Skocz do zawartości
Gość mam5gram

Guitar Hero 3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mam5gram

"Trzecia odsłona cyklu Guitar Hero, nosząca podtytuł Legends of Rock, zostanie wydana również w wersji na komputery osobiste – po raz pierwszy w historii serii. Do tej pory firma RedOctane wspominała jedynie o edycjach na konsole Xbox 360, PlayStation 2, PlayStation 3, DualScreen i Wii.

 

Konwersje na PC i Macintosh przygotowywane są przez firmę Aspyr Media, która od lat specjalizuje się w tego typu przedsięwzięciach. Amerykanie nie tylko stworzą pełnoprawny produkt, ale również opublikują go na rynku elektronicznej rozrywki. Guitar Hero III: Legends of Rock ma zostać wydany jesienią bieżącego roku, dokładny termin premiery nie jest w chwili obecnej znany.

 

Komputerowa wersja gry Guitar Hero III: Legends of Rock zawierać będzie przeszło siedemdziesiąt utworów, rozbudowany tryb zmagań wieloosobowych, ukryte materiały bonusowe, które odblokujemy w trakcie rozgrywki. Szczegółowe informacje dotyczące specjalnych kontrolerów w kształcie gitary, które są znakiem rozpoznawczym serii od początków jej istnienia, uzyskamy w późniejszym terminie."

 

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=36504

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez gitary nie ma co podchodzić. Na konsoli pad jeszcze ujdzie ale na klawiaturze nie ma szans na dobre wyniki.

 

BTW konwersja na PC to kaszana.

Dotychczasowymi problemami jakie napotkałem były:

- zablokowany na 60hz refresh rate (mam CRT, wymuszenie więcej z poziomu sterów sprawia, że GH3 się nawet nie uruchamia)

- wspomniane już zryte sterowanie (na ps2 wystarczyło trafić w strunę, tutaj oprócz trzymania struny muszę dodatkowo walić w mostek przy pomocy shift/lmb)

- out of sync w jednym utworze

Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez gitary nie ma co podchodzić. Na konsoli pad jeszcze ujdzie ale na klawiaturze nie ma szans na dobre wyniki.

 

BTW konwersja na PC to kaszana.

Dotychczasowymi problemami jakie napotkałem były:

- zablokowany na 60hz refresh rate (mam CRT, wymuszenie więcej z poziomu sterów sprawia, że GH3 się nawet nie uruchamia)

- wspomniane już zryte sterowanie (na ps2 wystarczyło trafić w strunę, tutaj oprócz trzymania struny muszę dodatkowo walić w mostek przy pomocy shift/lmb)

- out of sync w jednym utworze

 

Co prawda to prawda bez gitary kaszana, nie gralem w ta gre na ps2 ino na x360 u kumpla i tam trzeba bylo jednoczesnie walic w strune i w mostek, wiec dla mnie to nawet lepiej :) kwestia przwyczajenia. Ponoc dzialaja w grze gitary z konsol, dzis sprawdze i znajomego jak sie uda jak to wszystko chodzi.

 

btw gierka jest masakryczna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem tylko w Frets on Fire na klawie ale mam nadzieję, że uda mi się pożyczyć gierkę i zobaczę jak to z tą klawiaturą jest. Chodzi mi po głowie wersja na PS3 tylko nie wiem jak z tą gitarką jest. Czy jest dobra czy ma więcej wad niż zalet. Zastanawiałem się jeszcze nad Rock Band ale chyba GH lepsze. ;) No i jak sie panowie gra na gitarce? Sprawia dużo funu? 350zł piechotą nie chodzi jak bym miał po tygodniu odstawić sprzęt. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grywam u kumpla na x360 ale guitar hero2 oczywiscie na gitarkach i powiem Ci ze rewelacja, na klawiaturze nie ma nawet porownania. Jako ze duzo w gry nie gram to jakbym mogl to bym ja kupil zdecydowanie. Wlasnie ze wzgledu na gitary.

 

edit:

Wlasnie sobie pogralem na klawiaturze i nie jest az tak zle jak myslalem, mozna klawiature chwycic jak gitare a kolory strun ustawic sobie od F1 do F5, a prdezac w struny powiedzmy Enterem na koncu klawiery.

