Skocz do zawartości
nrl

Call Of Duty 5

Rekomendowane odpowiedzi

Taa, ilość wroga była momentami zatrważająca, aczkolwiek po IIWŚ krążą opowieści jak to nasi pruli do ruskich tak długo aż im brakło amunicji, bo ci ciągle szli przed siebie...także w CoD5 taka sytuacja może być jak najbardziej realistyczna :rolleyes:

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważne by nie było tych nieszczęsnych skryptów. W COD4 to momentami wręcz wkurzało. Stoję w jakimś dalszym miejscu i rozwalam chordę wrogów, a ci się pojawiaja i tak bez końca. Dopiero jak podejdziesz bliżej wraz ze swoją grupą, to wtedy ich wybijasz do końca. Tak jakby nie mogli zrobić określonej grupy wroga w danym miejscu. IMO bezsensu. Mam nadzieje, że w 5 to jakoś usprawnią i będzie więcej realizmu.

czy Treyarch kiedykolwiek zawidło:)

przykład UO, COD2, CoD3, brali udział przy wszystkich produkcjach CoD-a ale UO i 3 to ich własnosc, osobiscie dla mnie to studio jest najlepsze i zawsze trafia w dziesiatkę, napewno nie zepsuja CoD5, juz mozna zagryzac zabki bo to bedzie wypas, w ogóle Treyarch pracował nad 5 wczesniej a udostepnił wszystko Infinity i Ci zrobili Cod-a 4, na dobra sprawe to 4 powinna wyjsc pózniej i to jako dodatek do 5, no ale ze w dziedzinie dodatków specjalizuje sie Treyarch to tak to wszło, dla mnie jeszcze lepiej, wszystko dopieszczą na cacy ^_^

Edytowane przez lukaszrobert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy Treyarch kiedykolwiek zawidło:)

przykład UO, COD2, CoD3, brali udział przy wszystkich produkcjach CoD-a ale UO i 3 to ich własnosc, osobiscie dla mnie to studio jest najlepsze i zawsze trafia w dziesiatkę, napewno nie zepsuja CoD5, juz mozna zagryzac zabki bo to bedzie wypas, w ogóle Treyarch pracował nad 5 wczesniej a udostepnił wszystko Infinity i Ci zrobili Cod-a 4, na dobra sprawe to 4 powinna wyjsc pózniej i to jako dodatek do 5, no ale ze w dziedzinie dodatków specjalizuje sie Treyarch to tak to wszło, dla mnie jeszcze lepiej, wszystko dopieszczą na cacy ^_^

To kiedy premiera ;)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba w czwartym kwartale tego roku, pewnie listopad

 

dla mnie tom hanks z szeregowca ryana :wink:

post-146613-1219428817_thumb.jpg

 

i to własnie lubie w Call of Duty :lol2:

Edytowane przez lukaszrobert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jaka mialem zajawke grajac w CoD1 i ogladajac Band of Brothers no i mapka Carentan!!!!!!

Kurde no miodzio.

Mam nadzieje ze tutaj tez bedziemy mieli takie smaczki :D

 

albo bodajze COD 2 i film Wrog u Bram :) jak sie dostawalo amunicje zamiast broni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w ogóle Treyarch pracował nad 5 wczesniej a udostepnił wszystko Infinity i Ci zrobili Cod-a 4, na dobra sprawe to 4 powinna wyjsc pózniej i to jako dodatek do 5, no ale ze w dziedzinie dodatków specjalizuje sie Treyarch to tak to wszło

Skąd masz te informacje? Z tego co czytam obydwie gry ceciach!e 2 letni development cycle, więc skoro COD4 miał premierę wcześniej niż COD5, to siłą rzeczy zaczęli go robić wcześniej. Co masz na myśli pisząc że Treyarch udostępnił wszystko Infinity? To Infinity jest autorem silnika i to oni "udostępnili" technologię Treyarch. W trailerach widać nawet czasem stare animacje żołnierzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo bodajze COD 2 i film Wrog u Bram :) jak sie dostawalo amunicje zamiast broni :)

To w COD 1- Stalingrad.

