Skocz do zawartości
YogiCK

Wymiana Wentylka W Zasilaczu

Rekomendowane odpowiedzi

Kumpel przyszedł do mnie z prośbą o pomoc w wyborze wentylka do zasilacza. Sprzęcik to NeoTEC X3800. Możecie poradzić coś co będzie cichsze od standardowego i jednocześnie da radę bez problemu wychłodzić ten zasilacz?? Cena w zasadzie nie gra roli, żeby to nie była jednak równowartość zasilacza :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi YogiCK,

 

poproś kumpla - niech otworzy zasilacz i sprawdzi jaki wentylator ma zamontowany. Jeśli robi go GlobeFan, YateLoon czy inny potężny producent OEMowy to powinien być model opisany. Znajdzie się wtedy informację na jego temat na stronie (przede wszystkim jaka jest jego maksymalna wartość rpm) i doradzi coś adekwatnego.

 

Ja w swoim Topowerze wymieniłem wentylator na Noiseblockera X2... ale to wcale nie znaczy, że do zasilacza Twojego kumpla można taki dobrać.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn w momencie wymiany to nie będzie wyjścia. Ale narazie nie chce grzebać w zasilaczu.

W takim razie, cokolwiek by tu zostało Tobie polecone, będzie wróżeniem z fusów. Ja wiem, że czasem niewygodnie jest wyjąć i rozkręcić zasilacz, ale jak już się prosi kogoś o pomoc to przydałaby się odrobina dobrej woli. Nie wiem jak inni, ale ja duchem świętym nie jestem by zgadywać i potem brać odpowiedzialność za to, co Ci poleciłem.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Labovsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...