Skocz do zawartości
jeeqs

Notebook Do 12000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam prośbę czy moglibyście mi polecić notebooka z przeznaczeniem w 99% do gier? Cena jak w temacie do 12 000zł. Sprzedaję swoją budę i chce troszkę dołożyć i mieć coś takiego żeby takie tytuły jak Lost Planet, Company Of Heroes i nadchodzący Crysis mógł bez problemy na maxa chodzić na tym laptopie. Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Jeżeli potrzebujecie jakiś dodatkowych informacji to od razu odpowiem. Z góry dziękuje za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam prośbę czy moglibyście mi polecić notebooka z przeznaczeniem w 99% do gier? Cena jak w temacie do 12 000zł. Sprzedaję swoją budę i chce troszkę dołożyć i mieć coś takiego żeby takie tytuły jak Lost Planet, Company Of Heroes i nadchodzący Crysis mógł bez problemy na maxa chodzić na tym laptopie. Będę bardzo wdzięczny za pomoc. Jeżeli potrzebujecie jakiś dodatkowych informacji to od razu odpowiem. Z góry dziękuje za pomoc

Forum co kupić jest przeznaczone na wszystkie dyskusje/flejmy na temat wyboru, wyższości jednego produktu nad drugim. Tematyka tego działu to:

 

* Procesory

* Płyty główne

* RAM

* Karty graficzne

* Gotowe zestawy

 

Forum nie jest przeznaczone do dyskusji o wyborze: laptopów, zasilaczy, myszek i klawiatur itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np ten swietnie nadaje sie do gier, trudno o lepszego deskopa.

10k w 3dm05 to zrobi kazdy zlozony z glowa pc za 3k pln

 

No i jeszcze taki drobny szczegol ;) :

 

Wydajność akumulatora

obciążenie 0h 54min

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego?

 

Klik

 

Np ten swietnie nadaje sie do gier, trudno o lepszego deskopa.

 

jesteś pewien że trudno ? komp za 3k będzie od tego lepszy poza tym gry w 1280/1024 scalowane do 1920/1200 niebardzo będa wygladały.

 

Ale jak ktoś chce wydać 12.5k na coś takiego to prosze bardzo, poza tym ten lapop nie supportuje DX10 a jak wiadomo komercja powoduje że gry w tym trybie maja wiecej bajerow (przyklad crysis).

 

No ale jak się chce naprawde pro laptopa to lepiej poczekać na jakieś mobilne GF 8 lepsze niz 8600 (chyba ze sa a nie wiem :P)

Edytowane przez Nerevar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10k w 3dm05 to zrobi kazdy zlozony z glowa pc za 3k pln

Coz zle sie wyrazilem -> prostujac: trudno o lepszego lapka, wciaga podane powyzej ;)

 

Autor chce lapka, nie widze powodow by dyskutowac nad ekonomiczna wyzszoscia deskopow.

Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coz zle sie wyrazilem -> prostujac: trudno o lepszego lapka, wciaga podane powyzej ;)

 

Autor chce lapka, nie widze powodow by dyskutowac nad ekonomiczna wyzszoscia deskopow.

 

No tak ale autor tematu napisał że chce grać w gry któe na maxa mają prolemy w wyzszej rozdzielczosci na desktopach a co dopiero na lapkach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieku kup sobie ps3 albo x-boxa 360 do tego jakiś dobry LCD 42cale i zestaw głośników 5.1 i to będzie zestaw do grania a nie jakiś tam laptop. Jeszcze ci zostanie 3000-4000zł na znośnego laptopa na którym porobisz wszystko inne oprócz grania.

Edytowane przez g2tech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale jak się chce naprawde pro laptopa to lepiej poczekać na jakieś mobilne GF 8 lepsze niz 8600 (chyba ze sa a nie wiem )

Jest jeszcze 8700 łapiący się ciut za pierwszą dziesiątką najwydajniejszych kart mobilnych, ale to jednak dalej nie to, co można dostać w desktopie. Przykład lapka TUTAJ

 

Myślę, że jak na laptopa 8600GT to całkiem niezła karta ale dawać za taki sprzęt 9,5k to lekka przesada (mowa o tym vostro), skoro można mieć coś takiego za niespełna 5k zł.

Edytowane przez pepek0206

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jedyna opcja to Toshiba X200 (podobno to wlasnie ten sprzet pociagnal Crysisa na jakis tam targach) albo XPS 1730(8700M w SLI, a ploty sa ze maja wsadzic tam 8800M). Poza tym to raczej nic.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sam przerabiałem temat gaming laptopów z 17" panelami i nie polecam Ci takiego rozwiązania, szczególnie, że na chwilę obecną nie ma laptopa z mobilnym odpowiednikiem topowej vga (w momencie kupna np. mojego chili z 7800gtx go na rynku desktopów też królowały 7800gtx/1800xtpe).

 

Topowy dtr i tak po 3-5 miesiącach będzie już odstawał wydajnościowo, jeśli mówimy o graniu w najnowsze tytuły @max + eye-candies, dodatkowo nawet w trybach 2d nie będzie całkowicie cichy.

 

Jeśli aktualna "sytuacja życiowa" zmusza Cię do zakupu czegoś mobilnego (więc rady o kupnie hdtv + konsola, samej w sobie słusznej, nie możesz przyjąć), weź coś na "przeczekanie" z 8600gt wydając niewiele (do 5k pln), a po "ustabilizowaniu się" przeskakuj albo na hi-endowego pc, albo na combo hdtv + next gen.

 

Laptop jako maszyna stricte do gier się nie sprawdził, a piszę to ja, były fan DTRów i tego typu rozwiązań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak przedmówcy :) Ale jak się uprzesz to:

 

http://www.notebookcheck.pl/Recenzja-Alien...750.5105.0.html

 

Jednak ja bym brał ten masterpiece of art :) istne cudo jeśli chodzi o wykonanie no i bebechy mocne ;) Chyba bym go postawił i się cały dzień na niego patrzył.... jak w obraz, ale to zboczenie zawodowe ;) Bo cena chyba Cię nie przeraża ?

 

Ja sam chce sprzedać lapa z podpisu i przejść się na mac'a ale 13'3 bo liczy się dla mnie mobilność a nie granie (od tego jest pc), bo lap od blaszaka odstaje na km świetlne, starzeje się 100x szybciej itd itd i nie ma co o tym dyskutować.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...