 

Nie mam nic przeciw walkom z Japońcami na tamtych terenach. MoH PA mi się podobało raz mniej, raz więcej, czasem bardzo.

W całej serii COD najlepiej wspominam wszelkie momenty dramatycznej obrony, na wytrzymanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo bodajze COD 2 i film Wrog u Bram :) jak sie dostawalo amunicje zamiast broni :)

to akurat nie było w 2 a luz :wink: chodzi Ci o przeprawe przez Wołge,

 

 

 

Skąd masz te informacje? Z tego co czytam obydwie gry ceciach!e 2 letni development cycle, więc skoro COD4 miał premierę wcześniej niż COD5, to siłą rzeczy zaczęli go robić wcześniej. Co masz na myśli pisząc że Treyarch udostępnił wszystko Infinity? To Infinity jest autorem silnika i to oni "udostępnili" technologię Treyarch. W trailerach widać nawet czasem stare animacje żołnierzy.

jesli masz abonament na GOL-u znajdziesz tego newsa,

zreszta obdwie firmy tak scisle ze soba wspólpracuja ze praktycznie trudno ocenic co do kogo nalezy nie oficjanlnie, bo to co podaja oficjalnie to inna sprawa, ale zeby nie byc posadzonym o bełkot poszukam na ten temat czegos,

nie prawda Cod-a 5 robili juz od bardzo bardzo dawna i to on miał zając kolejne miejsce w cyklu, ale infinity nie dało by im palmy pierszenstwa, pewnie chodziło o nakłady, dlatego na tym silniku wsadzili 4, w ten sposób obdwie firmy skorzystały i napewno zarobia na tym,

natomiast właczne prawa do robienia w przyszłosci serii Call of Duty ma Infinity Ward, to tez jest na Gol-u, co nie zmienia faktu ze Treyarch

moze wydawac rózne dodatki itp. Ta firma siedzi z Infinity od poczatku wiec tutaj wszytsko jest bardzo płynne ze tak sie wyraże.

Bankowo czytałem o tym bo mi sie w muzgownice wbiło na amen, ze nad piatka pracowano od bardzo dawna, chyba zaraz po ukonczeniu 2, z tym ze wmiedzy czasie wyszła 3, tak to jest najpierw zrobili razem 1, potem Treyarch UO, potem razem 2, treyarch 3, potem pomimo iz pracowali razem nad silnikiem 4 zrobili oficjalnie Infinity, no i teraz dla rekompensaty Treyarch robi całkowicie nowa czesc czyli 5, z tym ze to i tak był ich silnik od poczatku, ale pewnie razem wspólpracowali, tak to chyba wygladało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok może to i prawda ale i tak chciałbym zobaczyć jakieś źródło potwierdzające tą wersję. Osobiście widziałem wywiad z gościem od Infinity Ward, który powiedział, że prace nad CoD4 rozpoczęli natychmiast po zakończeniu prac nad CoD2 (nawet jeszcze przed premierą), a robienie 3 zlecili Treyarch, który raczej nie myślał wtedy jeszcze o CoD5. Zrobienie CoD3 zajęło im zaledwie rok czasu. Takie jest oficjalne stanowisko developera, może prawda za kulisami jest inna, ale nie wydaje mi się by taki GOL miał do niej dostęp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy Treyarch kiedykolwiek zawidło:)

przykład UO, COD2, CoD3, brali udział przy wszystkich produkcjach CoD-a ale UO i 3 to ich własnosc, osobiscie dla mnie to studio jest najlepsze i zawsze trafia w dziesiatkę, napewno nie zepsuja CoD5, juz mozna zagryzac zabki bo to bedzie wypas, w ogóle Treyarch pracował nad 5 wczesniej a udostepnił wszystko Infinity i Ci zrobili Cod-a 4, na dobra sprawe to 4 powinna wyjsc pózniej i to jako dodatek do 5, no ale ze w dziedzinie dodatków specjalizuje sie Treyarch to tak to wszło, dla mnie jeszcze lepiej, wszystko dopieszczą na cacy ^_^

Pewnie że zawiodło i to nie raz bo dwa razy. UO, CoD3 to najsłabsze części wg. mnie. może dla Ciebie te gry coś znaczą, ale dla mnie to są nic nie warte gry. Call of Duty 2 z tego co wiem to nie produkt Treyarch tylko Infinity Ward które również wydało Call of Duty i Call of Duty 4. Czyli te najlepsze części.

