część serii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja uwazam ze najlepsza czescia bylo COD:UO, tam sie naprawde skill liczyl gralem dosc dlugo w klanie (w ligach - Clanbase, TWL, ESL i turniejach Opencup'y w Clanbase) i nie przeszlismy nigdy na 2, ktora byla zbyt prosta, strzaly z du** z podskoku, tam oprocz jakis tam umiejetnosci liczyl sie tylko fart. My gralismy w UO do momentu pojawienia sie 4, ktora szybko sie przyjeła i wprowadzila cos swiezego w nasze szeregi, niestety ja juz wtedy zrezygnowalem z gry w ligach ale nadal w 4-ke sobie pykam. Jak bedzie z 5-tka to sie zobaczy, na pewno chetnie pykne w SP a czy multi to sie zobaczy od klimatu i czy bedzie miala taka super grywalnosc jak najlepsi poprzednicy, bo w multi to na grafika klade laske (ona mnie tam nie interesuje), ma byc tylko plynnie bez zadnych fajerwerkow ktore moga odwracac uwage i przeszkadzaja sie czasami skupic na taktyce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja uwazam ze najlepsza czescia bylo COD:UO, tam sie naprawde skill liczyl gralem dosc dlugo w klanie (w ligach - Clanbase, TWL, ESL i turniejach Opencup'y w Clanbase) i nie przeszlismy nigdy na 2, ktora byla zbyt prosta, strzaly z du** z podskoku, tam oprocz jakis tam umiejetnosci liczyl sie tylko fart. My gralismy w UO do momentu pojawienia sie 4, ktora szybko sie przyjeła i wprowadzila cos swiezego w nasze szeregi, niestety ja juz wtedy zrezygnowalem z gry w ligach ale nadal w 4-ke sobie pykam. Jak bedzie z 5-tka to sie zobaczy, na pewno chetnie pykne w SP a czy multi to sie zobaczy od klimatu i czy bedzie miala taka super grywalnosc jak najlepsi poprzednicy, bo w multi to na grafika klade laske (ona mnie tam nie interesuje), ma byc tylko plynnie bez zadnych fajerwerkow ktore moga odwracac uwage i przeszkadzaja sie czasami skupic na taktyce.

Hm.. tutaj bym sie klocil...

 

Strzaly z [gluteus maximus]? A gdzie ich nie ma? W kazdej grze ma sie farta, lub nie, zalezy od gracza. CoD1 to byl dla mnie legenda, wrecz wychowalem sie na tej grze grajac w nia 4 lata. CoD:UO? Hm dobra gra na pare tygodni do posmiania sie z kumplami, nic innej niz kto pierwszy zajmie czolg, ten nalapie najwiecej fragow, nie bylo. IMO wszystkie pojazdy zniszczyly frajde z gry, ito nie tylko moje zdanie, ale najlepszych ludzi ze sceny CoD'a EU.

CoD2 - 3 miechy pogralem wrocilem do 1, potem znowu chwile i znowu do jedynki, az w koncu MOH:AA co byl totalna porazka i tylko szkoda kasy na niego bylo, ale nie o nim tutaj mowa. CoD4 wypas, nowe bronie, klimat utrzymany ze wszystkich czesci wczesniejszych, na pubie wkurza mnie UAV, nalot i heli, ale da sie przebolec, tez trzeba dodac, ze na poczatku bylo sporo "dzikosci" i dezorientacji w mojej grze, ale teraz cool gierka, i nie zamierzam z niej rezygnowal jeszcze na pare dobrych miesiecy ;).

A jak wyjdzie CoD5 to sie zobaczy, napewno nas czym zaskocza, chociaz (jak przy kazdej czesci z reszta) boje sie ze poprzednia wersja bedzie lepsza, ale jak narazie Activision spisuje sie na medal po za UO ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm.. tutaj bym sie klocil...

 

Strzaly z [gluteus maximus]? A gdzie ich nie ma? W kazdej grze ma sie farta, lub nie, zalezy od gracza. CoD1 to byl dla mnie legenda, wrecz wychowalem sie na tej grze grajac w nia 4 lata. CoD:UO? Hm dobra gra na pare tygodni do posmiania sie z kumplami, nic innej niz kto pierwszy zajmie czolg, ten nalapie najwiecej fragow, nie bylo. IMO wszystkie pojazdy zniszczyly frajde z gry, ito nie tylko moje zdanie, ale najlepszych ludzi ze sceny CoD'a EU.

A to ciekawe, pozwolisz ze bede mial inne zdanie, chociazby porownujac strzelanie w COD:UO do COD2. Powiedz mi jeszcze ze latwiej sie strzela w UO....? Poza tym nie za bardzo rozumiem Ciebie odnosnie pojazdow. Skoro grales z najlepszymi ze sceny (przynajmniej tak napisales powyzej), to raczej nie jest ci obca liga Clanbase, ktora pod tym wzgledem byla/jest najbardziej profesjonalna liga w Europie dot. COD'a i rowniez nie powinny byc Ci obce reguly/i lista map na ktorej na zadnym z najbardziej prestizowych CUP'ow w CB (Spring Cup, Fall Cup) - (dot. SD) nie bylo ani jednej mapy z czołgami, za to bylo (bo to jest integralna czescia COD'a:UO), bieganie + smoke'i, ktore dodawaly dynamiki w czasie grania i pozwalaly jakos taktycznie wyjsc na oslonietym terenie jakbys pod ostrzalem snajpera. Czy to niby bylo gorsze niz brak tego w COD1? Polemizowalbym

 

CoD2 - 3 miechy pogralem wrocilem do 1, potem znowu chwile i znowu do jedynki, az w koncu MOH:AA co byl totalna porazka i tylko szkoda kasy na niego bylo, ale nie o nim tutaj mowa. CoD4 wypas, nowe bronie, klimat utrzymany ze wszystkich czesci wczesniejszych, na pubie wkurza mnie UAV, nalot i heli, ale da sie przebolec, tez trzeba dodac, ze na poczatku bylo sporo "dzikosci" i dezorientacji w mojej grze, ale teraz cool gierka, i nie zamierzam z niej rezygnowal jeszcze na pare dobrych miesiecy ;).

A jak wyjdzie CoD5 to sie zobaczy, napewno nas czym zaskocza, chociaz (jak przy kazdej czesci z reszta) boje sie ze poprzednia wersja bedzie lepsza, ale jak narazie Activision spisuje sie na medal po za UO ;).

Zgadzam sie COD4 jest bardzo fajna i jestem ciekaw czy 5 bedzie rowniez dobra, ale wpadka Activision odnosnie UO (jak napisales) jest chyba nie na miejscu za to na pewno wpadka nazwalbym COD2, prosta, niczym sie nie wyrozniajaca, no chyba tylko spierd***** dopracowania silnika graficznego gdzie w graniu na DX9.0 to mozna bylo sobie pomarzyc bo fps'y lecialy na leb na szyje w dol.

Zobaczymy co przyniesie COD5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...