Skocz do zawartości
kaluzaaa

UMPC/Subnotebooki - Dyskusja Ogólna

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli można wiedziec to ile kosztowało cię to eee i gdzieś to kupił :rolleyes: ??

 

Na tą wersję sam mam chrapkę jako laptop do extremalnych wyzwań ;p

Edytowane przez KrisJR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli można wiedziec to ile kosztowało cię to eee i gdzieś to kupił :rolleyes: ??

 

Na tą wersję sam mam chrapkę jako laptop do extremalnych wyzwań ;p

Widzisz Kris, nie wszystko da sie kupić za pieniądze ;) Jak to mawiał por.Borewicz "sie gra, sie ma" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I sie nie dowiesz :wink: Recka i porownanie do 700 soooooooon ;)

A jest tak naprawde co porównywać jakoś wnikliwie? Niedorobiony nieco pod względem rozdzialki wiekszy ekran, dodatkowa karta flash i tyle z tego co czytałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest tak naprawde co porównywać jakoś wnikliwie? Niedorobiony nieco pod względem rozdzialki wiekszy ekran, dodatkowa karta flash i tyle z tego co czytałem...

Ja nie rozumie Was... co wy chcecie od... tego... "niedorobionego" ekranu...

 

chcecie 2500x1874?? chyba nie widzieliscie na oczy nigdy Eee... gdyby w modelu 701/702 byla rozdzielka wyzsza niz 800x480 to czcioneczki i wszystko byloby strasznie malutkie...

 

Tak samo z Eee 900... 1024x600 bedzie na 100% optymalna rozdzielka !!! i nie przesadzajcie ze potrzebujecie naraz wielkich rozdzielczosci... poniewaz spokojnie da sie na nim pracowac... do grafiki przeciez tego uzywac nie bedziecie...

 

BOSHHHhhh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Tak samo z Eee 900... 1024x600 bedzie na 100% optymalna rozdzielka !!! i nie przesadzajcie ze potrzebujecie naraz wielkich rozdzielczosci... poniewaz spokojnie da sie na nim pracowac... do grafiki przeciez tego uzywac nie bedziecie... (...)

Ja na swoim pierwszym komputerze miałem monitor 14" i rozdzielczość używałem 800 x 600 i jakoś nie wydaje mi się by wszystko było za duże, a rozdzielczość 1024 x 600 na 8,9" to duuużo przecież ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na swoim pierwszym komputerze miałem monitor 14" i rozdzielczość używałem 800 x 600 i jakoś nie wydaje mi się by wszystko było za duże, a rozdzielczość 1024 x 600 na 8,9" to duuużo przecież ;)

No wlasnie... ale chyba nikt tego nie widzi ze to takie malutkie komputerki... przy wyzszych rozdzielczosciach to albo bedzie trzeba z lupa siedziec... albo i tak badzie trzeba zalaczac duze czcionki... zeby cokolwiek bylo widac...

 

Dlatego rozdzielczosci w Eee sa BARDZO OPTYMALNE i nie czepiac mi sie tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rollercoasterfreak

Dlatego rozdzielczosci w Eee sa BARDZO OPTYMALNE i nie czepiac mi sie tutaj.

Zgadzam się, ktoś kto nigdy nie pracował na eee PC 700 a gada głupoty ze natywna rozdzielczość jest dla niego za mała może zachować komentarze dla siebie.

 

PS. To że do dziś jeden z drugim pracujesz na CRT 14" w rozdzielczości 800x600 to nie znaczy ze mi sie źle pracuje na laptopie 7" w rozdzielczości nie wiele mniejszej.

 

NIE CHCESZ - NIE KUPUJ!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam 12\" z 1280*800 i jest to max rozdzialka jaka bym przyjal przy takim ekranie, jakby czcianki byly mniejsze to praca byla by juz nie przyjemnai uciazliwa.

wydaje mi sie ze czescludzi nierozumie idei eee.

Amen!

 

Spoiler! Kliknij w poniższy kontener by otworzyć.

"..."

macie jeszcze jakies pytania :) ??
Edytowane przez Sector19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał tylko 1024x768 i gitara by grała..Niestety wiele stron w necie jest robionych pod minimum taka i przy mniejszej trzeba by ekran przewijać....

 

Ale nieważne- jak tak dalej będie to sobie kupie na gwiazdkę jakiegoś wymęczonego używanego 12" i tyle.. Rozdziałka 1280x800 i waga ponizej 2 kg mnie urządzają...

Za 700-800zł da sie już dorwać coś na pentawie m z 512mb ramu i dyskiem 20-40gb. Jedyny problem to znaleźć coś z dobrą baterią trzymającą te 2-3h no i brak gwarki niestety.. No ale coś za coś...

 

 

 

 

Co do wysokiej rozdzialki na lapku to są też tego zwolennicy- w swoim czsie widziałem 15" lapa u kogoś i to paroletniego, który miał wyższą rozdziałke niż mój monit 22 "

Tak więc mozna - inna sprawa po co :wink:

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak,

 

Miałem wczorał w łapkach Eee 900...i moim zdaniem jest... zaje...sty :) dowód niżej :)

Hmm to raczej dowod na to jak bardzo Asus zrzyna z ludzi na 700 :) Ech zdecydowanie potrzebna jest konkurencja na tym rynku by przywrocic ich do pionu z cenami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzilem jednak ze nie chce eeepc700 bo ma za maly ekran. Ani to pda ani notebook. Irytowal mnie poprotu, bo komfort przegladania stron jak na htc universalu praktycznie, ktorego tez nosze ze soba. Ta 900 mi podoba sie, nie ma tej paskudnej czarnej ramki na okolo ekranu. Wymiary bardzo porownywalne a duzo wiekszy ekran. Ciekawe kiedy beda w dystrybucji u nas....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość rollercoasterfreak

Stwierdzilem jednak ze nie chce eeepc700 bo ma za maly ekran. Ani to pda ani notebook. Irytowal mnie poprotu, bo komfort przegladania stron jak na htc universalu praktycznie, ktorego tez nosze ze soba. Ta 900 mi podoba sie, nie ma tej paskudnej czarnej ramki na okolo ekranu. Wymiary bardzo porownywalne a duzo wiekszy ekran. Ciekawe kiedy beda w dystrybucji u nas....

Wtrącę swoje 3 grosze...

 

Tak się składa, że używałem kilka tygodni HTC Universal'a - owszem jako PDA świetnie spisuje swoje zadanie, klawiatura jest wygodniejsza niż w wypadku choćby HTC TyTN/TyTN II lecz jeśli piszesz ze komfort przeglądania internetu na eee pc i universalu jest taki sam to albo nie potrafisz się posługiwać touchpadem, nie dostrzegasz różnicy w wielkości ekranów, masz maciupkie palce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...