Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 5

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem z zalogowaniem się online.. Przed Formatem wszystko było okej. Teraz ciągle mi pisze ( jak wpisuje nazwe użytkownika żeby go stworzyć ) " do gry w trybie współpracy i w trybie wieloosobowym potrzebny jest profil online" .. Instalowałem grę na lapku i to samo. Pożyczyłem drugi ( OFC oryginalny key od kumpla ) i to samo. Myślę że to wina neta , niestety posiadam liveboxa , może on stanowi jakiś problem..

 

Jakieś sugestie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukończyłem CoD: WaW. :)

Gra mi się spodobała, poczułem powrót do Modern Warfare, oczywiście z inną fabułą. Modern Warfare oceniłbym na 9,5/10 i jedynym minusem z mojej strony jest to, że gra była za krótka. CoD: WaW przeszedłem w ok. 5 godzin. =/ Może i zabawa była odgrzewana z CoD 4, ale i tak świetnie się bawiłem, bo do poprzedniej części brakowało mi jeszcze kilku godzin rozrywki. Rozgrywka była bardzo dynamiczna, chętnie pograłbym jeszcze z 4-5 godzin w ten tytuł. Grafika może lekko zbyt kolorowa jak na II WŚ, ale i tak przypadła mi do gustu, niektórzy przyczepiali się do odgłosów broni, fakt, niektóre brzmiały znacznie inaczej niż w realnym świecie, ale to tylko część. ;) Dokuczało mi ograniczenie pola walki. Koniecznie trzeba poskarżyć się na błędy. Kilkukrotnie(Mimo stabilnego sprzętu) gra wyrzucała mnie do menu z komunikatem błędu. Kończyło się to tym, że miałem np. pół misji do przejścia od nowa.

 

Oceniłbym na 7,5/10

 

+ dobra grafika,

+ dynamika,

+ świetny klimat.

 

+ - odgrzanie poprzedniej części

 

- długość gry(5-6 godzin zabawy w trybie SP),

- odgłosy niektórych broni,

- ograniczenie pola walki,

- sporo błędów powodujących problemy.

Ja też właśnie niedawno zaliczyłem WaW'a i niestety, ale co nowy cod to coraz krótszy, jakby się uparł i przysiadł to w jeden dzień się spokojnie taką grę przejdzie...

Gra na raz, fajnie wymasterowana, podobnie jak w cod4 jest uczucie uczestnictwa w filmie, nawet maksymalne oskryptowanie ai i liniowość tak bardzo wtedy nie przeszkadza.

Udzwiękowienie muzyka dopełniają reszty i całość prezentuje się całkiem fajnie, kolejny film już w klimatach współczesnych - mw2. ;)

 

A co do stabilności to mi ani razu gra się nie wywaliła, grałem na najnowszym patchu 1.6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Panowie mam nadzieję, że mi pomożecie ;] Otóż dzisiaj po prawidłowym zainstalowaniu gry wyskoczył mi takowy błąd:

 

Dołączona grafika

 

Biorę "Exit", okienko z błędem znika, w menu wybieram opcję "Solo". Jednak gdy wybieram poziom trudności po kliknięciu na "New game" z powrotem wraca mi do poprzedniego okna. Wie ktoś co może być przyczyną bądź co to za błąd?

 

Z góry dzięki za pomoc! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie odnosnie CoD5 Lan na patchu v1.6, mianowicie czy grajac tryb zombie na Lan mozna wybrac tylko pierwsza mapke(Noc Nieumarłych) czy mozna tez pozostale??? Jestem ciekawy, poniewaz nie wiem czy to blad mojego komputera/sieci

itp czy tak jest u wszystkich???

Prosze o odpowiedz bede niezwykle wdzieczny :unsure:

Pozdrawiam :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na każdej wersji można próbować zagrać, ale... Większość serwerów jest stawiana na najnowszej, więc tylko pojedyncze są na poprzednich. Ja jestem opóźniony o 1-2 patche i na liście mam zawsze 2-6 serwerów chyba. Obawiam się, że na tych pierwszych może już prawie nikt nie grać.

 

@BigMac - "nie można włączyć Punkbustera". Zobacz, czy go zapora nie blokuje, a pozatym zaaktualizuj do najnowszej wersji. Zakładam, że go nie usunąłeś. ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na początku gry instalowałem 5, ale przy szybkim łączu nie było tak upierdliwe. :D

 

Niedługo nadrobię pozostałe 2 patche, bo zostaje mi grać na jakichś 2-3 niemieckich serwerach, 1 francuskim(Bardzo fajnym z reality mod) i United Noobs(Podziękuję).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...