Skocz do zawartości
Gość CBZ

Muzyka Z Gier!

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mnie te raperskie utwory irytowały. icon_confused2.gif Za to przy Static-X - The Only jeździło się świetnie, tak samo jak przy Disturbed - Decadence (swoją drogą dzięki temu utworowi zapoznałem się z twórczością Disturbed) w Need for Speed: Most Wanted.

Zgadzam sie w 100% co do Static-X i Disturbed przy tych piosenkach aż chciało sie jeszcze bardziej wcisnąć gaz do dechy, ogólnie rockowo/metalowe kawałki z "nowych" NFSów trzymały poziom.

Static-X - The Only

Disturbed - Decadence

Static-X - The Skinnyman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnei sie jezdzilo przy ciezszych brzmieniach, to fakt.

Wysoka predkosc, fajny tuning i dobre kawalki... ;]

 

Odbiegajac troche od tematu, ale pozostajac w kanonie NFS:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o Hitmanie miałem wspomnieć ;)

 

Ścieżka dźwiękowa z 1 na playliście właśnie leci...kawał dobrej roboty Jaspera Kyda, który machnął też ścieżki dźwiękowe do MDK2 i Messiaha...a i z tego co się orientuję to maczał palce przy jeszcze niewydanych UT3 i Assassin's Creed :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to Fallouty, gry na Infinity Engine, Morrowind (main theme jak dla mnie rzadzi i wymiata) i (troche mniej) Oblivion.

Hegemonia (taka strategia kosmiczna) miala tez calkiem nieglupi soundtrack.

Z pojedynczych utworow to intro do Deus Exa, kilka utworow z UT, niektore motywy z HoMMV.

 

Wszelkiej masci "Fajnale" to kategoria sama dla siebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o Hitmanie miałem wspomnieć ;)

 

Ścieżka dźwiękowa z 1 na playliście właśnie leci...kawał dobrej roboty Jaspera Kyda, który machnął też ścieżki dźwiękowe do MDK2 i Messiaha...a i z tego co się orientuję to maczał palce przy jeszcze niewydanych UT3 i Assassin's Creed :]

Przy okazji Jespera przypomniała mi się gra Freedom Fighters. W sumie taka sobie, jednak dzieki muzyce tego kolesia miała jakiś taki klimat, który zmusił mnie, żeby przejść to do końca. Nawet sobie soundtrack później skombinowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście bardzo podoba się muzyka z Unreal 1 , bardzo klimatyczne utwory.

 

Pewnie mało kto te utwory - link

 

Jest to muzyka z kontynuacji Unreal 1 na silniku U2 o nazwie Napali Heaven , niestety dodatek nie został ukończony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takich co zapadły mi w pamięć:

 

Motyw Silent Hill w kilku wersjach. I ogólnie sporo dobrej muzyki było we wszystkich częściach tej serii.

 

Final Fantasy VIII - Eyes on Me, piękna piosenka.

 

W Planescape Torment był super motyw (pierwszy raz w momencie gdy spotykało się po raz pierwszy Deionarrę)

 

Deus Ex - Hong Kong Streets

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Main Theme z MoH:AA wprowadzający w klimat rozgrywki, kiedy pierwszy raz zasiadało się przed tą pierwszą częścią Medala poprostu porywał i przyprawiał o ciarki. Jak dla mnie to najbardziej charakterystyczny temat muzyczny jaki do tej pory został napisany do gry...

 

 

Animacja, a raczej pokaz slajdów przeciętny, ale muzyka ta, której szukałem :)

Edytowane przez Stiff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doom I-II-wersje pod Windows 95 :D - najlepsze midi, jakie miałem okazje usłyszeć. Pełno nawiązań między innymi do Slayera i Metallicy :)

Duke Nukem 3D- duzo słabsze muzycznie od Doom-a, ale przyjemny podkład.

Quake 1- masakra- NIN- rok 1996-w pełni trójwymiarowa zakrwawiona siekiera( ach ten dźwięk uderzania o metal, żyganie, misio O_o), wicherek, wszyscy przeciwnicy to ożywione zwłoki wydające różne dziwne jęki,co to zrobiło z moim umysłem?! :D

Quake II- sf i porządna dawka profesjonalnego metalu

Diablo 1 - ciężko opisać- po prostu przerażenie ;)

GTA:Vice City, San Andreas- to właściwie zlepek co lepszych kawałków z lat 80 i 90-tych, licencja musiała sporo kosztować i to słychać ;)

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spellforce 2 muza z menu mi sie przypomniala, cudo (do zassania http://www.gram.pl/news.asp?id=315 )

No i nie istnieja slowa, aby opisac niesamowita muzyke w miescie Dun Mora (to gdzie Elfy mieszkaja).

 

EDIT:

 

Kur..., chyba usuneli ta MP3...

Przypomniala mi sie muza z misji "SkyTown" w Unrealu, piekny kawalek. Mam gdzies nawet wszystkie utwory zapisane, bo jak juz mowilem, mialem kiedys jakis pliczek, ze mi przerobil te kawalki na widoczne dla odtwarzaczy :)

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alCatraz, ICO i SotC, piekna muzyka, piekne gry, nie moge sie doczekac ich nastepnych produkcji.

True, oby tylko nie PS3 exclusive :wink:

 

Jeszcze 3 tytuły które uprzednio przeoczyłem:

 

 

I dwa bardzo specyficzne soundtracki:

(gry wspaniałe, ale niedocenione i zapomniane :-| ) Edytowane przez alCatraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muzyka swietnie budowala klimat tez w Jack Orlando...

Ile ja godzin spedzilem przy tym tytule... :rolleyes:

 

 

:rolleyes:

Edytowane przez CBZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze miejsce oczywiście muza z Mafii.

Theme - http://pl.youtube.com/watch?v=P3KrtfjZdOg&...ted&search=

 

Credits - http://pl.youtube.com/watch?v=CzsQBxMjmjI&...ted&search= - w troche inne aranzacji ;)

 

 

Syberia - http://pl.youtube.com/watch?v=gx5zTvK2--s&...ted&search=

 

Większość muzyki z GTA od III wzwyż

 

A to na koniec na powstające cudo.

Przesłuchajcie tego z 10x albo wystarczy do momentu kiedy będziecie mieli gęsią skórkę na rękach

 

http://pl.youtube.com/watch?v=fRYVW-sUeP0&...ted&search=

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...