Skocz do zawartości
kaluzaaa

UMPC/Subnotebooki - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie, sam sie tym czyms interesuje, ale z nieco innej strony, mysle o wymianie nintendo DS lite na to cos, tak wiec pytanko, jaka jest w tym czyms grafika?

 

i cz macie jakies nowe informacje na temat tego eee pc?

 

nie wiecie np czy mozna go kupic we wloszech?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość majkel84

Witam panowie, sam sie tym czyms interesuje, ale z nieco innej strony, mysle o wymianie nintendo DS lite na to cos, tak wiec pytanko, jaka jest w tym czyms grafika?

 

i cz macie jakies nowe informacje na temat tego eee pc?

 

nie wiecie np czy mozna go kupic we wloszech?

grafa? Integra - w mario spoko pograsz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sie nagadales... :lol2:

 

Grafika to Intel GMA 900

 

nie napisal prawdy?? mam to w swoim 12" malenstwie i do pasjansa styka, ale i HD 720p tez odtwarza bez problemow po podlaczeniu do TV LCD ;] do zadan do jakich EEE byl projektowany wystarczy ona z nawiazka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hym ok na en.wiki znalazlem nieco wiecej informacji ale chce sie o cos dopytac jeszcze

 

http://wiki.eeeuser.com/eee_pc_701

 

z tego wynika ze wersja 256mb ramu ma go wbudowanego i nie mozna go zwiekszyc, czy moze sie myle?

 

niby w wersji drozszej juz mozna pozbyc sie kostki 512 i wlozyc 1GB tracac gwarancje, ale chyba mozna by tez wlozyc 2gb czy moze byc inne ograniczenie?

 

i jeszcze dzwiek, niby 5.1 ale pewnie i tak nie da sie podlaczyc wiecej jak 2.1?

 

i jeszcze kwestia pamieci ram dla grafiki 8 przypisane, mozna by zwiekszyc np do 16tu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, gdzie kupiłeś, po drugie jak wrażenia, po trzecie PROSZĘ ŚLICZNIE, skrobnij recke z fotami w weekend. Sprawdziłem wynik 3DMarka :D podobne wyniki uzyskiwano kiedyś na Athlon 2000+, 256DDRAM, Radeon 9000 64MB, czyli nie jest źle, w stare gry da się pograć spokojnie :D i jeszcze napisz ile dałeś i jak bateria. Ojej ale jestem chętny na tego minilapka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, gdzie kupiłeś, po drugie jak wrażenia, po trzecie PROSZĘ ŚLICZNIE, skrobnij recke z fotami w weekend. Sprawdziłem wynik 3DMarka :D podobne wyniki uzyskiwano kiedyś na Athlon 2000+, 256DDRAM, Radeon 9000 64MB, czyli nie jest źle, w stare gry da się pograć spokojnie :D i jeszcze napisz ile dałeś i jak bateria. Ojej ale jestem chętny na tego minilapka :D

Jak go nie kupiłem. Ja pracuje w Asusie ;)

 

I gdzieś może ukaże się mała fotorelacja z tego centrum asusa w którym pracuje.

Edytowane przez kaluzaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wymienic nie jest ciezko tylko wg tego co podalem wczesniej traci sie gwarancje z powodu plaby, to raz a dwa max to niby 1GB ale sadze ze 2 tez pociagnie gorzej z grzaniem sie.

 

ale prawde mowiac sam jestem tego ciekaw.

 

fotki mniej wazne wg mnie sa bo ich nieco w necie jest, ale ogolnie wrazenia z dzialania, czas uruchamiania itd, jak tam ta wbudowana pamiec dziala, no i czy moze cos wiesz od asusa o sprzedazy tego u nas :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mógłbyś pare fotek lepszych cyknąć? Szczególnie jak to działa pod XP.

fotki mniej wazne wg mnie sa bo ich nieco w necie jest, ale ogolnie wrazenia z dzialania, czas uruchamiania itd, jak tam ta wbudowana pamiec dziala,

Co do większej ilość fotek to nie mam, aż tyle czasu w pracy.