W Call of Duty 2: Big Red One nie grałem więc nie mogę nic złego napisać o tej grze.

 

Po obejrzeniu tych wszystkich filmików i zdjęć z Call Of Duty 5 mam mieszane uczucia. Napiszę dosadniej nie podoba mi się. Nie chcę marudzić, ale zapowiada się klapa na miarę PA.

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bedziemy duskutowali o gustach, wydał produkt to Activision, producentów było kilku,

ja Ci nie bede udowadniał ze jest jak mówie bo wytarczy polatac po sieci troche, zobacz na strone treyarch jakie gry robili znajdziesz 1,UO,2,3,

a teraz 5, miałes kiedys pudełko gry wreku? znajdziesz tez na nim potwierdzenie moich słow jak nie wierzsz temu co napisane na stronie Treyarch,

my sie nie rozumiemy OU jest duzo lepszy do multi niz jedynka, mozna bigac szybciej i wogole pare istotnych zmian moze i drobnych ale bardzo poprawiły jakosc rozgrywki, dziwne ze jak tylko pojawila sie dwójka to 3/4 ludzi powróciło do grania w UO, mówimy cały czas o multi bo to jest zyciem tej Serii, dla mnie wszytskie czesci z SP sa super ale z multi to tylko i wył. UO a teraz 4, reszta plastyk, nikogo nie urazajac

Mówisz po obejzeniu filmików i zdjeć, a powiedz mi ile czasu spędziłes z 4 jesli mozna wiedziec?

to bedzie dokładnie to samo, no moze nie zupełnie bo realia sie zmienia, ale rozgrywka dokladnie taka jak w 4

\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jak mówie bo wytarczy polatac po sieci troche, zobacz na strone treyarch jakie gry robili znajdziesz 1,UO,2,3,

a teraz 5, miałes kiedys pudełko gry wreku? znajdziesz tez na nim potwierdzenie moich słow jak nie wierzsz temu co napisane na stronie Treyarch,

Właśnie w tym problem że w sieci nie ma nic na potwierdzenie twojej wersji. Na stronie Treyarch wymienione są UO, Big Red One, 3 i 5. Nie ma Cod1 i CoD2, dlaczego miały by tam być? Zresztą, nie ma co już drążyć tematu, pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście same realia odpychają. Jakoś nie trawię bieganie po dżungli i strzelanie do Japończyków. W PA mnie to znudziło i dlatego z dużym dystansem podchodzę do tego tytułu. Zwłaszcza, że firma odpowiedzialna za 3 to robi. A ta gra po prostu była słaba. Jedyna misja jaka mi się podobała to ta z czołgami jak graliśmy Polakami.

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - Spoiler
Ale to jeżdżenie samochodem czy siedzenie z lornetką na czołgu to tylko marne dodatki. Nic po za tym ciekawego tam nie było. Czułem się bardziej obserwatorem niż brałbym udzial w jakiejś poważnej walce. Do tego te cutscenki przed każda misją działaly czasem mi na nerwy. Nie dało się tego przewinąć ;)

 

Sorki za OT

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektórzy zapominają że COD UO od Treyarch było naprawdę bardzo dobre, nawet powiem że lepsze od jedynki, gra efektowna, dynamiczna, ciekawe misje, CoD3 złe nie jest, takie średnie, nie znaczy to jednak że piątka będzie podobna.

