Skocz do zawartości
sawisia

Który Laptop

Rekomendowane odpowiedzi

www.skapiec.pl - do wyboru do koloru, skoro nie podajesz żadnych założeń - wybieraj do woli

tak wybrac moge nie tylko na tej stronce chodzi mi o porade co powinien zawierac taki laptop zeby starczyl mi na kilka lat

nie gram w gry wiec grafika mi super nie potrzebna

potrzebny mi szybki komp bo jestem nerwusem:)

a tak na powaznie to zastanawiam sie nad FSA Amilo Li 1718 dobry komp czy moze ktos ma dla mnie lepsza propozycję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w tym temacie potrzeba troche cierpliwości ;) poczytaj na początek to forum. na 100% znajdziesz tutaj odpowiedzi na swoje pytania. a kiedy już będziesz wiedział czego chcesz to napisz tutaj swoje typy, a my Ci pomożemy przedstawiając nasze opinie.

ja na przykład planuję zakup lapka już od czerwca, dzień w dzień śledzę co się dzieje na rynku i na 90% jestem przekonany, że kupię dell vostro.

tymczasem czytaj, czytaj i jeszcze raz czytaj :)

 

pozdrawiam

m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytam ale im wiecej przegladam stron tym mniej wiem :mad:

jesli chodzi o zakup to musze to zrobic bardzo szybko bo za 3 tygodnie zaczynam studia i bede pisac prace wiec bedzie mi bardzo ptrzebny

a wiec tak nizej napisze jakie parametry wybralam a was tu na forum bardzo prosze o komentarze

 

procesor Intel Duo Core 1,6-1,8

dysk twardy 120GB

RAM 1GB

Grafa mysle ze zintergowana 128 bo nie gram w gry

 

a i mam pytanko czym różni sie procesor Intel Duo core od Intel duo core 2?

i jaki nalepiej wyswietlacz?

Edytowane przez sawisia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość mariush190

podstawowa różnica, Core duo jest 32 bitowy, a Core 2 Duo 64 bitowy i jest około 15% szybszy (podobno).

Co to znaczy zintegrowana 128? Skoro nie wymagasz wysokiej wydajności grafiki to kup lapka z GMA950. Spokojowo daje rade w vista aero i z innymi wodotryskami.

 

Wyświetlacz.. czyli matryca. Zależy od upodobań, nowe lapki w 90% są wyposażone w panoramiczne matryce. Wielkość zależy głownie od ciebie. Panoramy od 13-15.4" z reguły mają takie same rozdzielczości 1280x800.

Edytowane przez mariush190

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...