Skocz do zawartości
dem

Problem Z Identyfikacją Urządzenia W Manadzerze Urządzeń

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzęt: Toshiba Satellite A200-1M8

 

Na lapku standardowo zainstalowana jest 32 bitowa Vista, jednak nie spałnia ona moich oczekiwań (w przeciwieństwie do Visty x64, którą miałem na PC) i postanowiłem zainstalować poczciwego XP, tym bardziej, że niedawno Toshiba wypuściła paczki sterów pod XP właśnie.

Instalacja systemu poszła bezproblemowo, sterowniki zainstalowałem wszystkie, które są na stronie.

 

Wszystko działa elegancko, ale w Menadżerze Urządzeń są dwa babole.

 

1. Audio Device on High Definition Audio Bus

2. Kontroler pamięci PCI

 

Dołączona grafika

 

Ad.1 Generalnie sytuacja dośc dziwna, ponieważ były dwa identyczne urządzenia. Po instalacji sterów audio jedno zniknęło. Dzwięk jest, ale chciałbym się pozbyć tego znaku zapytania. Jak?

 

Ad.2 Tutaj nie mam żadnej koncepcji, co to może być za urządzenie. W jaki sposób sprawdzić, co to może być?

Edytowane przez dem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie podczas instalacji sterow na FS mam podobnie.

Problem sie rozwiazuje kiedy instaluje najpierw sterowniki od modemu, a pozniej dopiero od dzwieku. Nie wiem czemu, ale podczas instalacji dzwieku wykrywa reszte 'znakow zapytania' i instaluje sobie...

 

Sprobuj, moze to zadziala u Ciebie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napiszę, bo być może komuś się przyda.

 

1. Jeśli chodzi o Audio, to trzeba było zainstalowac sterowniki dzwięku HD Audio Driver od ATi.

2. Nieszczęsny kontroler pamięci PCI, to Intel® Turbo Memory, niestety urządzenie nie obsługwane przez Win XP.

 

Tak więc, jeden znak zapytania zostaje.

Reszta śmiga cudnie i co ważne o WIELE szybciej niż na Viście.

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...