Skocz do zawartości
nnn2007

A-data Ee 800 Vs. Kingmax 1066

Rekomendowane odpowiedzi

Kingmaxy podobno problematycznie, albo A-Data albo Goodram PRO 9OO

Zgadza się, słyszałem, że Kingmaxy mogą mieć problemy nawet z pracą na tych nominalnych 1066 MHz.

 

Goodram PRO 900 - nieosiągalna pamięć u wszelakich dystrybutorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie 5-tki ida słabo nie idzie puścić na 1066mhz no chyba że na 2.4-2.5 ale imho nie ma sensu bo i tak 4-ki sa wydajniejsze o wiele ale 1066mhz na 4 nie zrobią nawet na 2.5v.

Ale pamięc bezproblemowa i dobrze mi wypada w testach na 4ns więć syci za tą cenę, jeśli koniecznie chcesz te 1066mhz na 5ns to może lepiej Kingmax. Ale każdy chwali to co ma więc jestem za A-datami :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie te Kingmaxy smigaja sobie 500Mhz 5-5-5-15 na 1,9V. Innych wartosci wogole nie testowalem, bo mi sie nie chcialo, poprostu tak ustawilem na szybko, bo mi z procem gra i wszystko smiga jak zloto.

 

EDIT:

 

Ostatnio sprobowalem sobie 500Mhz 4-5-4-15 i smigaly na 2,1V, ale roznica w wydajnosci jest minimalna, wiec nie warto dawac tego 0,2V wiecej.

 

Moj brat ma kingmax 1066mhz i na 2.3v 6 6 6 18 leca ledwo 1000mhz..... co bym nie zmienil zwiesza sie system.....

Moze to glupio zabrzmi, ale moze warto by sprobowac na mniejszym napieciu ;)

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...