 

ps, zobaczcie na kolesia: http://youtube.com/watch?v=-9ao_vOsZkg

Edytowane przez Kinslayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na papierku ma większe wymagania ale w rzeczywistości ma mniejsze. ;) Jeśli chodzi o klawiaturę to gra się bardzo dobrze. Coś jak w FoF. ;) Wiadomo. Na gitarce wymiatają ale można fajnie pograć na klawiszach. Przetestowane. ;)

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby się ktoś nie nadział - nie działa po systemami 64 bitowymi (Vista ani XP). Nie miałem nigdy okazji pograć w coś takiego, ale faktycznie sympatyczna zabawa:-) Imo klawa jednak się nie nadaje. Gra z gitarą na pc to koszt 220 zł. Oczywiście wielki respect dla kolesia z filmiku yt...

Edytowane przez Szozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"yanek1987 - na pc chyba nikt nie gra :)"

 

Jak nie jak tak:-) Szkoda, że na razie jestem za cienki w uszach, żeby z kimkolwiek rywalizować, ale gierka na gitarze ssie. Meczę medium i niestety nie widzę się np. na hardzie nie wspominając o expercie:-)

Edytowane przez Szozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem sobie miesiac temu ta gierke, mam dwie gitarki narazie w domu bo bracki przyjechal ze swoja. Ale mam pytanko bo chcialbym wiecej piosenek. Na x i ps mozna dokupywac, na pc jeszcze nie ma tej mozliwosci. Znalazlem tylko takie cos http://www.scorehero.com/forum/viewtopic.p...3ece1c5dc88a395 ale jest z tym cholernie duzo roboty. Moze jest jakis pack do sciagniecia z przerobionymi juz utworami ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo, na życzenie moderatora, zadam pytanie w tym dziale.

 

Czy proszę Państwa, takie cudo będzie śmigać z GH3 na peceta?

http://allegro.pl/item362026248_guitar_her...ga_zabawa_.html

 

po tym, że sprzedawca dodaje Fretki to sądzę, że tak wogóle to do pcta da się podłączyć i jako kontroler się sprawdza. Ale ponieważ GH3 jest skrzywdzone przy konwersji to nie wiem czy taki wybitnie nieoryginalny kontroler będzie wogóle widziany przez soft, ktoś ma jakieś informacje na ten temat?

 

Aha, czy tylko mi się wydaje, że przyciski są za szeroko rozstawione?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześc. Mam takie pytanie bo sama gra nie chodzi mi na moim komputerze. Czy jeżeli podłączyłbym samą gitarę pod komputer to czy by mi chodziła na innych grach tak jak "Frets on Fire", czy są potrzebne jakieś specjalne sterowniki? Bo chodzi oto że niezamierzam narazie kupowac nowego komputera ani konsoli do gier. Także proszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Mój kumpel kupił GH3. Ma u siebie Viste (32bit) i nie chce mu w ogóle przeczytać płyty. Wiecie o co chodzi?

 

porblem drugi. Razem z kumplem i GH3 przyszliśmy do mnie, na niezawodnego XPka. Gra sie zainstalowała wszystko cacy... Ale nie działa gitara-kontoler. Czy to sie jakoś w ustawieniach zmienia, czy przed włączeniem gry? Czy powinien sam ją przeczytać? Prosze o jak najszybszą odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kolei na Xp 64, nie da się jej zainstalować bez specjalnego fixa. Jednak nawet z nim trzeba zrzucić płytkę na hdd i dopiero instalować. Niestety fix ten nie współpracuje z wersją 1.2 i 1.3 tak, więc trzeba liczyć się z freezami co w zasadzie uniemożliwia zabawę na xp 64 prof. Na Vista 64 szło idealnie u mnie.

Edytowane przez Szozi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Mam zamiar kupic sobie Guitar hero 3, ale nie wiem czy pogram na

moim kompie... Wymagania tej gry sa dosc duze, ale slyszalem tez ze

tylko tak misze na pudelku i spokojnie da sie grac na slabszym

kompie. No wiec mam do was pytanie czy na moim kompie ta gra ruszy i

czy dam rade pograc? Moj komputer:

AMD athlon 64 2800+

1gb RAM

Radeon X800GTO 256mb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...