Skocz do zawartości
Oststern

Ile Płacicie Składki Oc?

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety z roku na rok co raz więcej wołają. Zamiast dawać zniżki za bezszkodową jazdę non stop podnoszą składki. Benefia o której wspomniałeś w moim przypadku podrożała z 420zł w zeszłym na bodajże 580zł w tym roku więc zmieniłem na inną najtańsza ofertę która była w mBanku czyli mDiret coś ok 520zł co i tak daje 100zł drożej niż w zeszłym roku. Za rok pewnie AC będzie mnie kosztować mniej niż OC bo już niewiele więcej kosztuje Dołączona grafika

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tak Hestia zrobiła raz, mimo nastukanych zniżek przysłali bezczelne pisemko, że będzie drożej. Raz. Złożyłem odpowiednie podanie o treści mniej więcej "pałujcie się, spadam do konkurencji" i więcej mnie tam nie widzieli.

 

MTU, 40% zniżek:

 

BMW 318i E46, rocznik 2004, 2.0 benzyna - 749,33 zł na rok.

Fiat Seicento S, rocznik 1999, 1.1 benzyna - 418,20 zł na rok.

 

MTU, 50% zniżek:

BMW 318i E46, rocznik 2004, 2.0 benzyna - 620,16 zł na rok.

Fiat Seicento S, rocznik 1999, 1.1 benzyna - 331,00 zł na rok.

 

Mieszkanie na wsi ma pewne zalety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj samo OC auta z 1998 roku prawie 2 tysie? No mysle ze Cie niezle wydymali - patrzyles w kalkulatorach np link4 , benefia ?

 

A czemu niby OC mialoby taniec z wiekiem pojazdu? 20 letni wrak rownie dobrze rozbija drogie merce na drodze jak salonowa nowka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MTU, 50% zniżek:

Fiat Seicento S, rocznik 1999, 1.1 benzyna - 331,00 zł na rok.

 

Mieszkanie na wsi ma pewne zalety.

 

Generali, 50% zniżek:

Fiat Seicento, rocznik 2000, 0.9 benzyna - 329,00 zł na rok.

 

Warszawa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi kilka dni temu przysłali z PZU polisę na następny rok. Jest 260 zł taniej niż poprzednio czyli 1500 PLN(tak nie ubezpieczam z tatusiem), do tego NNW na 14k PLN. Brać czy szukać innego ubezpieczenia? Chociaż taniej jak na razie nigdzie nie znalazłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi kilka dni temu przysłali z PZU polisę na następny rok. Jest 260 zł taniej niż poprzednio czyli 1500 PLN(tak nie ubezpieczam z tatusiem), do tego NNW na 14k PLN. Brać czy szukać innego ubezpieczenia? Chociaż taniej jak na razie nigdzie nie znalazłem.

 

Jesli masz samo OC to szukaj jak najtaniej.  Jesli  tez AC  no to juz ci zalezy na tym by  dobrze ci placili wtedy PZU jest OK .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeszukaniu porównywarek najtańsze OC znalazłem w Link4 za 1455 PLN. Dzisiaj przejechałem się do ubezpieczalni i Pani znalazła mi ubezpieczenie w AXA Direct w którym mają tam teraz jakąś ofertę dla młodych kierowców. Zapłaciłem 867 PLN za OC + Assistance mini + NNWK na 30000 PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeszukaniu porównywarek najtańsze OC znalazłem w Link4 za 1455 PLN. Dzisiaj przejechałem się do ubezpieczalni i Pani znalazła mi ubezpieczenie w AXA Direct w którym mają tam teraz jakąś ofertę dla młodych kierowców. Zapłaciłem 867 PLN za OC + Assistance mini + NNWK na 30000 PLN.

Dzięki za informację. Już miałem przedłużać polisę w youcandrive.pl za 886 zł (w zeszłym roku 1107zł), ale wypełniłem jeszcze kalkulator na stronie AXA Direct i wyszło mi 588 zł Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sprawdzac a dodatkowo jak znajdzie sie lepszą ofertę to mozna  "przycisnac" dotychczasowego ubezpieczyciela mowiac ze w firmie xxx  dostaje sie  ubezpieczenie za  yyy kaski  i czy moga dac taniej. Ja tak w linku zbilem ponad 200 pln i zostalem u nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mirekwalczyk

Ah jak ja kocham te opłaty :banana: Ja osobiście wykupuje tylko oc no i po dwóch 3 latach zapłaciłem za remonty 2,3 tysiąca a za pełną składkę musiałbym wydać ok 3 tysięcy więc jestem do przodu. Mam nadzieję że nie będę musiał dokładać do oc tysiaka na rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opel Astra III 2012 r, 115 KM, 60% zniżki, w tamtym roku ubezpieczenie wyniosło mnie:

OC - 343 zł

AC - 1042 zł

NNM - 30 zł

Pzu Auto Pomoc - 130 zł

= 1545 zł za cały rok 

Zobaczymy jak teraz w czerwcu będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

52zł chcieli mi w CUK jeszcze te dwa zł obnizyć ale system wywalał błąd  :ploom:  [mimo kikukrotnych prób nic z tego nie wyszło, ale dali jakieś darmowe porady prawne 5 sztuk na otarcie łez] tylko że to oc za przyczepkę [Warta, tyle samo wyszło w HDi]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kia Rio 1.4 2007r.:

 

2013r. PZU - 447 zł OC+NNW

w tym roku PZU wyskoczyło z 513 zł za ten sam pakiet, podziękowałem im i ubezpieczyłem w ProAma za 396 zł. Jak to kurcze jest, bezszkodowa jazda a cena rośnie...

W 2015r. OC kosztowało mnie 470zł, w tym wyskoczyli z kwotą 780  O_o Co jest grane, rankomat pokazuje mi najtaniej 707 zł za samo OC, nawet bez NNW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość KGHM Zagłębie Lubin

Co jest grane?

CZLOWIEKU MASZ PISOWSKI 500+

RZAD NIE MA ZADNYCH SWOICH PIENIEDZY.

DRENUJE KIESZENIE OBYWATELI

JA NP NIE POBIERAM 500+ bo mi sie nie nalezy

ALE za to place.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale marudzicie przecież zapowiedzieli że jeszcze bedzie drożeć

w koncu ile moga dokładać - chcą zarabiać + inne duperele

 

ps

niedługo przyjdzie na skuterka sie przesiąść  :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...