Praca pod XP przyjemna. Jest dobrze na tyle, że jednak moje wątpliwości zostały rozwiane i go kupuje(po testach na wersji 512MB). Jednak należy pamiętać, że kupuję się go tylko i wyłącznie jako mocno rozbudowane PDA i pamiętać, iż może służyć jako komputer uzupełniający naszą normlaną jednostkę roboczą (moja opinia :)).

Bootuje się szybciej od dużej części laptopów z pre instalowanymi OS. Czas odpalenia systemu w wersji 512 MB to jakieś 40-45s.

I mam pytanie, łatwo jest wymieć / powiększyć ram i ile jest max co tam mozna wsadzic? 512 czy 1GB?

wymienic nie jest ciezko tylko wg tego co podalem wczesniej traci sie gwarancje z powodu plaby, to raz a dwa max to niby 1GB ale sadze ze 2 tez pociagnie gorzej z grzaniem sie.

Ram spokojnie można wsadzić 2GB. Nie będzie problemów z grzaniem. Chociaż laptop może robić w standardowej wersji za dobry mały ogrzewacz ponieważ system chłodzenia jest dość śmiesznie i banalnie rozwiązany. W swoim będę musiał jakiegoś heatpipa upchnąć.

Co do gwarancji, to kto chce nową plombę gwarancyjną? ;)

no i czy moze cos wiesz od asusa o sprzedazy tego u nas icon_smile3.gif

Pracuje w centrum serwisowym w Holandii i nie mam dostępu do danych na temat sprzedaży i planów w Polsce.

 

 

A swoje maleństwo będę miał prawdopodobnie już na następny weekend :wub: :wub: W wersji oryginalnej może przeżyje do świąt, a potem idzie pod nóż :twisted2: :twisted2: :twisted2: :twisted2:

PS. Mam tylko jeden głupi problem. Normalnie jak kobieta. Jaki kolor ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EeePC w kwietniu

Michał Tomaszkiewicz

 

Zdobywający szaloną popularność w Stanach Zjednoczonych komputerek ASUSa zadebiutuje w Polsce dopiero na początku drugiego kwartału 2008 roku.

 

Do naszego kraju trafi wersja wyposażona w 4 GB pamięci flash oraz 512 MB pamięci RAM. EeePC oferuje ponadto ekran o przekątnej siedmiu cali, procesor Intela taktowany zegarem 900 MHz oraz WiFi 802.11b/g.

 

Pracujący pod kontrolą zmodyfikowanej wersji Mandrivy EeePC będzie w Polsce kosztował najprawdopodobniej 1099 zł.

 

Na czerwiec przyszłego roku nieoficjalnie zapowiadana jest premiera drugiej generacji EeePC.

PCLab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Holandii w normalnej sprzedaży dostępne od połowy grudnia wersja 4g czarna i biała, a 8G zaraz po nowym roku.

 

Mi się udało wyleczyć z czekania na to małe gówienko i kupuje sobie monitor 22" i druga baterie do swojego A7, a w następnym roku zmienię tego lapa na coś bardziej przenośnego, może V2s ze stacja dokującą.

A przyszłym posiadaczom eeePC mogę służyć radą na temat modyfikacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe a mi potrzeba infa gdzie w miare blisko stratford mozna to cos kupic :)

 

w sumie dla brata, ja jak juz to na druga generacje poczekam, kto wie moze pojawi sie cos opartego na tym nowym procku intela ktory ma byc pierwzym tak innowacyjnym po 286? :) // tylko gdzie ja widzialem tego newsa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Krótkie pytanko, jak wygląda sprawa gwarancji na tego asusa kupując go w USA. Z tego co się orientuję, na laptopy asusa udzielana jest gwarancja międzynarodowa na 24 miesiące obejmująca również nasz kraj - czy tak samo wygląda sytuacja z tym modelem?

 

Z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...