MoH PA jest skopany, z resztą żadne porównanie, dobry Medal skończył się na jedynce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektórzy zapominają że COD UO od Treyarch było naprawdę bardzo dobre, nawet powiem że lepsze od jedynki, gra efektowna, dynamiczna, ciekawe misje, CoD3 złe nie jest, takie średnie, nie znaczy to jednak że piątka będzie podobna.

MoH PA jest skopany, z resztą żadne porównanie, dobry Medal skończył się na jedynce

Skonczmy juz z dyskusja, czy CoD 1 byl gorszy od CoD:UO, i porownianiu wszystkich czesci... Do niczego to nie prowadzi, tylko kazdy sobie dwa slowa powie, i za chwile bedzie jeden wielki bajzel OT, i klotnie...

 

Next dawka screenow... ;)

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Co do tego ostatniego, gdyby nie tekstura ziemi, trawa i postac to uznalbym ten wybuch jako widziany w TV, jaka jakosc :blink:

 

EDIT : co to za prostokat na 3 screen'e :o? (na koncu lufy zolnierza...)

Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie bedziemy duskutowali o gustach, wydał produkt to Activision, producentów było kilku,

ja Ci nie bede udowadniał ze jest jak mówie bo wytarczy polatac po sieci troche, zobacz na strone treyarch jakie gry robili znajdziesz 1,UO,2,3,

a teraz 5, miałes kiedys pudełko gry wreku? znajdziesz tez na nim potwierdzenie moich słow jak nie wierzsz temu co napisane na stronie Treyarch,

my sie nie rozumiemy OU jest duzo lepszy do multi niz jedynka, mozna bigac szybciej i wogole pare istotnych zmian moze i drobnych ale bardzo poprawiły jakosc rozgrywki, dziwne ze jak tylko pojawila sie dwójka to 3/4 ludzi powróciło do grania w UO, mówimy cały czas o multi bo to jest zyciem tej Serii, dla mnie wszytskie czesci z SP sa super ale z multi to tylko i wył. UO a teraz 4, reszta plastyk, nikogo nie urazajac

Mówisz po obejzeniu filmików i zdjeć, a powiedz mi ile czasu spędziłes z 4 jesli mozna wiedziec?

to bedzie dokładnie to samo, no moze nie zupełnie bo realia sie zmienia, ale rozgrywka dokladnie taka jak w 4

\

o gustach nie, ale o tym kto wyprodukował Call of Duty 2 tak. wytłumacz mi dlaczego na oficjalnej stronie Treyarch nie ma nic kompletnie o Call of Duty 2, a na Infinity Ward jest ? to samo tyczy sie pudełka lol

 

Sprawdźmy na stronie Treyarch

http://www.treyarch.com/games

 

gry jakie wydali to Call of Duty: United Offensive, Call of Duty 3 i Call of Duty 2: Big Red One. Gdzie Ty tam widzisz Call of Duty 2 ? Chyba jednak Ty nie miałeś pudelka z Call of Duty 2 w rękach ? jak tak to mi zrób zdjęcie i udowodnij to, że to Treyarch wyprodukował tą grę.

Może Ci przypomnę jak wyglądało

 

Dołączona grafika

 

Co do następnej wypowiedzi o UO. Na początku napisałeś, że o gustach się nie dyskutuje, a później napisałeś to zdanie "my sie nie rozumiemy OU jest duzo lepszy do multi niz jedynka, mozna bigac szybciej i wogole pare istotnych zmian..."

Dla Ciebie może tak, ale nie dla mnie.

 

Co do Call of Duty 4 to spędziłem z tą grą ok. 200 godzin i o niczym to nie świadczy.

 

Jeśli nadal będziesz szedł w zaparte i pisał, że Treyarch wyprodukował Call of Duty 2 to chociaż daj jakiś sensowy dowód. Bo jedynie co napisałeś to puste nic nie znaczące słowa niczym nie poparte.

