Skocz do zawartości
Idaho

Ati 1650 Xt 256mb Ddr3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zdaję sobie sprawę że jest już wątek o modelu x1650, jednak mnie interesuje sprawa sterowników (tej pięty achillesowej kart ATI) dla modelu x1650 XT . Może ktoś nie koniecznie posiadacz x1650 będzie bardziej zorientowany jak to jest na dzień dzisiejszy. Problem np. z cieniami DST jest bolączką całej serii (a może był ?) linii x1XXX.

Jak z wydajnością ? Większość testów jest z okresu zaraz po premierze na sterownikach bodajże w wersji 6.12 a na nich wydajność była na poziomie niższym niż GF7600 GT. Jak działa na sterownikach 7.9 ? Czy zlikwidowano problemy w takich grach jak NFS MW, Hitman -źle działające cienie DST ? Jak z wygładzaniem krawędzi w Age of Empires 3, Battlefield 2 ? Czy dopracowano OpenGL, jak z wydajnością w The Chronicles of Riddick, Q4, Pray ?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedź "inteligentna inaczej" :lol: . Gdybym miał to bym sprawdził i nie zakładał wątku!!!

 

Stoję przed wyborem karty. ATI x1650XT która technologicznie stoi wyżej ale przez olewcze podejście firmy nie wykorzystuje swojego potencjału a GF 7600 GT który nie dość że ma dopracowane sterowniki to jeszcze bezproblemowo działa pod Linuxem.

Byłem ciekaw czy coś się zmieniło stąd moje pytanie o sterowniki.

 

Pozdrawiam

 

P.S. W tej chwili jadę na 8500 a ostatnimi sterami do niej są Catalyst 6.11 (jest jeszcze sporo mocy i sporo do poprawienia ale olano tą kartę - w NV nie wiem czy coś takiego sie zdarzyło)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ze sie wtracam ale nie chciałem zakładac specjalnie nowego tematu chciał bym się dowiedziac jaki jest najwydajniejszy sterownik do sapphire x1650pro ddr3 obecnie mam 8.4 i jest srednio wydajny który polecacie ze swej strony z gory dzieki za odpowiedzi P.S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...