Skocz do zawartości
matuh

Dell, Ibm, Czy Hp, Co Bardziej Awaryjne?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak D600 ale u nas w firmie (ok.200 osób) mamy Delle D620 i na razie odpukać nie się z nimi nie dzieje. W poprzedniej pracy miałem trochę styczności z HP nc6000 i też nic z nimi się nie działo. Gdybym miał wybierać tylko ze względu na markę a nie konkretny model wybrałbym Della.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mojego d600 kupiłem już używanego. po półtora roku bateria trzyma 15min, zamiast 1,5h, coś nie styka w sieciówce i dokupiłm taką pod PCIMCIA, zlazło troche farby z obudowy (ale w ty tygodniu powinna dojsc naelceka).

ale to i tak nic w porownaniu z hpkami z ktorymi mialem kontakt. padaly dyski,wiatraczki,baterie dowyrzucenia itp..

moj dell sluzyl mi wiernie,a wcale nie mial lekko ;) tak czy inaczej w przyszlym tygodniu zmieniam na vostro (znowu dell)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze dlatego ze compaqow nie sprzedaja na polskim rynku :lol:

 

No chyba ze nie odrozniasz "HP Compaq" "HP Pavilion" i "compaq presario" czy tez innych comapaqow dostepnych np. na azjatykich rynkach :?

Edytowane przez baxxxio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze dlatego ze compaqow nie sprzedaja na polskim rynku :lol:

 

No chyba ze nie odrozniasz "HP Compaq" "HP Pavilion" i "compaq presario" czy tez innych comapaqow dostepnych np. na azjatykich rynkach :?

potrafisz czytać? czytania ze zrozumieniem od ciebie nie wymagam! to przeczytaj jeszcze raz chłopcze, przytoczę ci jeszcze raz moją wypowiedz

moja siorka pracuje w serwisie hp i compaqa z tego co mówiła to faktycznie mają mnóstwo hp-ków na serwisie compaq-ów o dziwo dużo dużo mniej

i gdzie tu jest coś napisane o sprzedaży compaq-ów w Polsce napisałem o serwisie hp i compaqa a że mieści się on w anglii to nie ma najmniejszego znaczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co piszesz o UK ? U nas compaqow niet :lol:

Są i u nas!!

HP Compaq nc6320 - end of life (5)

HP Compaq nx7300 - end of life (7)

HP Compaq nx7400 - end of life (3)

HP Compaq nc2400 - end of life (2)

HP Compaq nc4400 & nc4200 - end of life (1)

HP Compaq nc6400 - end of life (1)

HP Compaq nc8430 - end of life (2)

HP Compaq nw8440 - end of life (1)

HP Compaq nw9440 - end of life (1)

HP Compaq 6715s - gwarancja 1-1-0 (5)

HP Compaq 6715b - gwarancja 1-1-0 (3)

HP Compaq 6710s - gwarancja 1-1-0 - end of life (4)

HP Compaq 6720s - gwarancja 1-1-0 - Nowość!!! (6)

HP Compaq 6510b - gwarancja 1-1-0 (3)

HP Compaq 6710b - gwarancja 1-1-0 (5)

HP Compaq 6910p - gwarancja 3-3-0 (4)

HP Compaq 6820s - gwarancja 1-1-0 - Nowość !!! (2)

HP Compaq 2510p - gwarancja 3-3-0 - Nowość!!! (2)

HP Compaq 8710p - gwarancja 3-3-0 (2)

HP Compaq 8510w - gwarancja 3-3-0 (2)

HP Compaq 8710w - gwarancja 3-3-0 (1)

HP Compaq 8510p - gwarancja 3-3-0 - Nowość!!! (1)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze troche z tematu zjechaliscie :/

hehe troche zjechali z topicu ale to ja jeszcze napisze cos o IBM bo akurat takiego posiadam po niezlych jazdach. A wiec tak mowia ze podobno sa the best ja swojego T41 kupilem z allegro po 5 dniach szlag trafil inwerter matrycy kupilem na allegro działający z a 99zl no i obraz był ale po tygodniu cos mi zaczął obraz w nim drgać i poczytalem ze to przez grafike radeon 7500, wyslalem na serwis do czestochowy notebook-serwis.pl bo tam mieli sprzet do stawiania BGA itd jak sie okazalo w moim lapku ta grafika byla wczesniej juz czyms przypiekana zeby stykala i powiedzieli ze ponowne osadzenie tego ukladu nic nie da bo jest za bardzo przegrzany itd. juz mialem dostac nowa plyte ale dostali na serwis notebooka z peknieta plyta glowna to wzieli i dali mi z drugiego grafike oczywiscie radeon 7500 i od jakiegos miesiaca dziala bez problemu.Takze jak chcesz IBM to musisz uwazać najlepiej kupic jest juz z grafiką po reballingu bo wtedy juz nie ma tych problemow z niekontaktem a najlepiej to juz serie P np t41p/t42p tam jest inne chlodzenie z dodatkowym heatpipem na grafike ( ja takie zalozylem do swojego t41) a tak pozatym to bezawaryjny hehe. :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...