Skocz do zawartości
The_Structor

Laptop Za <= 5000 Pln

Rekomendowane odpowiedzi

Przez miesiąc (około) próbowałem dobrać części do desktopa, jednak stwierdziłem że wolę dołożyć 1000 PLN i mieć coś przenośnego.

 

Najbardziej zależy mi na mobilności, tak więc matryca 13/14". Nie wiem czy to prawda czy plotka, że laptopy o mniejszych rozmiarach grzeją się jak piekarniki.

 

Na laptopie będzie Windows Vista Business (kurcze mam swoją, a mało laptopów widziałem z możliwością kupienia ich bez systemu operacyjnego).

W Viscie chciałbym aby chodziło Aero (chyba pixel shader 2 wymagany).

Do tego Visual Studio 2008.

W sumie tyle, praktycznie nie gram więc nie są mi potrzebne super hiper karty graficzne ;]

 

Na razie upatrzyłem coś takiego:

http://www.mobilworld.pl/produkt/vgncr11sw...y.php?2,1,,,420

 

 

Z góry dzięki za rady.

 

PS. Na laptopie musi DOBRZE chodzić Windows, więc niestety MacBook odpada ;/

Najbardziej pasują mi:

Dell/IBM/Sony/Toshiba

Edytowane przez The_Structor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

yyy czy na macbooku windows nie chodzi dobrze?

Jedynie brak klawisza delete moze dac sie we znaki, ale rozwiązano to :D do menadzera zadań wchodzi sie przez alt+ctrl+backspase.

Problemy może na początku stwarzać klawiatura, bo jest robiona z myślą o macOS a nie windows. Ale idzie się przyzwyczaić.

jeśli lapek ma wyglądać szpanersko to macbook jest ok, ale niestety jest dość kruchy.

Edytowane przez mariush190

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

asusy są dla mnie tak perfidnie "plastikowe", kojarzą mi się z tandetą.

Z wyglądu nikomu bym nie polecił, ale ponoć dobrze się trzymają.

Plastiki mojego maczka nie są najwyższej jakości, ale za to ma oryginalny design, i za to go lubie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...