 

podro

Edytowane przez Nierealny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałem ze nie bedziemy dyskutowac o tym, tobie sie nie podobało, mi tak koniec kropka

czytałem o tym ze Treyarch scisle wspólpracuje z Infinity, ok oficjalnie zrobili konsolowe wersje oraz UO na PC, chociaz tez ktos powie ze UO zrobiło

Gray Matter Interactive i to prawda tyle tylko ze GMI studio i Treyarch to wszystko było Activision, wiele ludzi nadal ze soba wspólpracuje tym bardziej ze jeszcze wielu ludzi z GMI studio siedzi w Treyarch. kiedys interesowałem sie tematem,(GMI polaczyło sie z Treyarch)

nie mam w tym domu pudełka od 2 ale jesli jest tam na odwrocie logo GMIS. to ludzie z Tyrearchu musili robic t gre,

.. juz mi sie nie chce tego ciagnac, nie moge znalesc nic w sieci, niech bedzie ze masz racje. strzałka :wink:

 

Osobiscie bardziej mnie interesuje kto bedzie dystrybutorem gry w Polsce, jesli znowu Licomp to załapie sie na gre z bonusikiem :)

mam jeszcze pytanie bo nikt nie testował tego w grach ze znajomych, swego czasu przed premiera COD-4 w sieci pojawily sie pogłoski ze bedzie specjalna werja gry z kamizelka w stanach, nie wiem co z tego wyszlo i czy była rzeczywiscie tak edycja, ale znalazłem cos takiego do CoD2 http://www.toys4boys.pl/Kamizelka-gracza-3d-item1414.html, czy ktos kiedykolwiek z was miał to na sobie?

o z tego co widze to wspólpracuje to z CoD4 http://www.tngames.com/games.php

Edytowane przez lukaszrobert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wizjer bunkru ktory plonie w tle ;]

Ty serio :D Haha, na poztaku jak lol o blad sie zastanwialem :)

 

A tak btw, Jonathan, kiedy na jakies gransko sie zgadamy w codzika, jak za starych dobrych czasow w TT ;)?

 

Tworzenie postacie/animacjie Call of Duty 5

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skill juz nie ten

Czasu brak

W 4 jak gram to tylko na HC

 

Ale ciesze sie ze 5 wraca do realiow IIWW znowu bede mial swoje ulubione gnaciki. 8 strzalow i brzdek ;]

Ta lub, kar 98 :blurp: :twisted:

Nie ma to ja rifelki, na dobra sprawe mam pare serverow do CoD'a4, gdzie jest mod z II WS, i normlanie only rifle ;) Fajnie sie gra, a zarazem smiesznie, takie polaczenie realiow :)

Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

st1ch możesz podać namiar na te serwery?

Nie ma problema ;)

 

84.244.162.189:28960

 

Ten jest najelpszy ;), jakies 5 minut sciagania mod'a, standardowe mapy, ciagle ktos na nim jest, malo kiedy zdarza sie ze jest full, wprost pierwsze zaprzeczenie drugiego, ale na szczescie prawda 8).

 

Wracajac do CoD 5...

 

TRAILER 1

 

TRAILER 2

Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja i tak czekam na MP, dawno juz tylko dla tego trybu kupuje FPS, wyjatek Crysis, ogólnie bardzo podobaja mi sie rifle, zupełnie jak w RO, tylko tu wyglada to duzo lepiej, napewno bedzie lepsze jak PA, własciwie to jakos nigdy mnie nie ciagneło do działan na Pacyfiku, zawsze wolałem sztampowe potyczki ze szkopami, moze zdziwaczalem na straosc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja i tak czekam na MP, dawno juz tylko dla tego trybu kupuje FPS, wyjatek Crysis, ogólnie bardzo podobaja mi sie rifle, zupełnie jak w RO, tylko tu wyglada to duzo lepiej, napewno bedzie lepsze jak PA, własciwie to jakos nigdy mnie nie ciagneło do działan na Pacyfiku, zawsze wolałem sztampowe potyczki ze szkopami, moze zdziwaczalem na straosc :D

Albo jestes patriota, i po prostu masz w genach zakodowane, ze trzeba tepic szkopow -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...